Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορεί η ποιότητα του hdmi η ο τύπος 1.3 από 1.2 να βοηθάει στο φαινόμενο των ξεπλυμένων χρωμάτων?έχω βάλει και το rgb σε full και το super white σε on αλλα τίποτα πάλι μουντά και ξεπλυμένα χρώματα.

 

Δοκίμασε να παίξεις με τις ρυθμίσεις της τηλεόρασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα demo για PS3 που δινουν τα περιοδικα μπορουν να κατεβουν και απο το PS Store, ή αναγκαστικα πρεπει να αγορασεις το περιοδικο που προσφερει το καθε DEMO?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Τα demo για PS3 που δινουν τα περιοδικα μπορουν να κατεβουν και απο το PS Store, ή αναγκαστικα πρεπει να αγορασεις το περιοδικο που προσφερει το καθε DEMO?

 

μπορείς να τα κατεβάσεις δωρεάν από το PS Store (PSN) :-) δεν ήξερα ότι βγάζουν τα demo σε περιοδικά ποια περιοδικά έχουν demo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν παρακολουθώ φανατικά το topic, τελικά τι γίνεται με το "σπάσιμο" του ps3; έχουν καταφέρει να τρέξουν παιχνίδια;

Τίποτα δεν γίνεται... Βρέθηκε ένα exploit αλλά δεν έχει πρόσβαση σε βασικά σημεία του ps3 και έτσι δεν μπορούν ακόμα να φτιάξουν backup loader... Ας έρθει ο Gherudos να με διαψεύσει :lol: (μακάρι :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να τα κατεβάσεις δωρεάν από το PS Store (PSN) :-) δεν ήξερα ότι βγάζουν τα demo σε περιοδικά ποια περιοδικά έχουν demo?

 

Το PS3 Magazine δεν δινει κατα περιοδους blu-ray με demo παιχνιδιων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φιλος μου εχει ενα ps3 fat και δε του εμπαινε στο μενου καθολου, ελεγε κατι για error. Πηγε αλλαξε σκληρο δισκο και τωρα του λεει κατι για update data, αλλα δεν εχει ιντερνετ. Firmware θελει; Μπορω να το κατεβασω εγω και να το γραφω σε δισκακι για να του το εγκαταστησω; Και που θα το βρω;

 

Ή μηπως εδινε μαζι με το Ps3 κανενα δισκακι; Εχω και εγω το slim, αλλα δεν υπηρχε κανενα δισκακι μεσα.

 

---------- Προσθήκη στις 19:31 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:57 ----------

 

Παιδια πειτε λιγο γιατι σε μια ωρα θα παω στο φιλαρακι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ευχαριστω. Απ'οτι διαβασα ειναι υποχρεωτικο. Μηπως για αυτο δε λειτουργουσε το ps3; Αλλα ο φιλος μου δεν εχει Internet, οποτε δε μου φαινεται λογικο να μη λειτουργουσε για αυτο.

 

Τα δεδομενα απο το παλιο δισκο μπορω να τα μεταφερω στο καινουριο; Πως θα καταλαβω αν ο παλιος δισκος ειναι οντως χαλασμενος και τι προβλημα ειχε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που βγάλεις ένα δίσκο και βάλεις ένα νέο τότε κάνει αναγκαστικά format, μόλις πας να βάλεις τον παλιό δεν τον αναγνωρίζει αν δεν κάνεις format.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στοιχεια που δηλωνεις στο psn account μπορεις να τα μεταβαλλεις? Δεν εχω φτιαξει ακομα λογαριασμο αλλα θα ηθελα να ξερω αν θα μπορυσα ανα πασα στιγμη να αλλαξω username και οτιδηποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...