Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα. υπαρχει καποιος να με βοηθηση?Εχω προβλημα με το firmware 3.15.Aφου το περασα απο τοτε δεν μπορω να κανω sign-in στο network.μολις βαλω e-mailκαι password μου λεει, the sign-in ID (e-mail address) or password is incorrect Υ.Σ αν μου δωσεται απαντηση παρακαλω λιγο απλα γιατι δεν γνωριζω και πολλα. ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμιά περίπτωση δεν φταίει η αναβάθμιση.Ξαναπέρασε τους κωδικούς και θα μπεις.Εγω την έχω απο την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας της και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους καταρχήν αυτό που έχω στο ps3 μου δεν ξέρω καν αν είναι πρόβλημα.

ακούγεται ένας θόρυβος όταν επεξεργάζεται το ps3 dld όταν δουλεύει ο σκληρός ακούγεται ένα tsik αλλα αρκετά δυνατό όπως όταν συστέλλεται και διαστέλλεται h τηλεόραση να ανήσυχο η δεν είναι tpt?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση

αν βαλω το χειριστηριο του ps3 να φορτισει απο usb του pc θα εχω καποιο προβλημα με την μπαταρια;

 

Λογικά όχι. Αυτό που θέλεις είναι μια τάση 5 volt. Το από που θα την πάρει δεν σε ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω αυτο σκεφτηκα εξ αρχης:-D

αλλα λεω ποτε δεν ξερεις:-D

Aυτο που δεν θελω ειναι να εχω ανοιχτη την κονσολα μονο για να φορτισει το χειριστηριο...

δεν μου παει η καρδια ρε παιδι μου:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω αυτο σκεφτηκα εξ αρχης:-D

αλλα λεω ποτε δεν ξερεις:-D

Aυτο που δεν θελω ειναι να εχω ανοιχτη την κονσολα μονο για να φορτισει το χειριστηριο...

δεν μου παει η καρδια ρε παιδι μου:P

 

Το καλύτερο θα ήταν να πάρεις κάποιο φορτιστή usb... διαφορετικά πιο πολλά θα δίνεις σε ρεύμα (pc , ps3) από ότι μπαταρίες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν το ειχα σκεφτει ετσι

εχεις ενα δικιο

ενταξει δεν λεω οταν ειναι να παιξω θα το βαλω να φορτισει απο την κονσολα δεν λεω

σε netbook το βαζω και φορτιζει(δεν νομιζω οτι καιει και τοσο πολυ:P)

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω πάρει αυτό και έχω βρει την ησυχία μου!

1218301.JPG

Μικρό, πρακτικό και γρήγορο.

http://www.plaisio.gr/Gaming/Accessories/Sony-Playstation-3/Sony-Ps3-Ac-Adaptor-PS719793557.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...