Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι καμια σχεση .Σου λεω ειχα παρει απο τα πρωτα πρωτα ps3 που ειχαν βγει .Οταν ειχαν γινει προπαραγγελιες στο πλαισιο .Θα σου πουν και αλλοι αν ρωτησεις οτι το καλωδιο το ειχε κανονικα μεσα και με τον νομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα και ο κολλητος μου που το εχει απο οταν βγηκε, το 60αρι με το card reader και ps2 compatibillity, και αυτος καλωδιο πηρε ξεχωριστα, αρα δεν ξερω πως ετυχε. Παντως κομπλε αφου ειναι και sony.

 

Των τριτων εταιριων παιρνεις με 10-15 ενω το Sony κανει 25. Στην αρχη ελεγα μπας και το παιρνα, αλλα μετα λεω αστο, ζουμε σε μια εποχη δυσκολης οικονομιας, και στη τελικη τι παραπανω εχει να προσφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηρα το ps3 slim 120gb 225 euro

για να παιξω online πληρωνω?γιατι στο βιβλιαρακι που ελεγε ps3network λεει πως πληρονεις

 

Που το βρηκες τοσο ρε μαστορα? Καλη τιμουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις οδηγιες του manual δεν εβγαλα ακρη για την σηνδεση στο internet

μπορειτε να μου εξηγισετε την διαδικασια για wirless

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=YLbDz2ZMukQ[/ame]

για να παιξεις μεσω δικτυου δεν πληρωνεις,τεοιες ταριφες εχει μονο το εξ μποξ.

αν θες να αγορασεις παιχνιδια απο το δικτυο psn εκει πληρωνεις.

εκανες πολυ καλη αγορα φιλε,καλως ορισες στην παρεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους και σε ολες... Μολις εγινα μελος του Insomnia.gr οποτε να με συγχωρεσετε αν κανω λαθος στην τοποθετηση της ερωτησης. Εχω PS3 το οποιο αγορασα πριν απο 2.5 χρονια... Απο τι στιγμη που αγορασα το PES 2010 προσπαθω να το βαλω να παιξει και δεν παιζει... Ρωτησα κατι φιλους και μου ειπαν να κανω download ενα demo παιχνιδι και να το βαλω να παιξει και υποτιθετε οτι μετα απ'οτι κανω αυτο θα παιξει το PES 2010.. Επειδη βλεπω οτι οι γνωσεις σας εδω ειναι πιο προχωρημενες θα ηθελα σασ παρακαλω πολυ να μου πειτε πως μπωρω να λυσω αυτο το προβλημα... Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβως δηλαδη δεν παιζει? Βαζεις μεσα το δισκακι και τι γινεται? Σου βγαζει καποιο μηνημα? Φωρτονει και κολλαει? τι ακριβως?

 

Φιλε μου δεν παιζει τιποτα... Βαζω το παιχνιδι μεσα και δεν διαβαζει καν το παιχνιδι... Φαντασου οτι δεν μου βγαζει και το εικονιδιο... Οπως ειπα και πριν μου ειπε καποιος γνωστος να βρω ενα Demo να το βαλω να παιξει και μετα θα "ξεμπλοκαρει".

Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάνει Update σε 3.15 firmware;Αν όχι κάνε.Έπειτα τρέξε ένα οποιοδήποτε παιχνίδι που έχεις εγκατεστημένο στο δίσκο σου και όταν ξεκινήσει πάτησε το PS button από το χειριστήριο,αυτό που είναι στη μέση το στρογγυλό και επέλεξε από εκεί το δισκάκι και θα παίξει.Αν πάλι δεν σου δείχνει το δισκάκι τότε πάς είτε για καθαρισμό λέιζερ ή για αλλαγή λέιζερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σχεση το ντεμο αλλα προσωπικα πιστευω καμια σχεση και το firmware.Οτι firmware και να εχει επρεπε να ξεκιναει κανονικα.αν εχεις εγγυηση πηγαινει κατευθειαν service, καθως μαλλον θα χειροτερεψει και δεν θα παζει τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...