Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε 'ολους..

Εχω το εξής πρόβλημα με το PES 2009 : Οταν προσπαθώ να παίξω μεσο

Ιντερνετ μου ζητάει το Game ID και το Konami ID..Τι ακριβώς είναι αυτό? Και Απο Που Το Βρίσκω?Ευχαριστω για αρχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Final Fantasy XIII...

 

OMG!!!!!

 

Τί παιχνίδι από άλλο πλανήτη είναι αυτό θεέ μου!!!!!!!

 

Το θέλω τώρα!!!!!!!!

 

Το απόλυτο RPG που όλοι περίμεναν χρόνια...

 

Το θέλω σε οποιοαδήποτε κονσόλα, δεν με νοιάζει!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Final Fantasy XIII...

 

OMG!!!!!

 

Τί παιχνίδι από άλλο πλανήτη είναι αυτό θεέ μου!!!!!!!

 

Το θέλω τώρα!!!!!!!!

 

Το απόλυτο RPG που όλοι περίμεναν χρόνια...

 

Το θέλω σε οποιοαδήποτε κονσόλα, δεν με νοιάζει!!!!!

 

αποτι φαίνεται το φφ γυρίζει στις ρίζες του και στο στύλ χαρακτήρων και στο battle system(αν και θα το ήθελα ακόμα πιο turn based,ανυπομονώ να το δω και στα αγγλικά για να καταλάβω τι γίνεται.)ελπίζω να κυκλοφορίσει κάπως το demo κατα έξω και σε μας και ας είναι και 10 giga θα το κατεβάσω. και ελπίζω η κοπέλα με το ροζ στηθόδεσμο να είναι main party character ,shes so hottttt,θυμίζει tifa στο πιο kowaii. καταραμένε bill εξετίας σου θα το παίξουμε 2010+ το παιχνίδι ,ελπίζω να μην πάει 2011 λόγο της μεταφοράς στο κουτι χ(το πιο γαμάτο θα είναι να βάλουν μέσα στο jap release και αγγλικά θα γίνει χαμός στα imports)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα και τα 3 απ' αυτά που έχουν αναφερθεί θα αγοραστούν στη συνέχεια,απλά γι' αρχή καθώς θα είναι μόνο ένα το game,θέλω κάτι να κρατάει...

 

Το GT και το Uncharted βλέπω πως πωλούνται σε πολύ χαμηλές τιμές οπότε ίσως συμφέρει να τα αγοράσω μετέπειτα..

 

Οπότε μάλλον κάτι μεταξύ Resistance 2 Motorstorm 2 ή Killzone 2 με το τελευταίο να βγαίνει ελάχιστα πιο ακριβό...

 

Από online mode τι έχουμε σε αυτά??Κάποιο που να υπερέχει?

 

Επίσης τίθεται θέμα παρτίδας αναλόγως το bundle??Μην πάρω καμιά παλιά κι έχει τπτ "προβλήματα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διορθωση: σε αυτα που σου πα, προσθεσε κ το pro 2009, προσφορα στο media markt.. 419E αν θυμαμαι καλα..

 

μπες στο αντιστοιχο θεμα του killzone, αν κ απ οτι ακουω, ειναι μια χαρα, κ εθιστικοτατο το online του.. βεβαια αρκει να συνηθισεις το χειρισμο του! απο κει κ περα, μαι χαρα θα σαι..

 

80ρι προσεξε να γραφει, κ εισαι οκ.. για οτιδηποτε αλλο, εδω ειμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα θες online κατά τη γνώμη πας κατευθείαν για killzone.Εκτός του ότι το online του είναι απίστευτα εθιστικό,τα άλλα παιχνίδια που αναφέρθηκαν (εκτός του pro 09,που κι αυτό θα μπορούσε να πει κανείς ότι δεν έχει online :-D) δεν έχουν καν online.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:19 ----------

 

Ρε παιδιά,αν συνδέσω το ps3 με το κινητό μέσω usb,τότε θα αναγνωρίσει την κάρτα μνήμης που έχει το κινητό μου σαν εξωτερική μονάδα αποθήκευσης?

 

Και κάτι άλλο,οι προβλέψεις του πληκτρολόγιου,που αποθηκεύονται αυτόματα,είναι ξεχωριστές για κάθε χρήστη ή όταν αποθηκευτεί μια λέξη ισχύει για όλους τους χρήστες του ps3?

 

Επίσης,οι ρυθμίσεις ισχύουν για όλους τους χρήστες ή κάθε χρήστης έχει ξεχωριστές ρυθμίσεις?

Επεξ/σία από G_Zisis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
The World’s first PS3 / PSP media management software - Convert, manage and transfer your digital media and download the latest PS3 / PSP cheats from xploder.net

 

Convert, manage and transfer your digital media collection - for both PS3 and PSP.

‘It’s like iTunes for PS3’ - comprehensive media management solution featuring an all-new user interface for PS3 AND PSP.

MOVIES - PC and DVD movies (with HD media support for PS3). Convert movie files into AVC (.MP4) for playback on PS3 & PSP; Non copy-protected DVDs (VOB), MKV, Xvid, DivX, MPEG 1, M1P, MPEG 2, TS, M2P, WMV, ASF, MP4 and AVI formats. Multiple video output selection allows optimum settings for both PSP and PS3, with PSP files automatically renamed in line with the PSP file format structure.

MUSIC - CDs, iTunes and digital music files. Transfer music from your existing iTunes database. Convert your CDs to MP3 with auto completion of artist, track and album details via the online database. Attach album artwork to your MP3 music files. Simply drag-and-drop MP3, AAC and WMA files to your memory card or USB device for playback on PS3 and PSP.

IMAGES - Photos and digital images. Manage your photo and image gallery for viewing on PS3 and PSP. Preview thumbnail images from within the Xploder software and simply copy them across to your portable memory device for viewing on the PS3 or PSP.

GAME SAVES - Access, download and manage the latest PS3 cheats and PSP cheat saves from the Xploder database. The in-application RSS feed sends alerts as new game saves become available for download to keep you ahead of the game.

 

Using Xploder Movie Player and Media Manager couldn’t be simpler - just follow the 4 easy steps to access digital files and gamesaves from your PS3 or PSP:

Simply drag-and-drop - transfer files from the PC into Xploder Movie Player and Media Manager.

Select your required format - Xploder automatically converts the files.

Manage your files - save to SD stick, compact flash or memory card. Copy, delete and back-up to PC using the all-new Xploder interface.

Transfer files to your console - upload media to your PS3 or PSP.

 

Ψιλό μούφα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...