Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ. Μιλάμε ότι το ίδιο αρχειάκι παίζει και στα δύο ή απλά σου προσφέρεται η δυνατότητα να κατεβάσεις το ίδιο παιχνίδι και για τα 2 συστήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος πώς μπόρω να κάνω το ps3 μέσω ασύρματου δικτύου να βλέπει τον σκληρό δίσκο του pc μου και να κάνει αναπαραγωγή αρχείων video η audio;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος πώς μπόρω να κάνω το ps3 μέσω ασύρματου δικτύου να βλέπει τον σκληρό δίσκο του pc μου και να κάνει αναπαραγωγή αρχείων video η audio;

 

Ναι!!! Εδώ είναι το πρόγραμμα για σένα! PS3 Media Server http://code.google.com/p/ps3mediaserver/ :-) Το πρόγραμμα τα σπάει! Δοκίμασε το και εσύ! Ελπίζω να βοήθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου το κατέβασα το πρόγραμα.Κάνω όλες τις ρυθμίσεις από ένα οδήγο που βρήκα και ένω το πρόγραμα βλέπει το ps3 στο pc μου,;Όταν απο το play κάνω scan for media servser,δεν βρίσκει τίποτα(media server not found).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ασυρματα χειριστηρια εχουν μεσα στην συσκευασια τους καλωδια φορτησης? ή πρεπει να αγορασουμε δικο μας?

 

Πήρα πριν μία βδομάδα και δεν είχε καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι. Οταν το εχεις με το καλωδιο εκτος απο τη φορτιση εχεις και τη δονηση, ετσι;

 

Ασυρματο λειτουργει καλα ή οχι; Εσεις πως το εχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...