Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις αν οι psn καρτες πρεπει να ενεργοποιηθουν απο τον ταμεια του καταστηματος? πηρα μια των 20 euro και το store την βγαζει μη valid!!!

πηρα τηλ και μου λενε οτι δεν χρειαζεται απο αυτους καμια ενεργοποιηση (οπως απο οτι εψαξα στο net χρειαζεται σε αλλες χωρες) και ^@#&! οτι αυτοι δεν ειναι υπευθυνοι να στειλω email στη sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις αν οι psn καρτες πρεπει να ενεργοποιηθουν απο τον ταμεια του καταστηματος? πηρα μια των 20 euro και το store την βγαζει μη valid!!!

πηρα τηλ και μου λενε οτι δεν χρειαζεται απο αυτους καμια ενεργοποιηση (οπως απο οτι εψαξα στο net χρειαζεται σε αλλες χωρες) και ^@#&! οτι αυτοι δεν ειναι υπευθυνοι να στειλω email στη sony

 

Από που την πήρες; Φαινόταν πειραγμένη, ξυσμένη ή κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το ΠΛΑΙΣΙΟ στο MALL, εγω δεν ειμαι αθηνα αλλος μου την πηρε και μου στειλε τον κωδικο(απο οτι λεει το κουτι ενταξει ηταν και ο κωδικος δεν ηταν ξυσμενος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το ΠΛΑΙΣΙΟ στο MALL, εγω δεν ειμαι αθηνα αλλος μου την πηρε και μου στειλε τον κωδικο(απο οτι λεει το κουτι ενταξει ηταν και ο κωδικος δεν ηταν ξυσμενος)

 

Άντε να αποδείξεις τώρα ότι δεν είσαι ελέφας... Ρίξε μια ματιά στο επίσημο faq: http://uk.playstation.com/psn/news/articles/detail/item228732/PlayStation-Network-Cards-FAQ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειραζει...εφοσον κρατησουν την ιδια σταση και απο κοντα (τηλεφωνικα εβγαλαν την ουρα τους απεξω οι κυριοι του εν λογω καταστηματος) για 20 "ψωρο" ευρω.. απο κει και περα ουτε mouse pad δεν ξανα παιρνω απο κει.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειραζει...εφοσον κρατησουν την ιδια σταση και απο κοντα (τηλεφωνικα εβγαλαν την ουρα τους απεξω οι κυριοι του εν λογω καταστηματος) για 20 "ψωρο" ευρω.. απο κει και περα ουτε mouse pad δεν ξανα παιρνω απο κει.......

 

Καλύτερα φίλε μου να βγάλεις μια χρεωστική καρτούλα... Εγώ χρησιμοποιώ της Πειραιώς και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Κάθε τόσο βάζω κανένα 20άρι και κάνω τη δουλειά μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το ΠΛΑΙΣΙΟ στο MALL, εγω δεν ειμαι αθηνα αλλος μου την πηρε και μου στειλε τον κωδικο(απο οτι λεει το κουτι ενταξει ηταν και ο κωδικος δεν ηταν ξυσμενος)

Συγγνώμη φίλε μου που θα στο πω, αλλά μάλλον να περιμένεις να χαίρεται ο φιλαράκος σου την καρτούλα σου και αυτά που σου λέει είναι μπαρούφες.

Εγώ έχω περάσει ένα κάρο κάρτες στο ps store και μάλιστα 2 απ' αυτές έτυχε να είναι κλεμμένες (αγοράστηκαν από κάτι τσακαλάκια στο δρόμο) και ποτέ δεν είχα προβλήματα.

Μου θύμισες μια περίπτωση όπου είχα δώσει σε φίλο 200€ να μου πάρει ένα κινητό από το Media Markt επειδή τύχαινε να πάει για ψώνια και εκτός του ότι μου έφερε ανοιγμένη τη συσκευασία, προσπαθούσε με χίλιους τρόπους να με πείσει ότι το πακέτο δεν είχε ούτε καλώδιο usb, αλλά ούτε και κάρτα μνήμης....

Φυσικά η αλήθεια είχε μείνει στην τσέπη του, αλλά τέσπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το account σου δεν είναι καταχωρημένο στην Ελλάδα; Είναι πχ αγγλικό ή άλλης χώρας; Γιατί τότε πρέπει να πάρεις κάρτα που να είναι συμβατή με αυτή τη χώρα. Στο πλαίσιο κτλ οι κάρτες είναι για τα ελληνικά account (έχει πάνω στην θήκη της κάρτας την ελληνική σημαία) αν είναι φτιάξε ένα ελληνικό account και βάλε εκεί την κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι φρεσκος(noobas) στο ps3 ηταν το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα, οτι δηλαδη κατα λαθος εκανα uk account αλλα με μια γρηγορη ματια στα στοιχεια ειδα οτι εχω region greece..

 

απιστευτη ξενερα σημερα (για το γαμωτο και το σπασιμο οχι για τα 20ευρω)..με μια ορεξη για να κατεβασω το flower και να το λιωσω σημερα που χα και ρεπο και στο τελος εφαγα ολη τη μερα με αυτη τη #%$%^#

 

γκρεμισε ολη την καλη εικονα που χα μεχρι στιγμης για την κονσολα, αμα την αφησω να την φαει η σκονη τωρα και παρω ενα "σπασμενο" xbox θα μαι εγω ο κακος μετα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι φρεσκος(noobas) στο ps3 ηταν το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα, οτι δηλαδη κατα λαθος εκανα uk account αλλα με μια γρηγορη ματια στα στοιχεια ειδα οτι εχω region greece..

 

απιστευτη ξενερα σημερα (για το γαμωτο και το σπασιμο οχι για τα 20ευρω)..με μια ορεξη για να κατεβασω το flower και να το λιωσω σημερα που χα και ρεπο και στο τελος εφαγα ολη τη μερα με αυτη τη #%$%^#

 

γκρεμισε ολη την καλη εικονα που χα μεχρι στιγμης για την κονσολα, αμα την αφησω να την φαει η σκονη τωρα και παρω ενα "σπασμενο" xbox θα μαι εγω ο κακος μετα....

 

Δεν καταλαβα. Θα παρεις xbox επειδη κατεβασες το flower και δεν σου αρεσε? Ωραιος! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε λελουδο!? αυτο καταλαβες?

τεσπα το προβλημα λυθηκε, ηταν δικη μου μακακια..αμεση ανταποκριση απο την sony στο email, και ευτυχως πηρα χαμπαρι γρηγορα τι εκανα και δεν εγινα εντελως ρομπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε λελουδο!? αυτο καταλαβες?

τεσπα το προβλημα λυθηκε, ηταν δικη μου μακακια..αμεση ανταποκριση απο την sony στο email, και ευτυχως πηρα χαμπαρι γρηγορα τι εκανα και δεν εγινα εντελως ρομπα...

 

Γιατί δε μας λές τι έκανες λάθος;

Ίσως να συμβεί και σε κάποιους άλλους οπότε να ξέρουν.

Τουλάχιστον τη γλύτωσε μάλλων τη σκόνη του το ps3. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...