Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικα δουλεψε αλλα οταν το ανιξα(ειχα απο το πασχα)με εβαλε να κανω update και μετα απο σαν να χηροτερεψαν τα γραφικα(καθομουν ομως πολυ κοντα στο ενα μετρο περιπου) το εχω σε sony bravia 32 full hd me hdmi λετε να αλαξαν τπτ ρυθμησις η ειναι ιδεα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ειμαι ετοιμος (αφου μαζεψαμε το προηγουμενο 6μηνο τα λεφτα) και αυριο λεω να παω να παρω το 80αρι. :)

Μια ερωτηση μονο: τα διαφορα games που βρισκω σε torrents θα παιζουν στο PS3 slim η πρεπει να ακολουθησω πρωτα καποια διαδικασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ειμαι ετοιμος (αφου μαζεψαμε το προηγουμενο 6μηνο τα λεφτα) και αυριο λεω να παω να παρω το 80αρι. :)

Μια ερωτηση μονο: τα διαφορα games που βρισκω σε torrents θα παιζουν στο PS3 slim η πρεπει να ακολουθησω πρωτα καποια διαδικασια?

 

Το PS3 δε μπορεί να παίξει αντιγραμμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ειμαι ετοιμος (αφου μαζεψαμε το προηγουμενο 6μηνο τα λεφτα) και αυριο λεω να παω να παρω το 80αρι. :)

Μια ερωτηση μονο: τα διαφορα games που βρισκω σε torrents θα παιζουν στο PS3 slim η πρεπει να ακολουθησω πρωτα καποια διαδικασια?

ουτε το slim ουτε η 1η εκδοση ps3 παιζει κοπιες... τωρα αν και ποτε θα «σπασει» ειναι αγνωστο αλλα και παλι και το slim αξιζει τα λεφτα του και τα παιχνιδια που θα -πρεπει να- παρεις και απο εξω υπαρχουν και καποιες πολυ καλες τιμες ανα τακτα χρονικα διαστηματα (βλ. thehut, zavvi, blahdvd)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη καπου πηρε το ματι μου οτι ενας τυπας καταφερε να το σπασει.....Anyway! Κριμα αλλα δεν με πειραζει και ιδιατερα.

 

Πολλοί το ψάχνουν, αλλά ακόμα στο δρόμο είναι.

Ακόμα και να καταφέρουν να το σπάσουν, αυτό θα αργήσει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάστε το ρε παιδιά αυτό...

Θες να απολαμβάνεις όλα τα Features του παιχνιδιού, αλλά και της κονσόλας?

Απλά δεν το σπας!

Γιατί για να το σπάσεις δεν θα πρέπει να έχεις Internet.

Πως θα παίξεις Online? Πως θα κατεβάσεις παιχνίδια, πως θα κατεβάζεις Patches!?

 

 

Κάποτε πιστεύαμε ότι ο αφανισμός της πειρατείας στις κονσόλες θα έρθει με κάποιο φοβερό κλείδωμα...

Έλα όμως που το "κλείδωμα" είναι το ίδιο το Internet!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ok. Fine by me.

 

Εχετε καμια προταση για αγορα παιχνιδιων (και τι αλλα κυριως απο που)

Με μια αναζητηση στα γνωστα eshop ειδα οτι ειναι λιγακι τσιμπημενες οι τιμες στο συνολο των τιτλων.

 

----edit-----

 

και μια ακομη ερωτηση: η καταργηση στην ''εγκαταστση other OS'' ισχυει και στο fat και στο slim?

Ειναι χαρακτηριστικο του slim η εινια καποιο firmware update που και στο fat να το κανεις δεν μπορεις να εχεις linux?

Επεξ/σία από koumis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα αφου μεχρι τωρα το μονο πλεονεκτημα του fat ηταν η δυνατοτητα εγκαταστασης linux, και αφου τωρα πλεον δεν θα γινεται το slim ειναι μονοδρομος. Σωστα η χανω κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...