Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια αποριουλα παίδες... έχω περάσει κάτι βίντεο αρχεία στο ps3 με usb external drive. όλα οκ όλα καλά..αλλα πως μεταφερεις αρχεία απτό ps3 σε flasaki η δίσκο???? μπορείς μονό να περνάς και όχι να παίρνεις????

 

btw έχω δοκιμάσει τα πάντα για να συνδέσω ps3 με pc(usb τοusb,ethernet,ps3 media server άλλα τπτ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το full rgb ειναι κατα τη γνωμη μου μονο για μονιτορ και οχι για τηλεορασεις.Οποτε θεωρω οτι ειναι καλυτερη η επιλογη limited.Ουσιαστικα το full ριχνει απλετο μαυρο παντου, δινοντας την εντυπωση οτι τα γραφικα βελτιωνονται και αν επιμενεις να το χρησιμοποιησεις θελεις πολυ καλη HD TV. Παραδειγμα εχω την LG 47'' και παρολο που υποστηριζει full rgb μου εχει βγαλει το λαδι μεχρι να την ρυθμισω σε full στο Read Dead Redemption.Στο τελος το παρατησα, το εβαλα σε limited και intelligent sensor και ολα μια χαρα.

 

 

εχω μια samsung 3ετιας και βαλε...Full HD οποτε το αφηνω ετσι οπως ειμαι...Thanks a lot!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Όσον αφορά ώρα Ελλάδος το PSN δεν θα είναι διαθέσιμο από τις 09/06/2010 ώρα 20:00 μέχρι τις 10/06/2010 ώρα 8:30

 

Πλάκα κάνουν έτσι;;;;;;;

 

προφανώς όχι :-) αλλά μέχρι αύριο το πρωί είναι όχι το βράδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αποριουλα παίδες... έχω περάσει κάτι βίντεο αρχεία στο ps3 με usb external drive. όλα οκ όλα καλά..αλλα πως μεταφερεις αρχεία απτό ps3 σε flasaki η δίσκο???? μπορείς μονό να περνάς και όχι να παίρνεις????

 

btw έχω δοκιμάσει τα πάντα για να συνδέσω ps3 με pc(usb τοusb,ethernet,ps3 media server άλλα τπτ...)

 

Χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος, νομίζω πως υπάρχει η επιλογή "copy-paste".

Απλά, αν θέλεις να στείλεις επιλεγμένα αρχεία και όχι όλα, καταντάει μαρτύριο η διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ήθελα να λιώσω σήμερα το βράδυ γμτ! :mad:

Τι να πω κι εγώ ο κακομοίρης που έψαχνα για παιχνίδι κι έμεινα με το...μοχλό στο χέρι!:lol:

Δε βαριέσαι κι αύριο μέρα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, μια ερώτηση: Με το Kit Nvidia 3D Vision και μία 120Hz ανανέωσης οθόνη, θα μπορούσα να έχω 3D; Από ό,τι μου είπαν, την ίδια δουλειά κάνει και η 3D TV.

 

Φυσικά, μέσω σύνδεσης HDMI.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια samsung 3ετιας και βαλε...Full HD οποτε το αφηνω ετσι οπως ειμαι...Thanks a lot!

 

Φυσικά και θα το έχεις στο Full είναι η μέρα με τη νύχτα,κάνει τα χρώματα πιο ζωηρά και σίγουρα δεν είναι μόνο για crt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ενημερωση...το PS home εχει πεσει εδω και 10 λεπτα,ημουν μεσα και με πεταξε.Το επιβεβαιωσα και με φιλο απο αγγλια που μιλουσαμε!

 

 

Αληθεια το χρησιμοποιει κανενας αλλος το PS Home;

 

---------- Προσθήκη στις 10:39 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:34 ----------

 

Φυσικά και θα το έχεις στο Full είναι η μέρα με τη νύχτα,κάνει τα χρώματα πιο ζωηρά και σίγουρα δεν είναι μόνο για crt.

 

αυτο ελεγα και με τα παιδια χτες!Ενω ειναι γαματα τα χρωματα και γενικα ολα,εχω απλετο μαυρο και δεν διακρινονται καλα αντικειμενα σε σκουρα περιβαλλοντα(πχ στο GOW III εφαγα 30 λεπτα να βρω γιατι δεν εβλεπα στο σκοταδι σχεδον τιποτα ακομη και με το κεφαλι του ηλιου)Μολις το ρυθμισα σε Limited βρηκα το φως μου.Εχω βαλει διαχειρηση μαυρου απο την τηλεοραση και ειμαι πολυ καλυτερα τωρα(Ετσι και τα βαλω και τα 2 δλδ και Full RGB και μαυρο απο την τηλεοραση,μαυρη μαυριλα πλακωσε!!!:lol::lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...