Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδες τι extra προσφερει το hack του ps?τι παραπανω δυνατοτητες?τελειως εγκυκλοπαιδικα ρωταω.

 

Δεν χρειάζεται να αγοράζεις παιχνίδια.....απλά τα αντιγράφεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση που με απασχολει καιρο...

δεν ξερω τι να κανω με την ρυθμιση του Μαυρου χρωματος.Αν βαλω το HDMI στο full(αντι του limited)δειχνουν ολα τοσο σκουρα σε σημειο που δεν βλεπεις.Απο την αλλη η τηλεοραση ου εχει επιλογη για μαυρο που πανω κατω εχει το ιδιο αποτελεσμα οπως αν το ρυθμιζα απο την κονσολα...

 

 

 

Χωρις την ρυθμιση δειχνουν ολα αρκετα θολα και δεν μ αρεσει καθολου,δειχνουν ολα ξεθωριασμενα..:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να αγοράζεις παιχνίδια.....απλά τα αντιγράφεις

 

Αφου (απ΄οσο ξερω) δεν γινεται να παιξει κατεβασμενα.ειτε απο br ειτε απο δισκο.αλλαξε και αυτο και εχω μεινει τοοοσο πισω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση που με απασχολει καιρο...

δεν ξερω τι να κανω με την ρυθμιση του Μαυρου χρωματος.Αν βαλω το HDMI στο full(αντι του limited)δειχνουν ολα τοσο σκουρα σε σημειο που δεν βλεπεις.Απο την αλλη η τηλεοραση ου εχει επιλογη για μαυρο που πανω κατω εχει το ιδιο αποτελεσμα οπως αν το ρυθμιζα απο την κονσολα...

 

 

 

Χωρις την ρυθμιση δειχνουν ολα αρκετα θολα και δεν μ αρεσει καθολου,δειχνουν ολα ξεθωριασμενα..:-(

 

Το full rgb ειναι κατα τη γνωμη μου μονο για μονιτορ και οχι για τηλεορασεις.Οποτε θεωρω οτι ειναι καλυτερη η επιλογη limited.Ουσιαστικα το full ριχνει απλετο μαυρο παντου, δινοντας την εντυπωση οτι τα γραφικα βελτιωνονται και αν επιμενεις να το χρησιμοποιησεις θελεις πολυ καλη HD TV. Παραδειγμα εχω την LG 47'' και παρολο που υποστηριζει full rgb μου εχει βγαλει το λαδι μεχρι να την ρυθμισω σε full στο Read Dead Redemption.Στο τελος το παρατησα, το εβαλα σε limited και intelligent sensor και ολα μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου (απ΄οσο ξερω) δεν γινεται να παιξει κατεβασμενα.ειτε απο br ειτε απο δισκο.αλλαξε και αυτο και εχω μεινει τοοοσο πισω???

 

Ως hack υπέθεσα αυτό που περιμενει ο κόσμος τοσο καιρό....αλλά μάλλον έλεγες για το hack με το proxy το οποίο είναι για αυτούς που δεν θέλουν να κάνουν update και θέλουν να συνεχίσουν να μπαίνουν στο psn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ειναι χαζη η ερωτηση αλλα επειδη πραγματικα δεν εχω ιδεα,μπορει καποιος να μου πει : πια η διαφορα ενως game στο ps3 οταν ειναι platinum απο μια εκδοση ιδιου παιχνιδιου που δεν ειναι platinum?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ειναι χαζη η ερωτηση αλλα επειδη πραγματικα δεν εχω ιδεα,μπορει καποιος να μου πει : πια η διαφορα ενως game στο ps3 οταν ειναι platinum απο μια εκδοση ιδιου παιχνιδιου που δεν ειναι platinum?

 

Απολύτως καμία διαφορά. Απλά τα platinum έχουν 2 κίτρινες γραμμές που γράφουν platinum. Κάποιες φορές υπάρχει περίπτωση να έχουν έξτρα υλικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύτως καμία διαφορά. Απλά τα platinum έχουν 2 κίτρινες γραμμές που γράφουν platinum. Κάποιες φορές υπάρχει περίπτωση να έχουν έξτρα υλικό.

ευχαριστω φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις το Playstation 3 online είναι down σε σας?

Αυτή τη στιγμή ψάχνω για παιχνιδάκι στο store.

Μήπως απλά καθυστερεί η σύνδεσή σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...