Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που θέλω να ξαναβάλει πάντως,αν είναι να ξαναβάλει κάτι,είναι ο ps2 emulator.Αν και έκαναν δήλωση ότι (και καλά) ποτέ δεν θα ξαναέρθει ps2 emulator στο ps3,πιστεύω πως όταν σταματήσει η παραγωγή του ps2 θα τον ξαναβάλει,διότι η sony είναι υπέρ του bc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια τον αυγουστο ανακοινωσαν οτι θα κυκλοφορουσαν μεσα στο Σεπτεμβρη psn cards αξιας 20 και 50 ευρω...........ξερει κανεις τπτ?????/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν εγραψα σωστα την ερωτηση!!!1ξερει κανεις αν και ποτε θα κυκλοφορησουν στην ελλαδα????/?????

 

Σύμφωνα με αυτό οι κάρτες θα κυκλοφορήσουν στην Ευρώπη αυτό τον μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τον αυγουστο ανακοινωσαν οτι θα κυκλοφορουσαν μεσα στο Σεπτεμβρη psn cards αξιας 20 και 50 ευρω...........ξερει κανεις τπτ?????/

 

Τι ειναι αυτες οι καρτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάτι σαν κάρτες κινητής τηλεφωνίας. Έχουν ένα υπόλοιπο (20, 50€) και μπορείς να χρησιμποιήσεις τον μοναδικό κωδικό τους για να φορτώσεις τα ανάλογα χρήματα στον λογαριασμό σου στο ps store, έτσι ώστε να αγοράσεις και όποια καλούδια θες από αυτό χωρίς τη χρήση πιστωτικής κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, το πλαυστατιον μπορει να συνδεθει με ασυρματο πληκτρολογιο και ποντικι μεσω του βluetooth toy play ή μεσω usb δεκτη bluetooth? ή θελει ειδικο πληκτρολογιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με το παρακατω αρθρο τον ερχομενο μαρτιο θα λανσαριστει το Motion control στην ιαπωνια.

http://gameover.gr/articles/A%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%BB%CE%AC%CE%BD%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-Sony.9818.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, το πλαυστατιον μπορει να συνδεθει με ασυρματο πληκτρολογιο και ποντικι μεσω του βluetooth toy play ή μεσω usb δεκτη bluetooth? ή θελει ειδικο πληκτρολογιο?

 

 

εαν ειναι bluetooth το πληκ-ποντ και οχι απλα wireless νομιζω τα βλεπει κατευθηαν το πλευ αλλιως συνδεεις το usb dongle στο πλευ και ολα οκ (ψαξε ομως και στο google γιατι μπορει καποια μοντελα να κανουν κολπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Έχω συνδέσει το PS3 μου με αυτή την οθόνη αλλά δεν έχω ήχο,γίνεται με κάποιο καλώδιο να συνδέσω τα ηχεία μου με το PS3;Τα ηχεία μου είναι αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρεις ένα adaptor που συνδέεις το άσπρο και το κόκκινο καλώδιο μαζί και θα το συνδέσεις πάνω στην κάρτα ήχου του υπολογιστή σου είτε στο line in ή στο μικρόφωνο αν δεν έχεις ελεύθερο το line in.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...