Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες,χθές αγόρασα και εγώ την κονσόλα και συναντώ το εξής πρόβλημα.Όταν βάζω το δισκάκι(Rachet and clank)ξεκινάει αμέσως το βίντεο του παιχνιδιού χωρίς να κάνει "setup" και όταν πάει να ξεκηνήσει το παιχνίδι μου γράφει ένα μύνημα ότι δέν έχει γίνει κάτι στον δίσκο(σκληρό) unalocated space νομίζω και πρέπει να βγώ απο το παιχνίδι και να φτιάξω αυτό το πρόβλημα.Πώς γίνεται αυτό ρε παιδιά?Στα άλλα δισκάκια που έχω δοκιμάσει παίζουν κανονικά.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια βοήθεια παιδιά..χθές που έβαλα να παίξω pro09 μέσω ίντερνετ με έναν φίλο μου,όταν ξεκίναγε το ματς εκτός το οτι κόλλαγε απίστευτα,μετά πο λίγο έβγαζε το εξής μήνυμα.as the transfered data worsened tha match must be cancelled.αυτό οφείλεται στην σύνδεση την δική μου?του άλλου ή του παιχνιδιου τρομπάρισμα??

σας έχει τύχει?ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

connx 8 mbps έχω.αλλά και πιο παλιά που έπαιζα με την 4αρα δεν είχα πρόβλημα.και εγώ δεν πιστεύω να είναι θέμα σύνδεσης.φίλε gherudos επειδή είμαι λίγο άσχετος,δεν κάνεις πιο λιανά τι είναι τα pings?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν θέλετε να ανταλλάξετε τα παιχνίδια που έχετε κατεβάσει από το Playstation Network ή να μοιραστείτε το κόστος των παιχνιδιών που σας ενδιαφέρουν από το Playstation Network ανοίξαμε 2 νέες κατηγορίες στο PSPGR και μπορείτε να τις βρείτε εδώ:

http://www.octapus.net/forum/viewforum.php?f=124

 

Οδηγίες για το πως θα γίνει η ανταλλαγή ή ο διαμοιρασμός τους κόστους υπάρχουν στα ίδια τα forums.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδια καλισπερα,εχω προβλημα με το ps3..δεν μπορω να συνδεθω στο internet..αν εχω κανει λαθος τοπικ μεταφερετε με..λοιπον: οταν παω να κανω την συνδεση μου βγαζει το εξης μηνυμα:the connection to the server timed out.(80710092).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλισπερα,εχω προβλημα με το ps3..δεν μπορω να συνδεθω στο internet..αν εχω κανει λαθος τοπικ μεταφερετε με..λοιπον: οταν παω να κανω την συνδεση μου βγαζει το εξης μηνυμα:the connection to the server timed out.(80710092).

 

μήπως έχει χάσει ip το router?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...