Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως εχθές έβαλα να δω ένα dvd στο slim μου και μετά το 40λεπτο άρχισα να ακούω αρκετά πιο έντονα τους ανεμιστήρες. Φυσικά όσο είναι στην εγγύηση δεν το πειράζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε του κανένα fan test κάθε 1-2 μήνες και θα είσαι ΟΚ. Στο Slim το βγάζεις από την πρίζα,κρατάς πατημένο το eject και το βάζεις στην πρίζα χωρίς να αφήσεις το Eject. Και βγάζει όλη τη σκόνη έξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε του κανένα fan test κάθε 1-2 μήνες και θα είσαι ΟΚ. Στο Slim το βγάζεις από την πρίζα,κρατάς πατημένο το eject και το βάζεις στην πρίζα χωρίς να αφήσεις το Eject. Και βγάζει όλη τη σκόνη έξω!

 

Πλάκα κάνεις δεν το ήξερα αυτό για το slim...χριστούγεννα το πήρα και πάντα το έχω σκεπασμένο όταν δεν το χρησιμοποιώ δεν νομίζω να είναι η σκόνη. Είχα δει φωτογραφίες από σλιμ σχεδόν χωρίς πάστα και φοβάμαι ότι έχω πέσει σε καμιά τέτοια περίπτωση.

 

---------- Προσθήκη στις 01:14 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:13 ----------

 

Είναι ασφαλές το fan test? Γιατί μισοί λένε ναι, άλλοι μισοί λένε όχι... Η Sony τι λέει?!

 

Κι εγώ ακούω συνέχεια ότι είναι επικίνδυνο. Η σονυ λέει ο καθαρισμός να γίνεται με ηλεκτρική σκούπα κτλ..ότι λέει στο μάνουαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

by the way..εχει σκεφτει κανενας να γραψει οδηγο how to για να ανοιξουμε τις κονσολες κλπ με ασφαλεια;το λεω γιατι ειχα επιχειρησει με τον κολλητο μου να ανοιξουμε το 60αρι του με YLOD και μας περισσεψαν 4 βιδες....

 

χαχαχα... σας έφαγα....εμενα μου περισεψαν 7 οταν το άνοιξα!!! βέβαια έχει άπειρες σε σημειο να αναρωτιεμαι ποιος ο λογος που έχει τοσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

---------- Προσθήκη στις 01:14 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:13 ----------

 

 

Κι εγώ ακούω συνέχεια ότι είναι επικίνδυνο. Η σονυ λέει ο καθαρισμός να γίνεται με ηλεκτρική σκούπα κτλ..ότι λέει στο μάνουαλ.

 

Ωχχ Ευτυχώς που δε το κανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι δεν πρέπει να είναι κάτι κακό αρκεί να μην το κάνεις μέρα παρα μέρα για πλάκα. Επίσης το προτείνει ο gherudos που ξέρει αρκετά πράγματα για το ps3 και έχει αναστήσει και κάμποσα ps3 fat :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστε εχει θεμα με τις θερμοκρασιες το PS3 ε?Εγω εχω το SLIM και δεν εχω κανενα προβλημα ειναι παντα δροσερο και παιζω και πολλες ωρες να φανταστητε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...