Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες κ καλη χρονιά

 

Προσφατα πήρε το ps3 ένα φιλαράκι κ αναρωτιόμαστε τι παίζει με υποστίριξη divx ταινιών κ υποτίτλων. Γνωρίζει κανείς να μου πει? Αναγνωρίζει dvd με ταινίες divx μέσα ή και φλασάκι ατίστοιχα?

Επίσης παίζει να δημιουργηθεί κανένα θέμα με το PSN? Μη φάμε κανά ban στα καλά του καθουμένου...

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παίδες κ καλη χρονιά

 

Προσφατα πήρε το ps3 ένα φιλαράκι κ αναρωτιόμαστε τι παίζει με υποστίριξη divx ταινιών κ υποτίτλων. Γνωρίζει κανείς να μου πει? Αναγνωρίζει dvd με ταινίες divx μέσα ή και φλασάκι ατίστοιχα?

Επίσης παίζει να δημιουργηθεί κανένα θέμα με το PSN? Μη φάμε κανά ban στα καλά του καθουμένου...

 

Ευχαριστώ!

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?p=3093548#post3093548

Δεν υπάρχει ban στο PS3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση: Media player files με ενσωματωμενο flash απο το ps3 μπορω να δουμε?Με τον browser του ps3 δεν υποστηριζεται και γραφει οτι δεν ειναι supported.Θελω δηλαδη να δω σε stream εναν αγωνα και με τον browser του ps3 δεν ειναι εφικτο.Γινεται με καποιον αλλο τροπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να ειμαι σιγουρος ψαχτο με το ps3 media server

 

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

 

Εχω βαλει το ps3 media player και το χρησιμοποιω για wireless streaming αρχειων απο το pc μου στο ps3.Θελω να κανω το ιδιο οχι μονο απο φακελους αλλα και απο web.Δεν ξερω αν γινομαι κατανοητος.Παραδειγμα: Απο την ιστοσελιδα του Σκαι δεν μπορω με τον browser του ps3 να δω live ή οn demand streaming.Γινεται να το δω με ps3 media server κανοντας browsing με chrome ή explorer?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω,εχει μια επιλογη web αλλα απο συγκεκριμενα supported sites

 

Ok,το βρηκα τελικα.Επρεπε να κατεβασω πιστοποιηση windows media files.Λειτουργουν τωρα τα περισσοτερα εκτος απο εκεινα που απαιτουν internet explorer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Το PS3 έσπασε επιτέλους ή όχι? Απ'οσο ξέρω όχι αλλά γιατί όμως υπάρχουν games του PS3 στο Internet οπου μπορείς να τα κατεβάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά φίλε. Όχι δεν έσπασε. Παιχνίδια υπάρχουν για να υπάρχουν... Ξέρεις... Να υπάρχουν σε περίπτωση που σπάσει... Άσε που τα περισσότερα sites για PS3 games είναι μούφα... Δεν έχουν καν links για το άχρηστο iso(?)... Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να συνδεσω το πλει με οθονη πισι και ηχεια πισι.

ως προς την εικονα ειμαι οκ,αλλα για ηχο θελω να στελνω τον ηχο μεσω rca στα ηχεια,αλλα δεν βρισκω καλωδιο.

λογικα θελω κατι τετοιο

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.752610

 

αλλα να ειναι θυλικο και στιν 2 πλευρες,σωστα;

PER.752610.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εχθές είμαι κι εγώ κάτοχος ενός ps3. Πήρα το slim+250GB σκληρό+ Assasin Creed 1 και 2 στα 350 ευρά:-) Πήρα και έξτρα καλώδιο hdmi και σκέφτομαι να το καρφώσω και στο ιντερνετ. Να φοβηθώ μήπως τίποτα με ιους κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια....εχω το ps3 80giga.με τα παιχνιδια gran tourismo prologue,motorstorm,uncharted drake's και hawx...μετα το update 3.10 δεν μου παιζει το hawx και τις ταινιες bluray...εκανα και το επομενο update και παλι τιποτα...ολα τα αλλα παιχνιδια τα παιζει κανονικα...μηπω ξερετε τι μπορει να συμβαινει???ευχαριστω προκαταβολικα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα και καλη χρονια να εχουμε....ξερει κανεις αν μπορουμε να παιξουμε παιχνιδια με mouse κ keyboard στο ps3? κ αν ναι ποια?

ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα και καλη χρονια να εχουμε....ξερει κανεις αν μπορουμε να παιξουμε παιχνιδια με mouse κ keyboard στο ps3? κ αν ναι ποια?

ευχαριστω προκαταβολικα

 

Αυτο με ενδιαφερει και μενα και σοπκευα να το ρωτησω. Υπαρχει οντως υποστηριξη Mouse και keyboard εντος των ps3 games?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...