Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όταν ξεκινησεις να κατεβαζεις ενα demo, επέλεξε "Download In Background"..

 

Και αυτό να κάνεις κατεβάζει μόνο όταν είσαι στο μενού... Όταν παίζεις τα κάνει pause...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 κατεβαζει ταυτοχρονα. Οντως οταν παιζεις τα κανει Pause. Εβαλα να κατεβασει 10 demo!! Ετσι να γουσταρω! Και εχθες κατεβασα 6. Καλα το heavy rain 3gb demo! Αλλα τα κατεβαζει πολυ γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα το ps3 μου παρουσιασε προβλημα. Δεν διαβαζε τα παιχνιδια.

Το εστειλα για service στην Αθηνα και ενω μου ειπε οτι εβαλε καινουργια κεφαλη, τωρα με ειδοποιησε οτι υπαρχει νεο προβλημα. Δεν δειχνει εικονα στην τηλεοραση. Ουτε με hdmi ουτε με scart.

 

Αυτο που μπορει να οφειλεται?

 

Μου ειπε οτι ειναι η πλακετα... και οτι δεν συμφερει να την αλλαξω...

 

Ειναι πραγματι η πλακετα? Ή θα ειναι κατι αλλο? :fear:

 

Τελικα μου ειπε το παιδι οτι αλλες φορες εδειχνε εικονα αλλες οχι και γενικα ενα μπερδεμα η κατασταση.

Αποφασισα να το στειλω στη sony οπου με 150 ευρω δινεις το παλιο και παιρνεις καινουργιο. (Δηλαδη εχω δωσει ηδη τα περισσοτερα χρηματα)

 

Οταν λεει η sony καινουργιο τι ακριβως εννοει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εμενα τα κατεβαζει κανονικα τα demos ενω παιζω, και μαλιστα οποτε τελειωσει καποιο download μου εμφανιζει και μηνυμα πανω δεξια πως τελειωσε.

τελος,οντωως κατεβαζει 1 αρχειο την φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 φορα μονο με αφησε να κατεβασω 3 μαζεμενα,ολες τις αλλες φορες ενα ενα...

κατι αλλο..σκεφτομουν να παρω κανενα παιχνιδακι με το πολυ 40 ευρω.Τι εχετε να προτεινετε;(δεν αγοραζω απο εξωτερικο δεν εχω καρτες κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να θελω να κανω διαφημιση στην ebw ειχα στειλει το παλιο και πηρα "καινουριο" με 90

 

Καλα για μενα αυτο το μαγαζι δεν υπαρχει..

Και μονο που ειναι μαγαζι με υπολογιστες και απανταει στα e-mail μετα απο 4 μερες φτανει...Ειναι κι αλλα..

Αλλα τελοσπαντων δεν θελω να κακολογω μαγαζια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 φορα μονο με αφησε να κατεβασω 3 μαζεμενα,ολες τις αλλες φορες ενα ενα...

κατι αλλο..σκεφτομουν να παρω κανενα παιχνιδακι με το πολυ 40 ευρω.Τι εχετε να προτεινετε;(δεν αγοραζω απο εξωτερικο δεν εχω καρτες κλπ)

 

Little big planet 25E,Fifa 10 29E,Shift 30E,GTA IV 30E,ΝΒΑ 2k10 38E.

Ολα απο Πλαισιο μιας και δεν ψωνιζεις απο εξωτερικο(κακως, ειναι ακομη φθηνοτερα εξω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...