Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω automatic sign in έχω.Μήπως δεν έχεις κάνει το τελευταίο update του PS3?

 

---------- Προσθήκη στις 16:07 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:57 ----------

 

κανείς αλλος με το ίδιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι συνεχως online φιλε μου,εχω την εκδοση 3.40!

 

---------- Προσθήκη στις 16:21 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:12 ----------

 

μερικες αποριες-ερωτησεις προς τους κατοχους

 

 

Εδω και καιρο ειχα προβληματακια σχετικα με τις νεες εκδοσεις του gta iv.Δηλαδη,ενω κατεβαζε την τελευταια εκδοση(1.06)δεν εβρισκε κανενα save και ξεκινουσε το παιχνιδι απο την αρχη.Στο Game Data Utility δεν μου ελεγε τι εκδοση ηταν το παιχνιδι πριν την αναβαθμιση,μετα την αναβαθμιση μου ελεγε κανονικα 1.06

Σημερα λοιπον συνεβη το εξης:λεω κατσε να δοκιμασω παλι μηπως και την φωτισει ο θεος!Και ναι λοιπον σημερα μπηκε,αναγνωρισε και το save και ολα κομπλε.

Αυτο που παρατηρω ειναι οτι εχουν αλλαξει ελαφρως οι αρχικες εικονες του παιχνιδιου(δειχνει μια παραπανω,δεν την ειχα δει ποτε)Και μεχρι να δειξει τις εικονες αυτες δεν παιζει μουσικη κατι που γινοταν με την αρχικη εκδοση.Παραλληλα,βλεπω καινουρια αυτοκινητα(εχω τερματισει το παιχνιδι απο τα χριστουγεννα και σχεδον καθημερινα βολταρω στο παιχνιδι οποτε αποκλειω ελαφρως το ενδεχομενο να μην τα εχω προσεξει)αυτοκινητα που μερικα ολοιδια υπαρχουν στο san andreas.

 

Ειναι λοιπον λογικα ολα αυτα η κατι δεν παει καλα;;;

 

Τελος παρατηρησα οτι το παιχνιδι ειναι πιο ελαφρυ σε σχεση με την αρχικη εκδοση καθως σε ορισμενες καταστασεις ειχα εμφανες frame drop.(αυτο πιστευω εγινε με την καινουρια εκδοση,προφανως διορθωσαν καποιους κωδικες του παιχνιδιου; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις όταν ανοίγω το PS3 εδώ και 2 μερες ενω πάει να κανει sign in ,μου πετάει ένα μηνυμα :an error occurred please try again later .και μετά αμέσως κάνω χειροκίνητα sign in και μπαίνει.

Το κάνει κ σε σας αυτό? είναι γενικό ?

 

Κανείς άλλος με το ίδιο πρόβλημα?

 

---------- Προσθήκη στις 17:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:35 ----------

 

κανείς ?

 

---------- Προσθήκη στις 18:04 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:24 ----------

 

ρε παιδιά 21 άτομα διαβάζετε ,κάντε ένα check και πεστε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα κανονικα κανει sign in με το που ανοιγω το μηχανημα.....

 

Μονο χθες πεταξε μηνυμα οτι αποσυνδεθηκε την ωρα που επαιζα RDR αλλα ξανασυνδεθηκε μετα απο λιγη ωρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μιλας για τα 20 ευρω παραπανω που εχει απο το GOW III η μας λες οτι βρηκες το collection με 20 ευρω;;;

 

 

αν ισχυει το δευτερο πες μου που το βρηκες:-Dτο θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μιλας για τα 20 ευρω παραπανω που εχει απο το GOW III η μας λες οτι βρηκες το collection με 20 ευρω;;;

 

 

αν ισχυει το δευτερο πες μου που το βρηκες:-Dτο θελω

 

 

God of war Collection 20E (με μεταφορικα)

http://www.gamestracker.com/buy-god-of-war-collection-compare-prices-ps3.htm

 

God of war 3 25E (με μεταφορικα)

http://www.gamestracker.com/buy-god-of-war-3-compare-prices-ps3.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε της νέες εκδόσεις τους μπάς και βελτιώθηκε το online τους, γιατί και οι 2 τίτλοι που αναφέρεις για το μονο που δεν φημίζονται είναι για το online κομμάτι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...