Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To PES ειναι μια χαρά για online.Το NBA 2K10 το έχω πανω απο ενα εξαμηνο και δεν καταφερα ποτέ να συνδεθώ ποσο μάλιστα να παιξω κιολας απλά τραγικό στο online κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα ,''αυπνοι'' φιλοι μου.Στεναχωριεμαι που το πρωτο μου post ειναο offtopic αλλα δεν ξερω πως να χειριζομαι ακομα τον ιστοτοπο, θελω να ρωτησω αν γνωριζετε αμα υπαρχει το παιχνιδι ''madden nfl 9,10 η 11'' για PS3 στην ελληνικη αγορα και σε ποια καταστηματα μπορω να το βρω . επειδη δεν θα ειμαι online μεχρι αυριο αν θελετε γραψτε τα σχολια και σαν PM ευχαριστω εν των προτερων :)

Επεξ/σία από constantine88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ,''αυπνοι'' φιλοι μου.Στεναχωριεμαι που το πρωτο μου post ειναο offtopic αλλα δεν ξερω πως να χειριζομαι ακομα τον ιστοτοπο, θελω να ρωτησω αν γνωριζετε αμα υπαρχει το παιχνιδι ''madden nfl 9,10 η 11'' για PS3 στην ελληνικη αγορα και σε ποια καταστηματα μπορω να το βρω . επειδη δεν θα ειμαι online μεχρι αυριο αν θελετε γραψτε τα σχολια και σαν PM ευχαριστω εν των προτερων :)

 

http://www.skroutz.gr/c/414/playstation_3_games.html?keyphrase=madden+nfl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ,''αυπνοι'' φιλοι μου.Στεναχωριεμαι που το πρωτο μου post ειναο offtopic αλλα δεν ξερω πως να χειριζομαι ακομα τον ιστοτοπο, θελω να ρωτησω αν γνωριζετε αμα υπαρχει το παιχνιδι ''madden nfl 9,10 η 11'' για PS3 στην ελληνικη αγορα και σε ποια καταστηματα μπορω να το βρω . επειδη δεν θα ειμαι online μεχρι αυριο αν θελετε γραψτε τα σχολια και σαν PM ευχαριστω εν των προτερων :)

 

Mην παρεις το 10!Περιμενε λιγες εβδομαδες για το 11 που θα ειναι βελτιωμενο.Θα σου προτεινα να παρεις απο εξωτερικο το NCAA Football 11 οπως εκανα εγω.Ειναι καταπληκτικο, το καλυτερο μεχρι τωρα football.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορα στις πωλησεις με το xbox επεσε και αλλο....κατω απο τα 5 εκ δηλαδη.....φανταζομαι στο ps4 δεν θα κανουν τα ιδια λαθη με την τιμη ή να μην σπαει ωστε να ειναι ανταγωνιστικοι με το λανσαρισμα...αλλα μεχρι τοτε εχουμε....

 

http://www.gameover.gr/news/%CE%A3%CF%84%CE%B1-38-1-%CE%B5%CE%BA-%CE%BF%CE%B9-%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B9%CE%B5%CF%82-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-PS3.12920.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μειωνεται η διαφορα αλλα και παλι πιστευω οτι αν σπασει το xbox slim,τοτε τα νουμερα θα μεγαλωσουν παλι,ειδικα δε αν το Xbox slim δεν εχει τα ιδια προβλημματα(RROD).Πιστευω οτι θα εχουμε μια κατασταση σαν και την σημερινη,δλδ τρομερα χαμηλη τιμη ενος arcade+"σπασιμο"

Εκτος κ αν η sony δωσει κανα "tip"στο σπασιμο του ps3

 

ps:δεν ειμαι καθολου fanboy(αν και κατοχος ps3 slim)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O psn λογαριασμός μου είναι αμερικάνικος. Αυτό σημαίνει ότι συνδέομαι σε αμερικάνικους σέρβερ όταν για παράδειγμα θέλω να παίξω φίφα;

Θα δω διαφορά στο λαγκ αν παίξω με ελληνικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O psn λογαριασμός μου είναι αμερικάνικος. Αυτό σημαίνει ότι συνδέομαι σε αμερικάνικους σέρβερ όταν για παράδειγμα θέλω να παίξω φίφα;

Θα δω διαφορά στο λαγκ αν παίξω με ελληνικό;

 

Και στα δύο ερωτήματα σου, όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ένα παιχνίδι είναι Αμερικάνικο, δηλαδή άλλο Region, μόνο τότε συνδέεσαι με Αμερικάνικο Server?

 

Το account δεν παίζει ρόλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...