Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης σύμφωνα με αυτόδημιουργεί νέα προβλήματα!

 

Μα καλά, δεν μπορούν να φτιάξουν ένα fix της προκοπής?

 

 

Α ξέχασα, η Sony το έφτιαξε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πέρασα σημερα την 3,01 έκδοση.Το Uncharted δουλευει μια χαρα .Οσο για τα άλλα προβλήματα που εμφανίστηκαν σε μενα δεν παρουσιάστηκε κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα καλά και όμορφα με την κονσόλα...

αλλά πως μπορούμε να ακούσουμε ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ;;;

έχοντας πάντα το default λειτουργικό και όχι κάτι linux, κάτι windows και κάτι τετοια που μπορείς να βάλεις...

έχω μπει σε μερικά ραδιόφωνα στο site τους και δεν μπορώ να ακούσω...υπάρχει κάποιος τρόπος;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο PSP υπαρχει εφαρμογή για να ακους webradio.Oxi βεβαια οτι θελεις εσυ αλλά έχει πολλούς σταθμους απ ολο το κοσμο και ολα τα μουσικα είδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σας,

 

Θελω να αγορασω το playstation 3, ομως θα ηθελα την γνωμη σας γιατι ειμαι μπερδεμενος..

 

Τι αξιζει καλυτερα? να αγορασω το σλιμ 120Gb σκετο στα 299 ? η το ps3 80GB με 2 joypad + uncharacter + motorstorm στα 329?

 

ευχαρηστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζω ομως πολλα παλια χαλανε αργα η γρηγορα, μηπως το σλιμ με μικροτςρη καταναλωση και νεο εσωτερικο σχεδιασμο τα παει καλθτερα με τις βλαβες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το failure rate του PS3 είναι σχεδόν ανύπαρκτο περί 1% οπότε δεν έχεις λόγο να φοβάσαι.Κι εμένα μου χάλασε το PS3 πιο συγκεκριμένα το laser παρόλο που το πρόσεχα αλλά είχα την 1η έκδοση 40GB SKU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σας,

 

Θελω να αγορασω το playstation 3, ομως θα ηθελα την γνωμη σας γιατι ειμαι μπερδεμενος..

 

Τι αξιζει καλυτερα? να αγορασω το σλιμ 120Gb σκετο στα 299 ? η το ps3 80GB με 2 joypad + uncharacter + motorstorm στα 329?

 

ευχαρηστω πολυ!

 

κατι πηρε το αυτι μου πως θα παιξουν προσφορες του παλιου στο πλαισιο σε περιορισμενο αριθμο απλα για ξεστοκαρισμα (με 2 παιχνιδια, προ 9 και κατι αλλο), σε τιμη <200 ευρω

το μεταφερω ομως με καθε επιφυλαξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νεο PS3 slim εχει πιο δυνατο hardware απο το αλλο;

Γιατι θελω να παρω ενα αλλα θα ηθελα να του βαλω και linux πανω και στο νεο λεει δεν γινεται

Ακουγεται τιποτα απο την SONY για το αν θα ξαναβαλουν την δυνατοτητα για linux;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το slim έχει ίδιο hardware με το παλιό.

 

Το μόνο που ξέρουμε είναι ότι απλώς την αφαίρεσε αυτή τη δυνατότητα.Και για να το κάνει αυτό,δε νομίζω να έχει σχέδια να την επαναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το slim έχει ίδιο hardware με το παλιό.

 

Το μόνο που ξέρουμε είναι ότι απλώς την αφαίρεσε αυτή τη δυνατότητα.Και για να το κάνει αυτό,δε νομίζω να έχει σχέδια να την επαναφέρει.

 

η δυνατοτητα του install other os ηταν αρκετα μεγαλη υποθεση, εβγαζε εαν vm προς τους προγραμματιστες για αυτη τη δουλεια και απο οτι διαβαζα η sony εχει αλλαξει πραγματα στο hardware και για να παιξει το install other os θα επρεπε να κανει εξτρα δουλεια στο firmware και το εβγαλε

 

απλα το θεμα ειναιτι αλλαγες εχουν γινει και αν οι πιεσεις του κοσμου ειναι αρκετες να το ξαναβαλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δυνατοτητα του install other os ηταν αρκετα μεγαλη υποθεση, εβγαζε εαν vm προς τους προγραμματιστες για αυτη τη δουλεια και απο οτι διαβαζα η sony εχει αλλαξει πραγματα στο hardware και για να παιξει το install other os θα επρεπε να κανει εξτρα δουλεια στο firmware και το εβγαλε

 

απλα το θεμα ειναιτι αλλαγες εχουν γινει και αν οι πιεσεις του κοσμου ειναι αρκετες να το ξαναβαλει

 

Δεν παίζει να το ξαναβάλει, αν και ποτέ δεν ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...