Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το Fat, το πρώτο Launch μοντέλο (αυτο που χω γω δηλαδη.. :P )

 

να σου πω κ την αληθεια,ελαχιστες φορες μου χρειαστηκε, μονο για Tekken 5 (γιατι το 6 με απογοητευσε) κ για όταν χάλασε το Laser του (επισης Fat) PS2 μετά απο 6 χρόνια συνεχούς καψίματος με την παρέα.. α και του PSX (επίσης Launch απ το Αμέρικα) η Composite έξοδος του σχετικά πρόσφατα.. τι να πεις, πάντως συγγένεια με τον Μητσοτάκη δεν έχω! (παρ' όλο κρητικός) :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πρεπει να το προσεξουν αυτο με τις κονσολες η sony. Ειναι αδιανοητο να δινεις 500 κατοσταρικα ( μπορει και παραπανω οταν ειχει πρωτοβγει ) για να παρεις μια κονσολα και να σου χαλαει μετα απο ενα 6μηνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To PS3 slim δεν έχει το λεγώμενο backwards compatability όπως το ονομάζουνε οπότε μόνο του 3 παίζει.

Και θέλω να ελπίζω ότι το PS4 αργότερα να έχει την συμβατότητα γιατί περιμένω πολλά παιχνίδια να μου έρθουνε για PS3 και θα τα κλαίω μετά! 8D

Επεξ/σία από soso75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άνοιξα το κουτί κ δεν έχει οδηγίες στα ελληνικά!Υπάρχει κάποιο λινκ;

Να το τοποθετήσω κάθετα;Θα έχει κάποιο πρόβλημα;Μήπως θέλει κάποια βάση;

(το slim είιναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα δε νομιζω να εχει, αλλα πως θα το στερεωσεις ωστε να μη κουνιεται και σου πεσει κατω; Πουλανε ειδικες βασεις με ανεμιστηρακι που το εχουν σε πλαγια θεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να συνδεθω με το ps3 στο internet και θελω να αγορασω ενα router (εχω modem στο pc) αυτο το router κανει για ενσυρματη συνδεση? : Netgear WGR614 Wireless Router G (54Mbps). Επισης, θελει καποιο cd εγκαταστασης? (εχει χαλασει το drive, οποτε δεν γινεται να διαβασει cd/dvd). Ευχαριτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...