Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν έχω αγοράσει το παιχνίδι, λογικά δεν πρέπει να τρώω ban, έτσι δεν είναι?

Φυσικά θα έχω βγάλει το στικάκι.

Εκτός και αν καταγράφει κάπου κάτι, πράμα δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πως γινεται να μεταφερω αρχεια απο τον υπολογιστη μ στο ps3΄γινεται να εμφανιζεται ο σκληρος του ps3 στον υπολογιστη μ.βασικα αυτο που θελω να κανω ειναι να μεταφερω ταινιες τραγουδια κτλ απο τον σκληρο δισκο του υπολογιστη σε αυτον του ps3. προτασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε αυτό.

Μην βαρεθείς, αξίζει να το κάνεις.

 

φιλε θελω απλα να μεταφερω κατι mp4 και κατι mp3 στον σκληρο του ps3 απο τον pc, δεν θελω να κανω streamming θελω νατα παιζω απο τον σκληρο του ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok τότε.

Παίρνεις έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο*, ή τα γράφεις σ' ένα USB Stick*, ή τα γράφεις σε DVD και απλά κάνεις ένα Copy στο PS3 μετά.

*Πρέπει να είναι FAT32.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok τότε.

Παίρνεις έναν εξωτερικό σκληρό δίσκο*, ή τα γράφεις σ' ένα USB Stick*, ή τα γράφεις σε DVD και απλά κάνεις ένα Copy στο PS3 μετά.

*Πρέπει να είναι FAT32.

 

δεν γινεται να αναγνωριζει το pc το σκληρο δισκο του ps3 ειτε μεσω usb cable ειτε ασυρματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γινεται να αναγνωριζει το pc το σκληρο δισκο του ps3 ειτε μεσω usb cable

Να βγάλεις το δίσκο από το PS3 και να αντιγράψεις σ' αυτόν δεδομένα συνδέοντας τον στο PC, δεν γίνεται με τίποτα.

 

ειτε ασυρματα?

Δεν νομίζω ότι γίνεται.

Εκτός και αν κάνεις Media Server και κάνοντας Search μέσα από το PS3, στους δίσκους του PC σου, αντιγράφεις ότι data θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εχω μια απορια,χτες λοιπον ανακαλυψα οτι το gta iv τρεχει σε 720ρ!

Ενω η κονσολα ανοιγει κανονικα σε 1080ρ οταν τρεχει το παιχνιδι γυρναει σε 720ρ!

πρεπει να ανυσηχω για κατι;το παιχνιδι εχει ολα τα patch(v1.06)Δεν εχω καποιο αλλο που να λεει οτι τρεχει σε 1080ρ για να δοκιμασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο Review

 

ps-move-review-2010-08-3013-36-52-rm-eng.jpg

ps-move-review-2010-08-3113-59-50-rm-eng.jpg

 

Table tennis was frustrating on the Wii given some of the liberties Nintendo's controller takes in 1:1 motion mapping, but here, a number of us on staff (including Show Producer and Pong Aficionado™ Chad Mumm) found the system here much more accurate -- and less frustrating -- than our many experiences using the Wii remote.Not only does the paddle's angle look and feel pretty precise, but the Eye is used to detect which direction you're facing and adjusts your virtual character accordingly. Sony's got all the right ingredients here.

 

http://www.engadget.com/2010/09/01/playstation-move-review/

 

---------- Προσθήκη στις 12:38 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:37 ----------

 

IGN: PlayStation Move Review

 

Score : 8.5 / 10

http://uk.gear.ign.com/articles/111/1117286p1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πας στα display settings του PS3 και να ξετσεκάρεις όλες τις επιλογές πλήν του 1080p.

 

σε ευχαριστω πολυ,και σε περιπτωση που βαλω παιχνιδι που τρεχει σε 720 τι γινεται;πρεπει παλι να αλλαξω τη ρυθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...