Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Speed Test φιλε tsilas1, δεν γινεται στο 60ρι σου, ουτε στο δικο μου, σε κανενός! :-)

 

Σε 40ρι/80ρι/160ρι γινεται μονο..

 

:cry::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και γίνεται και στο 60άρι,έχω ποστάρει βίντεο λίγες σελίδες πιο κάτω.

[/QUOT

 

Ευχαριστω πολυ φιλος θα το προσπαθησω το μεσημερι.Δηλαδη πιστευεις οτι κομπλαρει λογο υπερθενμανσης?Διοτι εχω τοποθετησει εναν ανεμιστηρα δωματιου μπροστα στο ps3 και σε τηλεφωνικη ομιλια που ειχα με το σερβις της sony μου ειπε για τις αναβαθμισεις αλλα εχω κανει και την τελευταια επισης σε περιπτωση που το προβλημα γινει μονιμο η sony μου ζητα 189 ευρωπουλακια για να μου δωσει το ιδιο καινουργιο.Βλεπεις εχω παρει ενα φοβο απο τις 2 προηγουμενες συσκευες που χαλασαν ακριβως απο τον ιδιο λογο σε σημειο να παγωνει η οθονη σε καθε ξεκινημα να παιζει μονο η μουσικη και σε καποια φαση να πρασινιζει.Ελπιζω να το σωσω γιατι μου φαινετε πως δεν με παει το ps3.Φιλικα, και νεωτερα μετα το τεστ.:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλοι μου , προφανως εχει ξανατεθει το ερωτημα αλλα δεν το βρισκω .

Μπορω εφοσον εχω τα οριτζιναλ παιχνιδια στο πσ3 να μην χρειαζεται να βαζω το δισκακι για να τα παιξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ...Δεν είμαι σίγουρος,αλλά αν το laptop έχει θύρα hdmi αλλά input και όχι output,τότε μάλλον θα γίνεται.Αλλά δεν ξέρω αν τα laptop έρχονται με input θύρα hdmi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ...Δεν είμαι σίγουρος,αλλά αν το laptop έχει θύρα hdmi αλλά input και όχι output,τότε μάλλον θα γίνεται.Αλλά δεν ξέρω αν τα laptop έρχονται με input θύρα hdmi.

 

Tα laptops με HDMI έχουν μόνο output για να συνδέσεις το laptop με HDTV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...