Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ακριβως ειναι αυτα τα psn games; Και ποιους τιτλους μου προτεινεις να παρω; Παντως 35 ευρω καλα θα ηταν να ειχαν. Οι καινουριοι τιτλοι κανουν 50-70 ευρω!

 

Και κατι αλλο. Προβλεπεται στο μελλον να χακαριστει η συσκευη ή οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα psn games είναι μικρά παιχνιδάκια τα οποία στην πλειοψηφία τους δεν κυκλοφορούν στο εμπόριο. Αρκετά βγαίνουν και για xbox360 αλλά υπάρχουν και μερικά exclusives. Από τη στιγμή που τώρα πήρες την κονσόλα, έχεις ένα κάρο τίτλους να ασχοληθείς δεν χρειάζεσαι κανένα psn game. Αυτά που προτείνει ο gherudos για μένα είναι epic fail games :P. Αν εξαιρέσουμε το wipeout hd και το pain (που κυκλοφορουν και στο εμπόριο) ακόμα και αν δεν δώσεις προσοχή σε κανένα άλλο psn game δεν νομίζω να χάνεις απολύτως τίποτα.

 

Στο blah βλέπω καινούργιους τίτλους κοντά στα 45 ευρώ με μεταφορικά. Δεν είναι άσχημη τιμή. Πόσο θα παίξεις σε ένα μήνα πια? Εγώ 1 -2 games παίρνω το πολύ το μήνα και πίστεψε με ακόμα και αν δεν αγόραζα κανέναν άλλο τίτλο με τους υπάρχοντες πέρναγα άνετα και το 2010 μιας και έχω 8 games που ακόμα δεν έχω βάλει καν (τα αγόρασα σε προσφορά). Μπορείς κάλλιστα να κοιτάς τα sites καθημερινά, θα βρεις τρελές ευκαιρίες, μην αγχώνεσαι. 70 ευρώ έχουν μόνο στην χώρα της απατεωνιάς και η χώρα της απατεωνιάς απευθύνεται σε....."ιθαγενείς" που δεν έχουν ανακαλύψει ακόμα την μαγική πιστωτική/χρεωστική κάρτα :-D.

 

Πότε θα σπάσει το ps3? Δεν έσπασε τόσο καιρό που ήταν στα κάτω του, δεν νομίζω να σπάσει τώρα που ανεβαίνει συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Psn ειναι δωρεαν ή οχι;

 

Καποιο αξιοπιστο site με μεταχειρισμενα ξερεις;

 

Btw, παω να το συνδεσω με τη τηλεοραση και να παιξω λιγο. Ουτε απο το κουτι δε το ανοιξα ακομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε δωρεάν είναι.

 

Για μεταχειρισμένα δεν ξέρω, δεν με έχει απασχολήσει ποτέ το θέμα.

 

Αν είχα το fear 2 και το dead space, στο κουτί του θα το άφηνα tbh :P. Ξεκίνα με uncharted 1+2 και μετά όλα τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ ποτε περασε 1 ωρα και 40 λεπτα ουτε το καταλαβα! Καλα δε εντυπωσιαστηκα και πολυ. Παντως σε μερικες σκηνες τρομαξα στο fear!! Ο χειρισμος με δυσκολεψε αρκετα. Ειχα συνηθισει στα fps με το ποντικι στον υπολογιστη. Θα το συνηθισω λετε; Δε μπορω να βρω στοχο με το χειριστηριο!

 

Εχω μια απορια. Στις ρυθμισεις στο output του εβαλα οτι υποστηριζει μεχρι και 1080i και μου εβγαζε μικρα γραμματα στην αρχικη οθονη και την εκοβε αριστερα-δεξια. Ετσι πρεπει να ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε θα χρειαστω και ενα καλωδιο rj-45 για να το συνδεσω...

το θεμα ειναι πως δν εχω καταλαβει ακομα που συνδεω το switch ...

 

Απλό είναι φίλε,

 

1) βγάζεις το pc από router

2) βάζεις το switch στο router

3) συνδέεις το pc με το switch

4) συνδέεις το playstation με το switch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου πειτε ενα οικονομικο τροπο για να εχω ηχο 5.1 στο ps3; Δε θελω home cinema ( τζαμπα τα λεφτα αφου ειναι μαζι με το player ). Κατι σε ηχεια 5.1 με οπτικη ινα, αλλα οχι πολυ ακριβα. Ξερω οτι τα z5500 ειναι κορυφαια, αλλα ειναι πανακριβα. Αξιζουν; Θελω να τα συνδεω και με το egreat για να βλεπω ταινιες.

 

Δευτερον, πως στο καλο λειτουργει το quick aim στο fear 2;

 

Τελος, οταν το βαζω στο 720p η οθονη γινεται πιο μεγαλη. Η τηλεοραση μου ειναι hd ready. Που να το εχω; Αν το βαλω στο automatic επιλεγει τα 1080p. Επισης τι ρυθμισεις μου προτεινετε να βαλω για να εχω τα μεγιστα αποτελεσματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω αυτό το καλώδιο:http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.751919 και προσπάθησα να το συνδέσω με την Eizo Flexscan L550 αλλά μου βγάζει το παρακάτω:

Signal Error

Digital

fD:37.0 MHz

fH:31.2 KHz

fV:50.0 Hz (το 50.0 είναι κόκκινο και αναβοσβήνει)

Προφανώς η οθόνη είναι παλιά και δεν θα έχει κάτι που χρειάζεται για να συνδεθεί με το ps3.αυτό κατάλαβα εγώ αν ξέρει κάποιος κάτι άλλο ας το πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι!πήγα και από τις ρυθμίσεις και επέλεξα το hdmi αλλά και πάλι αυτό έβγαλε!το σύνδεσα με την κάρτα γραφικών που έχω στο pc και μετά στην οθόνη Eizo Flexscan L550 και δείχνει μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε,απο τις ρυθμισεις πως πηγες;

εβαλες το hdmi στο ps,συνδεσες το καλωδιο με την οθονη,ανοιξες την κονσολα και σου εβγαλε αυτο που λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε,απο τις ρυθμισεις πως πηγες;

εβαλες το hdmi στο ps,συνδεσες το καλωδιο με την οθονη,ανοιξες την κονσολα και σου εβγαλε αυτο που λες;

ναι!και μετά έβαλα το scart ενώ είχα συνδεμένο το hdmi και πήγα στις ρυθμίσεις και πάτησα video output hdmi και πάλι έβγαλε αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...