Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eιδα χθες το 5 λεπτο βιντεο του Uncharted σε HD απο το Gamersyde και επαθα χοντρη πλακα, πολυ σπανια συγκλονιζομαι τοσο πολυ απο παιχνιδι σε μορφη βιντεο, συγκεκριμενα μονο για τα MGS4 και Killzone 2 ειχα παρομοια αντιδραση, αλλα το συγκεκριμενο βιντεο αφηνει χιλιομετρα πισω οτιδηποτε υπαρχει σε κονσολα, και οτιδηποτε θα βγει τους επομενους μηνες (βαση των video που εχουμε δει)

 

Αν δεν το εχετε δει ακομα (και εγω πιστευω αργησα λιγακι) δειτε το και θα με θυμηθειτε.

 

Κοιτα εντυπωσιακο ειναι σιγουρα και λογικα θα ειναι ενα απ τα νεα must του PS3,απλα στα βιντεακια ολα τα παιχνιδια καλα φαινονται...Πολλα βιντεακια με εντυπωσιασαν αλλα το τελικα το αποτελεσνα ηταν απογοητευτικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα εντυπωσιακο ειναι σιγουρα και λογικα θα ειναι ενα απ τα νεα must του PS3,απλα στα βιντεακια ολα τα παιχνιδια καλα φαινονται...Πολλα βιντεακια με εντυπωσιασαν αλλα το τελικα το αποτελεσνα ηταν απογοητευτικο...

προφανως δεν εχεις παιξει το πρωτο για να το λες αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως δεν εχεις παιξει το πρωτο για να το λες αυτο...

 

προφανέστατο...

 

βασικά δεν χρειάζεται καν να έχεις παίξει το πρώτο... και μόνο το όνομα naughty dog φτάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανέστατο...

 

βασικά δεν χρειάζεται καν να έχεις παίξει το πρώτο... και μόνο το όνομα naughty dog φτάνει...

 

Το χω παιξει και ηταν σιγουρα πολυ καλο,οπως ειπα καιοτι η συνεχεια του θα ειναι εξισου καλη...

Γενικα μιλαω και επειδη λογω επαγγελματος του θειου(δουλευει σε μια απ τις γνωστες εταιριες διανομης στο τομεα των video games) μου εχω δει εκατονταδες videos απλα λεω οτι δεν ειναι ασφαλης τροπος για συμπερασματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δει εκατονταδες videos απλα λεω οτι δεν ειναι ασφαλης τροπος για συμπερασματα...

σε γενικες γραμμες συμφωνω με την τοποθετηση σου, απο την αλλη πλευρα ομως υπαρχουν και developers που οτι δειχνουν στα βιντεο, παραδιδουν στο κοινο (naughty dog, insomniac, kojima productions)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Crash= 4.99E γιατί να μην το αγοράσεις βρε τσίπη; :P

 

Από το PSN??? Επειδή δεν έχω ακόμα PS3 και θα πάρω σε λίγο για αυτό ρωτάω :P Και έχει και τα 3 Crash? Αν είναι μόνο 5 το καθένα τότε με τα χίλια τα αγοράζω γιατί τοτέ που έπρεπε δεν είχα αξιωθεί να τα πάρω αυθεντικά :o:o:o Ευχαριστώ για την πληροφορία gherudos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.99Ε για την ακρίβεια αλλά αν μπείς σε sharing group θα σου κοστίσει μόλις 1Ε.

 

Sharing Group???? Για κάντο λίγο πιο λιανά αυτό; Δηλαδή πως μπαίνεις σε ένα sharing group;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπές στο PSPGR στο PSN forum και διάβασε τα topics που γράφουν [sharing Group] ή [Game Sharing].

Με λίγα λόγια όμως κάθε παιχνίδι μπορείς να το περάσεις σε 5 διαφορετικά PS3,έτσι το αγοράζει ένας,οι υπόλοιποι του στέλνουν το μερίδιο που τους αναλογεί δια 5 μέσω paypal,μόλις συγκεντρώσει τα λεφτά αγοράζει το παιχνίδι και τους δίνει τους κωδικούς και το κατεβάζουν από τη λίστα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω με το SingStar για το PSP3.

Εχω αγοράσει το παιχνίδι singstar και τα δύο μικρόφωνα (μπλέ & κόκκινο) που είναι συμβατά και με το PSP2 όμως δυστυχώς όταν ξεκινάει το τραγούδι και ξεκινάμε να τραγουδάμε υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση μεταφοράς της φωνής μας στα ηχεία της τηλεόρασης με αποτέλεσμα να τραγουδάμε κανονικά όταν διαβάζουμε τα λόγια αλλά δεν συμβαδίζει ο ήχος που αναπαράγεται στην τηλεόραση. Τι μπορεί να φταίει? Οι ρυθμίσεις της τηλεοράσης ? του PSP3? To ψάχνω εδώ και πολλές ημέρες και δεν μπορώ να βρω κάτι. Η τηλεόραση που έχω είναι η PHILIPS 37' LCD AMBILIGHT.

Σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με αν γνωρίζετε κάτι.

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας σε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω με το SingStar για το PSP3.

Εχω αγοράσει το παιχνίδι singstar και τα δύο μικρόφωνα (μπλέ & κόκκινο) που είναι συμβατά και με το PSP2 όμως δυστυχώς όταν ξεκινάει το τραγούδι και ξεκινάμε να τραγουδάμε υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση μεταφοράς της φωνής μας στα ηχεία της τηλεόρασης με αποτέλεσμα να τραγουδάμε κανονικά όταν διαβάζουμε τα λόγια αλλά δεν συμβαδίζει ο ήχος που αναπαράγεται στην τηλεόραση. Τι μπορεί να φταίει? Οι ρυθμίσεις της τηλεοράσης ? του PSP3? To ψάχνω εδώ και πολλές ημέρες και δεν μπορώ να βρω κάτι. Η τηλεόραση που έχω είναι η PHILIPS 37' LCD AMBILIGHT.

Σας παρακαλώ πολύ βοηθήστε με αν γνωρίζετε κάτι.

Ευχαριστώ πολύ.

Είναι απλό,πήγαινε στα options και βρες το latency settings,σου ζητάει να βάλεις το μικρόφωνο μπροστά από ένα από τα κεντρικά ηχεία και σου ρυθμίζει το lattency για να μην έχεις καθυστέρηση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...