Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μήπως γνωρίζεται πού μπορώ να βρώ οδηγό για να αντιμετωπίζω προβλήματα του ps3?

Γιατι ξαφνικά μου σταμάτησε να παίζει τα πάντα..ούτε παιχνίδια ούτε ταινίες blu-ray ή dvd..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε aladin,δεν ξέρω τα γούστα σου,αλλά θα σου πρότεινα να πάρεις metal gear solid 4 και uncharted (αν θες μπορείς να περιμένεις το φθινόπωρο που βγαίνει το 2 και προβλέπεται απίστευτο παιχνίδι).

 

Stathi,το ps3 σου δυστυχώς μάλλον τα 'φτυσε (πιο συγκεκριμένα το ματάκι):-(.Ελπίζω να έχεις εγγύηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, το metal gear solid 4 θα αγοραστει σιγουρα! Οπως μαλλον και το uncharted. Ποιο μαγαζι εχει συνηθως τις καλυτερες τιμες, συνολικα; Μην γυρναω να αγοραζω απο εδς κι απο κει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το uncharted τι λέει σαν παιχνίδι το έχει κανένας σας ? το έχω και ακόμα είναι με τη ζελατίνα δεν έχω αξιωθεί να το παίξω εδώ και 2-3 μήνες που έχω το ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε aladin,δεν ξέρω τα γούστα σου,αλλά θα σου πρότεινα να πάρεις metal gear solid 4 και uncharted (αν θες μπορείς να περιμένεις το φθινόπωρο που βγαίνει το 2 και προβλέπεται απίστευτο παιχνίδι).

 

Stathi,το ps3 σου δυστυχώς μάλλον τα 'φτυσε (πιο συγκεκριμένα το ματάκι):-(.Ελπίζω να έχεις εγγύηση...

 

H SONY ελπιζει ομως πως οχι (οτι δεν θα εχεις εγγυηση), φιλε μου το 230αρι σε περιμενEI στη γωνια! Οπως ολους μας που εχουμε μηχανημα SONY!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το uncharted τι λέει σαν παιχνίδι το έχει κανένας σας ? το έχω και ακόμα είναι με τη ζελατίνα δεν έχω αξιωθεί να το παίξω εδώ και 2-3 μήνες που έχω το ps3

 

Φίλε,χάνεις...Είναι πολύ ωραίο παιχνίδι και είναι κρίμα να το έχεις ακόμα στη ζελατίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα το χαρεις ετσι, πιστεψε με... εκτος κ αν εχεις κολησει καπου για ωρα, κ απλα θες να ξεκολησεις..

 

ψαξε στο google για "Uncharted Walkthrough", θα βρεις αρκετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρκεί να έχει η οθόνη HDCP γιατι αλλιώς δεν θα φαίνεται τπτ παρα μόνο μαύρο.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 00:11 ----------

 

Κάτι πηρε το αυτί μου ότι το PS3 δέχεται φλασάρισμα στο Blu-Ray Drive και παίζει αντεγραμμένα παιχνίδια. Ισχύει κάτι τέτοιο; είναι καμμια δεκαριά μαγαζιά στην Αθήνα που το κάνουν κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...