Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα ειμαι σιγουρος οτι εχει απαντηθει 100 φορες αλλα κι ομως δεν το βρηκα θελω εναν οδηγo για να βαλω linux στο play και ποια εκδοση να διαλεξω..αν μοθ\υ πειτε και απο που να την κατεβασω χωρις να με βρισετε θα ειναι ολα τελεια!!!

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, έχω μια ερώτηση σχετικά με τη δυνατότητα του PS3 να παίξει παιχνίδια του PS2. Έχω το μοντέλο 80gb PAL και η ενασχόλησή μου είναι καθαρά για το Pro. Ο μικρός μου αδερφός όμως θέλει να παίξει ένα παιχνίδι του PS2. Άπό μια μιρκή έρευνα που έκανα το συγκεκριμένο μοντέλο δεν τα υποστηρίζει. Διάβασα όμως ότι γίνεται με κάποιο sotware emulation. Ξέρει κανείς πως γίνεται να το κάνω με συγκεκριμένες οδηγίες ? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα, δεν γινεται να το κανεις.. επειδη εχεις το 80ρι (αν ειχες το 60ρι θα μπορουσες). Αναμενεται (?) στο μελλον να βγαλουν καποιο Software Update για να παιζουν ολα τα ps3 μεσω Emulation. μεχρι τοτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται, σκεφτομαι να παρω το πσ3 αλλα θα θελα να ξερω πριν το αγορασω, αν απο το playstation store, ειναι διαθεσιμα ολα τα παιχνιδια του πσ3. π.χ fifa10, pro10(οταν βγει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Playatation Store μπορείς να βρείς αρκετα full παιχνίδια όπως Burnout, Warhawk, GT5P, Siren και άλλα που μου ξεφεύγουν τώρα αλλά μην περιμένεις να είναι όλα στο store και ειδικά νέες κυκλοφορίες. Για μερικά είναι και τεχνικά αδύνατο λόγο μεγέθους (MGS4).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=5LIdPOZGoDE[/ame]

 

Ratchet Preview

See, I just got done playing the first five levels of Insomniac's latest opus, and the one thing I've come away with is that -- for my money -- this is one of the best looking titles on the PlayStation 3 to date. I mean, some of the cutscenes border on Pixar quality and the in-game action is no slouch either. Still, even though I have the disk in my hand and am sitting slack-jawed in front of my TV, Sony refuses to let me capture the bright, colorful action and post it here. "

 

http://ps3.ign.com/articles/102/1023732p1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις το άσπρο Dual Shock 3 ή το παιχνίδι Uncharted μην αναβαθμίσεις προς το παρόν,περίμενε για την 3.01 αν όχι αναβάθμισε,εγώ παρόλο που έχω το Uncharted αναβάθμισα γιατί δεν το παίζω πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Playatation Store μπορείς να βρείς αρκετα full παιχνίδια όπως Burnout, Warhawk, GT5P, Siren και άλλα που μου ξεφεύγουν τώρα αλλά μην περιμένεις να είναι όλα στο store και ειδικά νέες κυκλοφορίες. Για μερικά είναι και τεχνικά αδύνατο λόγο μεγέθους (MGS4).

 

Αυτο φοβομουν κι εγω... Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις το Uncharted μην αναβαθμίσεις προς το παρόν

Ποιο ειναι το προβλημα με αυτο το παιχνίδι?Το εχω τερματίσει αλλά λέω να το ξαναπιασω για να ξεκλειδώσω κάποια επιπλέον trophies

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...