Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ αυτό πείρα απο τη media market :-D

Στο πλαίσιο το είχαν ίδια τιμή με αυτό και χωρίς παιχνίδια..ένα είχε με uncharted 2 bundle και λέω αυτό δεν..; Μπα αυτό το έχουμε για demo μόνο μου λέει..:P

Επεξ/σία από soso75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιττό να σας πω πως ενώ πετάχτηκα για αγορά κινητού, κατέληξα να θαυμάζω το Uncharted 2 για περίπου 2.5 ώρες.

 

εχω κ εγω παρομοια περιπτωση.Ειχα Παει mall με την παρεα μου για ψωνια και μπηκαμε και στο πλαισιο που εχει.Αδειο τελειως και παρατηρω ps3 με GT4 prologue με τιμονιερα-πεταλιερα...3 ωρες επαιζα και ειχανε μαζευτει και κατι πιτσιρικια και κοιταζανε..λιγο ακομη και θα το τερματιζα!!χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιττό να σας πω πως ενώ πετάχτηκα για αγορά κινητού, κατέληξα να θαυμάζω το Uncharted 2 για περίπου 2.5 ώρες.

 

εχω κ εγω παρομοια περιπτωση.Ειχα Παει mall με την παρεα μου για ψωνια και μπηκαμε και στο πλαισιο που εχει.Αδειο τελειως και παρατηρω ps3 με GT4 prologue με τιμονιερα-πεταλιερα...3 ωρες επαιζα και ειχανε μαζευτει και κατι πιτσιρικια και κοιταζανε..λιγο ακομη και θα το τερματιζα!!χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδες, αν και fan του PSX και PS2 δεν εχω παρει ακομα το 3...

Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα.

Πηγα προχτες σε ενα φιλο, και εβαλε να παιξουμε λιγο, και πηρε το ματι μου το Final fantasy 7 και το marvel vs capcom 2. Και τα δυο αγωρασμενα απο το ps shop (η οπως λεγεται)

Κλασικα του ειπα να βαλει αμεσως το FF αλλα του εβγαζε ενα μηνυμα να φιαξει την ημερομηνια, και κατι τετοια κουλα, το παιχνιδι τελικα δεν ετρεξε οτι και αν δοκιμασαμε.

Στο expire date παντως δεν ειχε τιποτα να πουμε οτι εληξε, αλλα και να ειχε, ειναι δυνατον? εδωσε 10-15 ευρο (δεν θυμαμαι) για να το εχει 5 μηνες ? (τον δεκεμβριο κατευασε)

Ξερει κανεις τι παιζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ποιανεις αδιαυαστο, αλλα πιθανοτατα να μην τα εχει κανει γιατι αλαξε εταιρια στην τηλεφωνια 7 & internet και εχει μερικους μηνες να μπει στο net.

Θα του το πω να κανει τα updates.

Ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος ......

μπορω να παιξω παιχνιδια πρωτου προσωπου στο ps3 χρησιμοποιώντας το ποντικι και πληκρολογιο..? επειδη εχω συνηθισει απο το pc μου ειναι πολυ πιο ευκολο να χειριζομαι το στοχο απο το ποντικι παρα απο το μοχλο του ps3...

ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος ......

μπορω να παιξω παιχνιδια πρωτου προσωπου στο ps3 χρησιμοποιώντας το ποντικι και πληκρολογιο..? επειδη εχω συνηθισει απο το pc μου ειναι πολυ πιο ευκολο να χειριζομαι το στοχο απο το ποντικι παρα απο το μοχλο του ps3...

ευχαριστω...

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0439099&catid=070301

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα βίντεο που είναι avi. Το βάζω σε ένα usb stick, το περνάω στην κονσόλα, το ανοίγω, η εικόνα είναι μια χαρά, αλλά δεν ακούγεται ο ήχος. Στον υπολογιστή όλα είναι μια χαρα. Έχω ελέγξει την ένταση και της τηλεόρασης και της κονσολας, αλλά τίποτα. Σε άλλα βίντεο ίδιου τύπου όλα είναι μια χαρά. Τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To slim αμα το βάζω όρθιο ζεστένεται παραπάνω;

 

επίσης υπάρχει τπτ προγράμματα να τα κατεβάζεις και να μπαίνουν στο menu της κονσολας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To slim αμα το βάζω όρθιο ζεστένεται παραπάνω;

ναι,καλυτερα για μενα να μην το κανεις παρα μονο οντα ειναι σβηστη η κονσολα..για προγραμματα κλπ δεν νομιζω οτι υπαρχει -γινεται κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...