Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα!!θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς ποιά είναι η κατώτατη τιμή για αγορά PS3 αυτή την στιγμή στην αγορά.Ευχαριστώ!

 

Το 120αρι όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες να κανω τα update του πσ3 η να περιμενω

καμια ιδεα εχουνε ακουσι τιποτα;

 

Εγώ περίμενα τόσο καιρό αλλά δεν άντεξα χωρίς PSN... Και έκανα... Αν μπορείς χωρίς online θα σου πρότεινα να περιμένεις. Εγώ πάντως δεν μετάνοιωσα που έκανα update μιας και τώρα παίζω με τους φίλους μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα τόσο καιρό αλλά δεν άντεξα χωρίς PSN... Και έκανα... Αν μπορείς χωρίς online θα σου πρότεινα να περιμένεις. Εγώ πάντως δεν μετάνοιωσα που έκανα update μιας και τώρα παίζω με τους φίλους μου :P

 

και χωρις το update θα μπορουσες να παιξεις μεσω του proxy hack...δεν ειναι τιποτα...pc φανταζομαι εχεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω 3.15 και χακ...αλλα οπου να΄ναι θα το βαλω 3.30...εχω βαρεθει να κανω αυτη τη διαδικασια(ασε που αργει και στη συνδεση η σκαλωνει στο κατεβασμα μερικες φορες και τρελαινομαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω 3.15 και χακ...αλλα οπου να΄ναι θα το βαλω 3.30...εχω βαρεθει να κανω αυτη τη διαδικασια(ασε που αργει και στη συνδεση η σκαλωνει στο κατεβασμα μερικες φορες και τρελαινομαι)

 

Δεν έχεις λέμε, δεν λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχει καιρό που έβαλα το firmware ,δεν την συνδέω την κονσόλα σχεδόν ποτέ ονλινε,αλλα θέλω όποιο καινούριο παιχνίδι βγαίνει να μπορώ να το παίξω.βαρέθηκα να περιμένω,η σόνυ τους pown-αρε τους χάκερς και τους modchipers και τους πάντες.το βλέπω σαν το saturn το ps3 να σπάει κοντά στο τέλος της ζωής του και να μην νοιάζει κανέναν τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ γω εκανα update εδω και ενα μηνα... βαρεθηκα και δεν αντεξα χωρις psn αλλα δεν πειραζει ισως να ερθει η ωρα του "Σπασιματος" της κονσολας...μεχρι τοτε εγω θελω να λιωνω online σε οτι game θελω..αλλα κ να μην σπασει δεν εγινε και τιποτα απο την αλλη...3 χρονια τωρα αντεξαμε....σιγα..τοσο καιρο δηλαδη τι κανουμε? αγοραζουμε games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ps2 μου το κράτησα 4 χρόνια και παρόλο που η πρώτη κονσόλα παρέδωσε πνεύμα και ξαναγόρασα καινούργια καμία από τις 2 δεν "έσπασα".

Το ίδιο σκοπεύω να κάνω και με το 3.

Εντάξει, τα παιχνίδια της είναι ακριβά, εγώ πάντως προτιμώ να αγοράζω μεταχειρισμένα με 15-20€ και κάνω τη δουλειά μου μια χαρά.

Στο net βρίσκεις πίτα από μεταχειρισμένους τίτλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...