Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@DIMITRISFG11

Δεν υπαρχει ρε φιλε στανταρ απάντηση σε αυτό.Γούστα ειναι αυτα.Η καθε κονσόλα εχει τα καλά της και τα κακα της.Αν κανεις μια αναζητηση στο Goggle PS3 vs Xbox θα σου βγάλει εκατομμύρια αποτελέσματα.Δεν ειναι λογική αυτη,αν δεν ειχε bluray το PS3 ,αν το xbox δεν το εβγαζε η MS που ολοι την βριζουν,αν δεν ειχε wifi giga lan κτλ κτλ Εγω πχ γουσταρω PS3 γαιτι ειναι Sony και γιατι βγαζει καποιους τιτλους που ειναι μονο για PS αποκλειστικότητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά απορία στα γρήγορα

Πήρα μόλις το uncharted 2 το βάζω και παω να το ξεκινήσω και ζητάει update σε 1.02.

Ξεκινάει η ενημέρωση αλλά επειδή έχω κάποιο πρόβλημα με τον πΟΤΕ έχω συχνές αποσυνδέσεις του ρουτερ και δεν τελειώνει η διαδικασία.

Μπορώ να κατεβάσω το patch του παιχνιδιού Offline;

Τι κάνω για να το παίξω;

 

 

update:

OTE επιτρέποντος τα κατάφερα

Επεξ/σία από epsilon753
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω οτι ειναι γουστα.απλα θελω να εξηγησω οτι οταν ενα δισκακι του πσ3 γραφει μπλουρει και του χ-βοχ γραφει dvd +κλαυτα χαραλαμπε.η διαφορα ειναι πολυ εμφανης στα γραφικα.εχω και δει και τις 2 κονσολες να παιζουν ταυτοχρονα και υπηρχε διαφορα.και πιστεψτε με ο λογος ηταν το μπλουρει.παρτο κι αλλιως οταν συγκρινεις μια ταινια μπλουρει με μια απλη ταινια τοτε τι βλεπεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω οτι ειναι γουστα.απλα θελω να εξηγησω οτι οταν ενα δισκακι του πσ3 γραφει μπλουρει και του χ-βοχ γραφει dvd +κλαυτα χαραλαμπε.η διαφορα ειναι πολυ εμφανης στα γραφικα.εχω και δει και τις 2 κονσολες να παιζουν ταυτοχρονα και υπηρχε διαφορα.και πιστεψτε με ο λογος ηταν το μπλουρει.παρτο κι αλλιως οταν συγκρινεις μια ταινια μπλουρει με μια απλη ταινια τοτε τι βλεπεις?

 

Δεν θα μπω στον κόπο να σου απαντήσω (όσοι ξέρουν και έχουν και τις 3 κονσολές με καταλαβαινουν)

 

Δεν ειναι στο θεμα του thread,και δεν επιτρεπεται το flame...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με την αγορά του Ps3 δεν δίνουν καλώδιο HDMI ε?Αμα ειναι να αγοράσω θέλει το δικό του ή ενα οποιοδήποτε HDMI?

 

στο πσ3 το κανονικο δεν εδεινε hdmi, για το σλιμ δεν ξερω,λογικα αν τους ρωτησεις θα σου πουν,πρεπει να το γραφει στην συσκευασια,αλλα δεν νομιζω να εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για το fat!Αλλα το slim εχει εξοδο HDMI!To Θέμα ειναι οτι κανει 24,90 το καλώδιο του οπως ειδα στο πλαισιο!Αλλα το κοίταξα και ειδα τον ανταπτωρα του να ειναι ιδιος με τα κλασσικα καλώδια HDMI΅που εχουν 15,90!WTf!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]

το ξερω οτι ειναι γουστα.απλα θελω να εξηγησω οτι οταν ενα δισκακι του πσ3 γραφει μπλουρει και του χ-βοχ γραφει dvd +κλαυτα χαραλαμπε.η διαφορα ειναι πολυ εμφανης στα γραφικα.εχω και δει και τις 2 κονσολες να παιζουν ταυτοχρονα και υπηρχε διαφορα.και πιστεψτε με ο λογος ηταν το μπλουρει.παρτο κι αλλιως οταν συγκρινεις μια ταινια μπλουρει με μια απλη ταινια τοτε τι βλεπεις?

 

Αυτό που λες είναι αστείο. Να μου μίλαγες για χαμένο υλικό, λιγότερα voices, videos ή ακόμα και κατώτερα video ίσως... αλλά να μου λες ότι χάρις στο blu-ray έχει καλύτερα γραφικά... αυτό είναι εντελώς αστείο.

 

Υ.Γ. BTW για να πεις ότι έκανες σύγκριση πρέπει αφενός να δοκιμάσεις πολλούς διαφορετικούς τίτλους, αφετέρου να είναι ακριβώς στην ίδια οθόνη αλλά με προσαρμοσμένες τις ρυθμίσεις κάθε φορά στην διαφορετική κονσόλα. [/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για το fat!Αλλα το slim εχει εξοδο HDMI!To Θέμα ειναι οτι κανει 24,90 το καλώδιο του οπως ειδα στο πλαισιο!Αλλα το κοίταξα και ειδα τον ανταπτωρα του να ειναι ιδιος με τα κλασσικα καλώδια HDMI΅που εχουν 15,90!WTf!!!

 

και τα 2 πσ3 εχουν εξοδο hdmi, και απο οτι βλεπω και τα δυο δεν εχουν καλοδιο hdmi μεσα στο πακετο. Οντως ειναι λιγο τσιμπιμενη η τιμη τους αλλα εχει διαφορα στην εικονα,κατα την γνωμη μου συμαντικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα 2 πσ3 εχουν εξοδο hdmi, και απο οτι βλεπω και τα δυο δεν εχουν καλοδιο hdmi μεσα στο πακετο. Οντως ειναι λιγο τσιμπιμενη η τιμη τους αλλα εχει διαφορα στην εικονα,κατα την γνωμη μου συμαντικη

 

Ναι ρε μαν το καταλαβα αλλα αλλο ρωταω αν πρεπει να παρω ενα χαζοκαλώδιο HDMI που να γραφει SONy Corp. (24,90) ή Ενα οποιοδήποτε καλώδιο HDMI (15,90).ΔλΔ μπορει να κουμπώσει στην Θύρα εξοδου HDMI του ps3 ενα καλώδιο HDMI πχ απο τον κοτσόβολο τυχαιας μάρκας ή Μονο της Sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε μαν το καταλαβα αλλα αλλο ρωταω αν πρεπει να παρω ενα χαζοκαλώδιο HDMI που να γραφει SONy Corp. (24,90) ή Ενα οποιοδήποτε καλώδιο HDMI (15,90).ΔλΔ μπορει να κουμπώσει στην Θύρα εξοδου HDMI του ps3 ενα καλώδιο HDMI πχ απο τον κοτσόβολο τυχαιας μάρκας ή Μονο της Sony?

 

Και ένα των 5 ευρώ να πάρεις την ίδια δουλειά θα κάνεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ένα των 5 ευρώ να πάρεις την ίδια δουλειά θα κάνεις....

 

 

Same story here! Πήρα ένα no name από το πλαίσιο 6,90 νομίζω. Παίζει μια χαρά. Μην ασχολείστε με μάρκες καλωδίων, ψηφιακά είναι ή θα πάιζουν ή δε θα παίζουν δεν υπάρχει θέμα ποιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.παντως επειδη τα εχω δει να παιζουν ταυτοχρονα σε ιδιο μονιτορ καταλαβα καποια διαφορα.οχι τρομερη .απλα πιστεθω οτι το μπλουρει ειναι ο σημαντικοτερος παραγοντας.και μην μου συγκρινεις απλους δισκους με μπλουρει γιατι ειναι σαν να συγκρινεις 2πυρινο με 4πυρινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.παντως επειδη τα εχω δει να παιζουν ταυτοχρονα σε ιδιο μονιτορ καταλαβα καποια διαφορα.οχι τρομερη .απλα πιστεθω οτι το μπλουρει ειναι ο σημαντικοτερος παραγοντας.και μην μου συγκρινεις απλους δισκους με μπλουρει γιατι ειναι σαν να συγκρινεις 2πυρινο με 4πυρινο.

 

Το Blu-Ray είναι μέσο αποθήκευσης. Δεν αναλαμβάνει τα γραφικά, αυτό είναι δουλειά της GPU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...