Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα ήθελα να παραθέσω ένα πρόβλημα στο ελπίζω να με βοηθήσετε...

μόλις σήμερα πήρα το Ps3...προς μεγάλη μου έκπληξη ανακάλυψα ότι η sony wega των 2500 euro(τόσο είχε πριν τρια χρόνια) δεν έχει hdmi ούτε dvi και ενώ η τηλεόραση είναι lcd hd ready δεν έχει τιε εσοχές που θα έπρεπε ......η τηλεόραση είναι sony wega KLV-L32M1

 

περιμένω εναγωνιωδώς την λύση σας,εάν υπάρχει...

Επεξ/σία από thansis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλλον να αλλάξεις καλώδιο hdmi.

 

Μαλλον αυτο φταιει.Δοκιμασα τα παντα.Γνωριζα οτι παιζει το προβλημα αυτο με τα φτηνα hdmi και πηρα μεσαιας τιμης αλλα τζιφος φαινεται.Μαλλον θα τα σταξω για ενα καλο.Οχι οτι ειναι ασχημα σε 1080i αλλα παντα θελουμε το παραπανω οταν υποστηριζεται.Ευχαριστω φιλε μου.Ειμαι νεος κατοχος ps3.Δεν ειμαι και πολυ φαν των κονσολων, μου δοθηκε δωρο σε νεα συνδεση με εταιρια κινητης τηλεφωνιας.Ακομη δεν εχω παρει καποιο game, ψαχνω μερες το Buzz αλλα ειναι αφαντο Θεσσαλονικη.Πιο πολυ βεβαια θα το χρησιμοποιησω ως media center μιας και με καλυπτει το pc gaming.Δεν θα πω οχι φυσικα σε καλα exclusives αν και ειμαι σχετικα μεγαλος σε ηλικια και ειμαι αρκετα απαιτητικος σε σχεση με τα games που παιζω.

Πρωτες εντυπωσεις ως media center ειναι απολυτα θετικες, εξαιρετικο το οτι εχει browser (αν και μου βγηκε το λαδι να κανω wireless συνδεση-ειχα lan απο αλλο οροφο στο pc,εβαλα wireless router και συνεδεσα το "μπαλκονατο" ethernet με το router ενω στο αλλον οροφο υπηρχε απλο router,μπερδεψα κωδικους και ip,εγιναν του κοσμου τα conflicts,ξαφνικα δουλεψε,ο,τι να'ναι,σιγα μην καταλαβε κανεις!), δοκιμασα ηδη mkv με εντυπωσιακο οπτικο αποτελεσμα μπορω να πω,ολα καλα.Το κακο ειναι οτι πρεπει να κατεβαζω τις περισσοτερες bluray ταινιες διοτι δεν βλεπω εμπορικα blockbusters και δυστυχως ανεξαρτητες παραγωγες σε bluray δεν φερνουν στο ελλαδισταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να σου πω οτι αν παραγειλεις απο το ανωθεν site υπαρχει μια μεγαλη πιθανοτητα αντι να σου φερουν το καλωδιο αυτο να σου φερουν 1)λαθος καλωδιο 2)οτιδηποτε αλλο εκτος απο καλωδιο ή 3)να σου φερουν ενα δεμα-πακετο που δεν θα εχει τιποτα μεσα....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να σου πω οτι αν παραγειλεις απο το ανωθεν site υπαρχει μια μεγαλη πιθανοτητα αντι να σου φερουν το καλωδιο αυτο να σου φερουν 1)λαθος καλωδιο 2)οτιδηποτε αλλο εκτος απο καλωδιο ή 3)να σου φερουν ενα δεμα-πακετο που δεν θα εχει τιποτα μεσα....:-)

 

υπάρχει καμμιά περίπτωση να σου φέρουν αυτό που παρήγγειλες..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει καμμιά περίπτωση να σου φέρουν αυτό που παρήγγειλες..:-)

 

Μόνο αν πας να το πάρεις ο ίδιο από κει...αν μπορείς απέφυγε αυτό το κατάστημα και ας βρεις κάτι λίγο φθηνότερο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορει να στειλεις τραγουδια απο ipod στο ps3? Βρηκα εδω ενα βιντεακι, αλλα δειχνει την διαδικασια αφου εχει ξεκινησει η μεταφορα. Εγω οταν συνδεεω το Ipod απλως το φορτιζει...

 

http://www.wonderhowto.com/how-to/video/how-to-get-music-from-your-ipod-into-your-ps3-155955/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...