Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eπειδη μου επαθε το αρχικο σου προβλημα με την κεφαλη εχθες, μπορεις να μου πεις ποσο σου στοιχησε η αλλαγη κεφαλης, και που εγινε?Εκτος σονυ , τα μαγαζια που κανουν αυτη τη δουλεια δινουν καποια μορφη εγγυησης? Ή πχ πληρωνεις κανα 70αρι και μετα αν χαλασει κανουν τον κινεζο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πριν το στειλεις εδειχνε και μετα που το επισκευασαν δεν εδειχνε;;;κατι δεν μου αρεσει στην υποθεση...

 

Για να σας δωσω να καταλαβετε, το ειχα δανεισει σε ενα φιλο που μου ειπε οτι απο την πρωτη στιγμη κολουσε μετα απο κανενα 10λεπτο. Μετα δεν διαβαζε τιποτα.

Το δωσαμε σε καποιον να το κοιταξει και μας ειπε θελει αλλαγη το drive.

 

E το εστειλα στο dualshop με πηρε τηλ οτι το εφτιαξε να του βαλω τα λεφτα, και τωρα με πηρε οτι δεν δειχνει εικονα... λογικα θα εδειχνε οταν το εφτιαξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τετοιο προβλημα το οτι δεν δειχνει εικονα οσο καιρο ειμαι μελος εδω δεν εχω ξανακουσει.slim η fat εχεις;

Ποτε δεν μπορεις να ξερεις τι πραγματικα ειναι.Μπορει απο την μια να ψαχνει λογο να του πληρωσεις ανταλλακτικα μπορει οντως να εχει το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να εχω καποιο δικτυακο share στο PC το οποιο να το βλεπει ασυρματα το ps3 και να παιζει τα υποστηριζομενα format?

 

Η απάντηση στο πρόβλημά σου ονομάζεται: PS3 Media Server http://ps3mediaserver.blogspot.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτο ειναι το θεμα, πως δεν θελω μεσω server Και transcode να τρεχω τα αρχεια.

 

Θελω απλα να βλεπει κοινοχρηστους φακελους και να τα τρεχει σαν να τα ειχε στον δισκο. Για να μην κανω συνεχεια κοπυ πειστ στον εξωτερικο. Μα καλα πως ειναι δυνατον να μην γινεται αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε στο κατέστρεψε και θα απαιτήσεις αντικατάσταση κονσόλας είτε απλά ο τύπος είναι για τα μπάζα και δεν έκανε reset την κονσόλα και ψάχνει να βρει HDMI ενώ το έχει συνδεδεμένο με scart ή το ανάποδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε στο κατέστρεψε και θα απαιτήσεις αντικατάσταση κονσόλας είτε απλά ο τύπος είναι για τα μπάζα και δεν έκανε reset την κονσόλα και ψάχνει να βρει HDMI ενώ το έχει συνδεδεμένο με scart ή το ανάποδο.

 

Μου ειπε οτι εκανε και ρεσετ και τα παντα.

 

Πως μπορει να εχει χαλασει μια πλακετα ρε παιδια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημασία δεν έχει πως χάλασε η πλακέτα,εσύ του το έστειλες και δούλευε,να κόψει τις μακακίες και να σου επιστρέψει το PS3 όπως του το έστειλες αλλιώς να απειλήσεις με μηνύσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πειτε λιγο τιποτα αλλες ρυθμισεις για καλυτερη ποιοτητα στο Ps3. Μιλαω αποκλειστικα για τις ρυθμισεις που εχει το Ps3 και οχι της τηλεορασης. Κατι smoothing βλεπω, κατι αλλα κολπα. Δε ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δε κατεβαζει οταν παιζω; Ειχα βαλει να κατεβασει 6 demo και επαιξα κανα 2ωρο, αλλα δε κατεβηκε τιποτα. Μονο οταν ειμαι στο αρχικο μενου κατεβαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...