Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υστερα απο 8 ωρες ασταματητου(σχεδον)gaming,με την κονσολα σε μερος οπου δεν αεριζοταν καλα και ορθια τοποθετημενη(μιλαω για 80αρα)εβγαλε μηνυμα the system is overheated,please switch off the console to avoid malnufaction...(αυτα ειναι)

 

assasnins creed επαιζε...

 

edit:δεν επαιζα εγω αλλα το ειδα με τα ματια μου απο mms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου είναι ζεστό και από πάνω. Νομίζω είναι φυσιολογικό για το slim. Η θερμοκρασία στον επεξεργαστή και στη κάρτα γραφικών μας ενδιαφέρει όχι αυτή στο κουτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ρε guys έχω βγάλει τις 7 βίδες και έχω βγάλει και το ένα κλιπάκι πάνω δεξιά αλλά αριστερά δεν το βρίσκω που είναι και δεν βγαίνει το πλαστικό φοβάμαι να το τραβήξω μη σπάσει από κάπου πιάνει πάντως αλλά από που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον υστερα απο αρκετες δοκιμες,δεν ξαναεβγαλε το μηνυμα αυτο που ανεφερα οποτε..δεν ξερω τι παιζει σε αυτη την περιπτωση...3.30 εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει τύχει πολλές φορές,απλά έχει κολλήσει,κάνε του μερικές απότομες κινήσεις και θα βγεί τελικά. Αρκεί να έχεις βγάλει όλες τις βίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

οκ το έβγαλα το πλαστικό όπως είδα όταν το έβγαλα είχε και ένα κλιπάκι στη μέση για αυτό δεν έβγαινε!το έκανα βίδες έβαλα πάστα όλα οκ μου περίσσεψε και μια βίδα κοίταξα μήπως βρω που μπαίνει όσο το είχα ακόμα ανοιχτό αλλά δεν το βρήκα.στην αρχή δεν κάνει καθόλου θόρυβο μόνο άμα βάλεις το αυτί σου στο ps τον ακούς, μετά όμως κάνει και μετά από λίγο κάνει πιο πολύ απ' ότι πριν βάλω την νέα πάστα!δεν με ενοχλεί ο θόρυβος αρκεί να είναι φυσιολογικός και να μην έκανα καμιά βλακεία εγώ και αρκεί να μην μου παρουσιάσει YLOD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αλήθεια, υπάρχει κανένα πρόγραμμα που να λέω στο PS μέσω του υπολογιστή να παίξει κάποιο τραγούδι; Π.χ., να το έχω ή shared το τραγούδι στον υπολογιστή, ή στον σκληρό του PS.

 

Θέλω να το λειτουργήσω ως Media Player, αλλά δε θέλω να αλλάζω συνέχεια τα ηχεία από το PC στο PS, και να αλλάζω τραγούδια μέσω του Sixaxis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

για το πρώτο που λες δεν ξέρω αλλά για να μην αλλάζεις συνέχεια τα ηχεία από το PC στο PS μπορείς να συνδέσεις τα ηχεία και με το PS και με το PC.στο PC άστα έτσι όπως τα έχεις και μπορείς να τα συνδέσεις και με το PS με rca και έτσι θα μπορείς να τα χρησιμοποιείς και στο PC και στο PS χωρίς να τα αλλάζεις καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια ξαφνικα εκει που επαιζα κολησε ,εκανα επανεκινηση και δεν μου διαβαζει κανενα παιχνιδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπαινει στο μενου αλλα δεν μου διαβαζει τα παιχνιδια.

Καμοια ιδεα τι μπορει να παιζει?

Παιδια βοηθεια παω να σκασω.....

Επεξ/σία από papeipa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...