Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα το ίδιο πρόβλημα είχα και τον χειμώνα αλλά τι να κάνω..στη σόνυ θα πουν σίγουρα ότι δεν είναι πρόβλημα και οτι όλα κάνουν το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καμια σχέση απάντησα στον Xristaras12 σχετικά με το πρόβλημα μου ότι ότι και να κάνω μετά από λίγο οι ανεμιστήρες δουλεύουν φουλ και δεν πέφτουν σε αντίθεση με άλλα σλιμ που έχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ένας φίλος νοίκιασε το PS3. Το έβαλε στην οθόνη του μέσω αντάπτορα HDMI--->DVI. Πως να περάσει τώρα ήχο; Δε μου κατεβαίνει καμιά ιδέα :/

 

Με τα εξωτερικά ηχεία καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα χρειαστείς δύο καλώδια,το ένα καλώδιο το έχει το ps3 και είναι αυτό

 

p2avnew.jpg

 

μετά κοίτα εδώ

 

ή εδώ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ένας φίλος νοίκιασε το PS3. Το έβαλε στην οθόνη του μέσω αντάπτορα HDMI--->DVI. Πως να περάσει τώρα ήχο; Δε μου κατεβαίνει καμιά ιδέα :/

 

Με τα εξωτερικά ηχεία καμιά ιδέα;

 

sorry για το offtopic αλλα πως την νοικιασε;τι εννοεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

capturenj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

1. Χμμμ, μήπως δε χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες στο μήνυμα σας ; Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται η χρήση greeklish

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock::shock:οκ,νταξ ρε παιδες δεν το ηξερα οτι γινεται αυτο...

 

 

και εκει που παιζεις με την νοικιασμενη να σου ερθει ενα ΥLOD να δω τι θα γινει μετα...:-D:-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

δεν είσαι υποχρεωμένος να το ξέρεις,δεν σου είπε κανείς τίποτα :-) αν πάθει ΥLOD μετά κάνεις τον κινέζο κλασικά τουλάχιστον να το πάθει αφού παίξεις όχι να έχει πάθει είδη από πριν και να μην το χαρείς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

ερώτηση. Έχει βρει κανείς τρόπο να μπορεί να streamarei το desktop του στο ps3? Το μόνο που βρήκα είναι το displayshare αλλά ενώ κατάφερα να δω το desktop μου στην TV, βλέπω μόνο την 1η εικόνα. Μετα δε κάνει τίποτα.

 

Καμιά ιδεά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

ερώτηση. Έχει βρει κανείς τρόπο να μπορεί να streamarei το desktop του στο ps3? Το μόνο που βρήκα είναι το displayshare αλλά ενώ κατάφερα να δω το desktop μου στην TV, βλέπω μόνο την 1η εικόνα. Μετα δε κάνει τίποτα.

 

Καμιά ιδεά?

 

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/ Εδώ είσαι. Δεν θα βρείς τίποτα καλύτερο από αυτό το καταπληκτικό προγραμματάκι ;) (για αρχεία πάντα... αν θες remote desktop δεν ξέρω δυστυχώς...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Μια ενδιαφέρουσα ανάλυση από το Authority για το PlayStation Plus, που έρχεται σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα.

 

Προσωπικά δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμα αν θα χρησιμοποιήσω τη νέα υπηρεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...