Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σωστα αλλα εμενα μου γραφει τα προγραματα οδηγησης εγκατασταθηκαν επιτυχως μηπως χρησημοποιητε σαν joystic;

 

Εφοσον βλέπεις ότι φορτίζει, που είναι το πρόβλημα;:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@loukas77 για να μην το ξεχασεις αλλη φορα ανοιχτο,αν θες βαλε την κονσολα να σβηνει μετα απο καποιες ωρες εχει ρυθμιση καπου στα settings!!

 

---------- Προσθήκη στις 22:52 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:50 ----------

 

Εφοσον βλέπεις ότι φορτίζει, που είναι το πρόβλημα;:-)

 

ακριβως!Κ εμενα μου το εχει πει και φορτιζει.Νομιζω οτι με καποιο τροπο δουλευει και σαν χειριστηριο για το pc καπου στο φορουμ ειχα δει και πως γινεται(ελπιζω να μην με απατα τοσο πολυ η μνημη μου):-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδιά το ξέρω ότι φορτίζει και από PC συνήθως εκεί το φορτίζω απλά χτες δεν το είχα ανοιχτό :P Αυτό για τη ρύθμιση δεν το ήξερα... Θα το κοιτάξω! Πάντως ότι το DS3 δουλεύει και σαν joystick στο PC ισχύει και το έχω κάνει. Με εκείνα τα drivers στο link από πάνω δουλέυει και είχα βρει και κάτι άλλα updated αλλά δεν θυμάμαι που :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και όχι.

Ρητορική ήταν η ερώτηση μου.

 

Γενικότερα παρατηρώ μία υστερία, όσον αφορά κονσόλες, θερμοκρασίες, κλπ, χωρίς να υπάρχει λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S.O.S παιδια δεν βγενει ο δισκος ουτε απο το απο το κουμπι αλλα ουτε απο μεσα που λεει inject dick φτιαχνει εναν τρελο ηχο και δεν το βγαζει τι να κανς οχι ττπ αλλο το το παιχνιδι ειναι νικιασμενο απο βιδεο κλαμπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μ@λακία σε αυτό είναι ότι πρέπει να το συνδέσεις στο PS3 μετά για να συγχρονίσει πάλι.

 

Εγώ νομίζω ότι δούλευε κανονικά μετά... Χωρίς συγχρονισμό... Θα το κοιτάξω το βράδυ να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S.O.S παιδια δεν βγενει ο δισκος, ουτε απο το απο το κουμπι αλλα ουτε απο μεσα που λεει inject disck φτιαχνει εναν τρελο ηχο και δεν το βγαζει τι να κανω? οχι ττπ αλλο το το παιχνιδι ειναι νικιασμενο απο βιδεο κλαμπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S.O.S παιδια δεν βγενει ο δισκος, ουτε απο το απο το κουμπι αλλα ουτε απο μεσα που λεει inject disck φτιαχνει εναν τρελο ηχο και δεν το βγαζει τι να κανω? οχι ττπ αλλο το το παιχνιδι ειναι νικιασμενο απο βιδεο κλαμπ

 

Δες αυτό, αλλά το CD δε νομίζω να σώθηκε :-/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
S.O.S παιδια δεν βγενει ο δισκος, ουτε απο το απο το κουμπι αλλα ουτε απο μεσα που λεει inject disck φτιαχνει εναν τρελο ηχο και δεν το βγαζει τι να κανω? οχι ττπ αλλο το το παιχνιδι ειναι νικιασμενο απο βιδεο κλαμπ

 

Το εχω παθει και εγω 2 φορες,αλλα με DVD ταινιας(και τις 2 φορες) και οχι με παιχνιδι.

Την πρωτη φορα πανικοβληθηκα,αλλα εψαξα στο internet και βρηκα λυση η οποια σε μενα πετυχε(τωρα εσυ αν θες την δοκιμαζεις με δικο σου ρισκο) και μαλιστα την δευτερη φορα ξαναδοκιμασα τον ιδιο τροπο και το προβλημα λυθηκε σε λιγα δευτερολεπτα.

 

Επειδη ουσιαστικα το προβλημα σε αυτη τη περιπτωση ,ειναι οτι το DVD δεν εφαρμοζει σωστα στην υποδοχη που θα το βγαλει εξω(οταν εσυ πατησεις eject),φτιαξε κατι σαν γαντζακι με εναν συνδετηρα(μεγαλο),ωστε να μπορεσεις να τραβηξεις ελαχιστα το DVD(ή οτι ειναι) προς τα εξω ,ωστε να εφαρμοσει σωστα.Σκεψου κατι σαν μαγκουρα ας πουμε.

 

Ξαναλεω ομως οτι με δικη σου ευθυνη θα το δοκιμασεις.Μην μου λες μετα οτι στο χαλασα κτλ:P.Σε μενα πετυχε ,σε σενα δεν ξερω.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...