Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερωτησουλα και απο εμενα : Σκεφτομαι να παρω ps3 για να λιωσω στο MW2 αλλα αναρωτιομουνα αν θα μπορω να παιζω online δωρεαν ή με χρεωση οπως ειναι στο xbox360 ?

 

Δωρέαν για πάντα δεν έχει το ps3 τέτοια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικα το ειδα και αυτο σημερα,χτες το βραδυ για την ακριβεια παιζοντας shift..οτι εχω τελειωσει ενα car battle και την ωρα π παει να κανει save κανει restart η κονσολα!!!:shock::shock:Ευτυχως δεν εχασα το save αλλα ξενερωσα ασχημα:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το ειδα και αυτο σημερα,χτες το βραδυ για την ακριβεια παιζοντας shift..οτι εχω τελειωσει ενα car battle και την ωρα π παει να κανει save κανει restart η κονσολα!!!:shock::shock:Ευτυχως δεν εχασα το save αλλα ξενερωσα ασχημα:mad:

 

Μαλλον θα κολλησε η κονσολα. Μερικες φορες τρωει γερο κολλημα και κανει ρεσταρτ. Παλι καλα που δεν εχασες το save αφου το παθε, πανω που πηγε να σωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα κολλησε η κονσολα. Μερικες φορες τρωει γερο κολλημα και κανει ρεσταρτ. Παλι καλα που δεν εχασες το save αφου το παθε, πανω που πηγε να σωσει.

Τα έχουν προβλέψει όλα στη Sony και έχουν βάλει το autosave στο on από default.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα εχασα το την μαχη και πρεπει να την περασω παλι..μικρο το κακο παντως...ρε γμτ δεν κολλαει στο iv και κανει παραξενα στο shift..τι γινεται ρε γμτ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουν προβλέψει όλα στη Sony και έχουν βάλει το autosave στο on από default.:-D

 

Ναι αλλα οταν κανει access την μνημη και κλεισει κανονικα πρεπει να γινει corrupt το save.

 

Εγω για παραδειγμα εκανα (μονος μου) ρεσετ στο Heavy Rain οταν πηγε να κανει Load για να παει στο Menu, Και απο οταν την ξανανοιξα την κονσολα το χασα το save.

 

Το δειχνει δηλαδη ως corrupt (Ενταξει παλι καλα που προλαβα και το τελιωσα με 100% πριν γινει αυτο, αλλιως θα μου την ειχε σπασει).

 

Ποσο μαλλον να κλεισει η κονσολα οταν σωζει που κανει και write.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θα θελα λίγο τα φώτα σας σχετικά με το θέμα keyboard .

Αρκετά χρόνια τώρα είμαι με την παρέα μου καμένος με πρωταθλήματα στο pro , κόντρες - χαβαλές - σκοτωμοί κλπ κλπ , αλλά σε PC. Από την παρέα είμαι ο μοναδικός που παίζω με keyboard καλώς η κακώς (μάλλον καλώς μιας και έχω τα περισσότερα πρωταθλήματα )

Εδώ και μερικούς μήνες έχω πάρει το ps3 , και θα θελα όποιος ξέρει να μου πει αν είναι εφικτό να παίξω pro ή fifa με keyboard (μιας που το ps3 υποστηρίζει keyboard ) . Το ότι υποστηρίζει keyboard σε εφαρμογές όπως σε web browsing το ξέρω, σε games όμως δεν έχω ιδέα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κατι.Πήτα το PES 3 slim σήμερα και έβαλα να παίξω το Uncharted 2 και μου είπε οτι χρειάζεται update .Και έχει κάνει 2 update ως τώρα .Είναι φυσιολογικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κατι.Πήτα το PES 3 slim σήμερα και έβαλα να παίξω το Uncharted 2 και μου είπε οτι χρειάζεται update .Και έχει κάνει 2 update ως τώρα .Είναι φυσιολογικό?

 

Ναι. Άστω να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok έκανε το update και τώρα παίζω κανονικά.Πω πω παιχνιδάρα το Uncharted 2!

 

Χαχαχα.... Καλώς ήρθες στο καλύτερο παιχνίδι αυτής της γενιάς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω παιχνιδάρα το Uncharted 2!

 

Καιρό τώρα μπάνιζα το Ps3, αλλά όλο το φρέναρα, μέχρι που βρέθηκα μια μέρα στο Media Markt να χαζεύω ένα πιτσιρίκι να παλευει με νύχια και με δόντια να κάνει έναν τυπά να σκαρφαλώνει από ένα βαγόνι που κρεμόταν στο γκρεμό.

Μη μπορώντας να τα καταφέρει, τα παράτησε και είπα να μη χάσω την ευκαιρία να το προσπαθήσω εγώ.

Περιττό να σας πω πως ενώ πετάχτηκα για αγορά κινητού, κατέληξα να θαυμάζω το Uncharted 2 για περίπου 2.5 ώρες.

Κινητό φυσικά δεν πήρα...το ξέχασα εντελώς!

Την επομένη το μεσημέρι βρέθηκα με ένα κουτάτο ps3 στα χέρια και ένα κάρο αξεσουάρ, αλλά χωρίς Uncharted 2!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω παιχνιδάρα το Uncharted 2!

 

Καιρό τώρα μπάνιζα το Ps3, αλλά όλο το φρέναρα, μέχρι που βρέθηκα μια μέρα στο Media Markt να χαζεύω ένα πιτσιρίκι να παλευει με νύχια και με δόντια να κάνει έναν τυπά να σκαρφαλώνει από ένα βαγόνι που κρεμόταν στο γκρεμό.

Μη μπορώντας να τα καταφέρει, τα παράτησε και είπα να μη χάσω την ευκαιρία να το προσπαθήσω εγώ.

Περιττό να σας πω πως ενώ πετάχτηκα για αγορά κινητού, κατέληξα να θαυμάζω το Uncharted 2 για περίπου 2.5 ώρες.

Κινητό φυσικά δεν πήρα...το ξέχασα εντελώς!

Την επομένη το μεσημέρι βρέθηκα με ένα κουτάτο ps3 στα χέρια και ένα κάρο αξεσουάρ, αλλά χωρίς Uncharted 2!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ αυτό πείρα απο τη media market :-D

Στο πλαίσιο το είχαν ίδια τιμή με αυτό και χωρίς παιχνίδια..ένα είχε με uncharted 2 bundle και λέω αυτό δεν..; Μπα αυτό το έχουμε για demo μόνο μου λέει..:P

Επεξ/σία από soso75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...