Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σας θελω να αγορασω κατι games απο amazon.com

τα στελνουν ελλαδα? αν ναι ποσο ειναι τα μεταφορικα?

δεν στελνουν.το ειχα ψαξει και εγω.Μονο απο amazon uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απέκτησα σημερα το Ps3 και εχω κάποιες ερωτήσεις;

1)Το χείριστριο ποτε να το βάζω με καλώδιο να φορτίζει/οτε τελειώνει η μπαταρία?

&

2)Τα παιχνιδια πως τα αγοράζω με πιστωτική(εννοείται αυτα που προσφέρει το PSN)

 

3)Mε θερμική συμπεριφορά τι παίζει/τι έχετε ακουσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Μπορείς να ελέγξεις το επίπεδο της μπαταρίας ανα πάσα στιγμή με το πατημα του PS Button.Όταν έχει εξαντληθεί αναβοσβήνει το λαμπάκι που δείχνει τον αριθμό του κοντρόλ και εμφανίζεται μήνυμα στην οθόνη.

2.Μπορείς με πιστωτική.Για να μην μπλεκεις με πιστωτικές, μπορεις να αγοαρσεις PSN καρτα βάζοντας καποιον κωδικό και πιστώνεται το "πορτοφολι"του PSN λογαριασμού σου με το ποσό που έβαλες πχ 20,50 ευρω.Εγώ συνήθως αγοράζω κάρτα από τα Seven Video clubs

3.Το καλοκαίρι υπάρχει μια φυσιολογική υπερθέρμανση αλλά χωρίς ανησυχία..Τους καλοκαιρινούς μήνες το έχω όρθιο για καλύτερη ψύξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ζήτημα ωρών να αγοράσω το PS3, αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις της τελευταίας στιγμής

 

1. Πρέπει να αγοράσω HDMI καλώδιο ή έχει μέσα? Αν δεν έχει ένα οποιοδήποτε καλώδιο κάνει ή πρέπει να πάρω της Sony.

 

2. Το 250gb μοντέλο έχει μια usb θήρα ή 2? Αν έχει μια, πως συνδέω usb mouse και keyboard? Παίρνει usb hub?

 

3. USB περιφερειακά να προτιμήσω [mouse, keyboard, headset] ή bluetooth ή wifi και γιατί?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ζήτημα ωρών να αγοράσω το PS3, αλλά έχω κάποιες ερωτήσεις της τελευταίας στιγμής

 

1. Πρέπει να αγοράσω HDMI καλώδιο ή έχει μέσα? Αν δεν έχει ένα οποιοδήποτε καλώδιο κάνει ή πρέπει να πάρω της Sony.

 

2. Το 250gb μοντέλο έχει μια usb θήρα ή 2? Αν έχει μια, πως συνδέω usb mouse και keyboard? Παίρνει usb hub?

 

3. USB περιφερειακά να προτιμήσω [mouse, keyboard, headset] ή bluetooth ή wifi και γιατί?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

1. Πρεπει να αγοράσεις τσεκαρε για HDMI 1.3 (update εκδοση του HDMI)

 

2.Εχει 2 usb και των 120 αλλα και των 250gb μοντελο.

Αν παίρνει usb hub δεν ξέρω.

 

3.Μεχρι στιγμης δεν ξέρω (το χω 3 μέρες το 120αρι και το πήρα απο δώ http://www.techneasy.gr/index.php?target=products&product_id=32182

 

Αψογη εξυπηρέτηση και χαμηλες τιμες εκτος αν περιμενεις μεχρι το Πασχα που θα χουν κανα 20% το plaisio,e-shop,multirama,fnac,kotsovolos κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως ο80ρης που εχει μεσα παιχνιδια ταινιες και φψτογραφιες δεν εχει γεμισει ακομα,αλλα ειναι και τι χρηση θες να κανεις.

παντως μπορεις να εχεις εναν εξωτερικο fat32 για τα αρχεια σου και στο σκληρο να εχεις μονο παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πείσατε, αρκεί τώρα να βρω ένα καλό bundle για το 120gb. Αυτο στο techneasy καλο φαίνεται...

 

Αμα είσαι απο Αθήνα θα σου ρθει μια μέρα μετά.

Παντως εβαλα keyboard και παιζει μια χαρα!

 

Aυτο στο tech'n'easy ειναι το πιο φθηνό στο Skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια..θα θελα να κανω μια ερωτηση..κατεβαζω τωρα μια ταινια σε blu ray απο torrent..πως γινεται να παιξει στο Ps3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 250gb μοντέλο έχει μια usb θήρα ή 2? Αν έχει μια, πως συνδέω usb mouse και keyboard? Παίρνει usb hub?

 

Κατά έναν περίεργο τρόπο, ότι usb hub κι αν του σύνδεσα, δεν το αναγνώρισε.

Στα Media Markt όμως ανακάλυψα ένα (υποθέτω ειδικά σχεδιασμένο για ps3) hubάκι

το οποίο κοστίζει 9.90, κουμπώνει επάνω στις 2 υπάρχουσες και σου προσφέρει συνολικά 5 θύρες, μία εκ των οποίων ονομάζεται direct port (μη με ρωτήσει κανείς για ποιο λόγο, είμαι ολίγον άσχετος).

p1001050_1255619814_sl-4421-sbk_2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί η ποιότητα του hdmi η ο τύπος 1.3 από 1.2 να βοηθάει στο φαινόμενο των ξεπλυμένων χρωμάτων?έχω βάλει και το rgb σε full και το super white σε on αλλα τίποτα πάλι μουντά και ξεπλυμένα χρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...