Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω την βοηθεια σας παιδια. Πηρα τηλ ενα e-shop να ρωτησω για το ps3 και οταν του ειπα οτι το θελω και σαν blue ray player, μου συνεστησε φιλικα να παρω ενα κανονικο player με την αιτιολογια και καλα οτι χαλαει ευκολα το 'ματι΄ που διαβαζει τα δισκακια. Μου ειπε συγκεκριμενα οτι το ps3 για παιχνιδοκονσολα ειναι οτι το καλυτερο αλλα δεν κανει για blue ray player.Εγω το θελω και σαν παιχνιδομηχανη (δεν ειμαι και φανατικος) αλλα να μπορω να βλεπω και 2-3 εστω blue ray το μηνα... Ισχυει κατι τετοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θελω την βοηθεια σας παιδια. Πηρα τηλ ενα e-shop να ρωτησω για το ps3 και οταν του ειπα οτι το θελω και σαν blue ray player, μου συνεστησε φιλικα να παρω ενα κανονικο player με την αιτιολογια και καλα οτι χαλαει ευκολα το 'ματι΄ που διαβαζει τα δισκακια. Μου ειπε συγκεκριμενα οτι το ps3 για παιχνιδοκονσολα ειναι οτι το καλυτερο αλλα δεν κανει για blue ray player.Εγω το θελω και σαν παιχνιδομηχανη (δεν ειμαι και φανατικος) αλλα να μπορω να βλεπω και 2-3 εστω blue ray το μηνα... Ισχυει κατι τετοιο;

 

Θα σου πω μόνο τι έπαθα εγώ.1 χρόνο και 1 μήνα laser kapout!! Σταμάτησε να παίζει.

Είχα παίξει 4-5 παιχνίδια τα 2 ήταν αγορασμένα και προσεγμένα χωρίς γρατζουνιές και 2-3 ενοικιασμένα. Είχα δει και 4-5 ταινίες

Τα νέα ps3 έχουν ξεχωριστό ματι για BLUE RAY για αυτό ακριβως το λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να μην εχω και εγω την δικη σου ...τυχη. Αν και απο οτι εχω καταλαβει, τα καινουργια ps3 νομιζω οτι φτιαχνονται ακομα και αν παθουν κατι. τεσπα, σημερα το παραγγειλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@lionor το ps3 ειναι απο το καλυτερα blu ray player που μπορεις να βρεις. και τρομερο value of money αν το θες για το συνολο των λειτουργιων του μηχανιματος gaming πχ...

 

@stefanos oxi (και οντως ειναι μεγαλη μαλακια που δεν το εχει βαλει η sony ακομη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω την βοηθεια σας παιδια. Πηρα τηλ ενα e-shop να ρωτησω για το ps3 και οταν του ειπα οτι το θελω και σαν blue ray player, μου συνεστησε φιλικα να παρω ενα κανονικο player με την αιτιολογια και καλα οτι χαλαει ευκολα το 'ματι΄ που διαβαζει τα δισκακια. Μου ειπε συγκεκριμενα οτι το ps3 για παιχνιδοκονσολα ειναι οτι το καλυτερο αλλα δεν κανει για blue ray player.Εγω το θελω και σαν παιχνιδομηχανη (δεν ειμαι και φανατικος) αλλα να μπορω να βλεπω και 2-3 εστω blue ray το μηνα... Ισχυει κατι τετοιο;

 

φιλε μου ο κάθε άσχετος ότι θέλει λέει το μάτι γιατί να χαλάσει από τα blue-ray αφού και τα παιχνίδια blue-ray είναι άρα και όταν παίζεις και game θα χαλάσει παπαριές λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ο κάθε άσχετος ότι θέλει λέει το μάτι γιατί να χαλάσει από τα blue-ray αφού και τα παιχνίδια blue-ray είναι άρα και όταν παίζεις και game θα χαλάσει παπαριές λένε

 

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν...ό,τι να ναι όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπέρα.... να ρωτήσω κάτι σαν νέος n00bάς του ps3

 

έχω κατεβάσει κάτι παιχνιδάκια από το playstation store τα psone classic

αυτά υπάρχει καμιά δυνατότητα να τα πάρω από το ps3 να τα κρατήσω και στο pc κάπου οπότε σε περίπτωση που την ακούσει κανένας σκληρός στο ps3 να μην τα κατεβάζω/αγοράζω ( ? ) πάλι ?

 

βασικά δεν ξέρω τι γίνετε αν του αλλάξω δίσκο πχ πρέπει να ξανακατέβουν τα παιχνίδια αλλά πρέπει να τα πληρώσω πάλι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν ξέρω τι γίνετε αν του αλλάξω δίσκο πχ πρέπει να ξανακατέβουν τα παιχνίδια αλλά πρέπει να τα πληρώσω πάλι ?

τα παιχνιδια μπορεις να τα κατεβασεις μεχρι και σε 5 διαφορετικες κονσολες, χωρις επιπλεον χρεωση βεβαια, για το πρωτο που ρωτησες, οχι δεν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,γιατί εσύ τον μισό θέλεις να κάνεις; :P

Ξεχωριστά το κάθε παιχνίδι δεν μπορείς εκτός κι αν είναι PSP compatible,απλά το μεταφέρεις στο PSP σου και από εκεί και στον υπολογιστή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιδα χθες το 5 λεπτο βιντεο του Uncharted σε HD απο το Gamersyde και επαθα χοντρη πλακα, πολυ σπανια συγκλονιζομαι τοσο πολυ απο παιχνιδι σε μορφη βιντεο, συγκεκριμενα μονο για τα MGS4 και Killzone 2 ειχα παρομοια αντιδραση, αλλα το συγκεκριμενο βιντεο αφηνει χιλιομετρα πισω οτιδηποτε υπαρχει σε κονσολα, και οτιδηποτε θα βγει τους επομενους μηνες (βαση των video που εχουμε δει)

 

Αν δεν το εχετε δει ακομα (και εγω πιστευω αργησα λιγακι) δειτε το και θα με θυμηθειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...