Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως το Αμερικάνικο Store είναι πολύ πιο τακτοποιημένο, Έχει ΑΜΕΤΡΗΤΑ demos και σχεδόν το 2πλασιο περιεχόμενο από το Ελληνικό (ευρωπαϊκό) store... Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το κάνουν και το Ευρωπαικό έτσι.... Τα demos τουλάχιστον... Και τις κατηγορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις στην περιοχη σου καποιο video club seven πουλανε καρτες για αγορες απο το psn με 20 και 30 ευρω.Για μενα παρε αυτες καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που με απασχολει τον τελευταιο καιρο ειναι το ποσο θα μπορει να αντεξει κραδασμους και μπασα απο το ηχοσυστημα.Το λεω αυτο γιατι εχω την κονσολα αναμεσα σε 2 bose 301seriesII και φοβαμαι να ανεβασω την ενταση πολυ...εχω συνδεσει σε ενισχυτη μικτες,λαπτοπ dvd players και το ps3 και οταν παιζω βαζω μουσικη και φοβαμαι μηπως απο τους κραδασμους απομαγνητισω κανα σκληρο η χαλασω κανα Blu ray player...τι λετε ρε παιδια εσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας :-) αλλά θέλω την κάρτα για να κάνω και αγορές μέσω ιντερνετ, κι έλεγα αν αυτή βολεύει και για αγορές μέσω του PSN ?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τα φτυσε το drive του ps3.Ειναι φατ μοντελο αγορασμενο το Μαιο του 2008.Τι κανουμε τωρα?Επισκευη απο σονυ θυμαμαι γυρω στα 150ε ζητουσαν? Απο μαγαζι υπαρχει περιπτωση για φθηνη αλλα και αξιοπιστη λυση? Η πλακα ειναι οτι χθες βραδυ δουλευε αψογα, τερματισα το gow3, και σημερα πριν λιγο εβαλα να δω τα extra vids, κολλησε στη μεση του πρωτου, και απο τοτε οτι βαζω μεσα ειτε game, dvd, cdaudio ειναι σαν να μην υπαρχει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα το ps3 μου παρουσιασε προβλημα. Δεν διαβαζε τα παιχνιδια.

Το εστειλα για service στην Αθηνα και ενω μου ειπε οτι εβαλε καινουργια κεφαλη, τωρα με ειδοποιησε οτι υπαρχει νεο προβλημα. Δεν δειχνει εικονα στην τηλεοραση. Ουτε με hdmi ουτε με scart.

 

Αυτο που μπορει να οφειλεται?

 

Μου ειπε οτι ειναι η πλακετα... και οτι δεν συμφερει να την αλλαξω...

 

Ειναι πραγματι η πλακετα? Ή θα ειναι κατι αλλο? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...