Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια βοηθηστε λιγο.στο playstation 3 στο fifa 2009 οταν παιζουμε ,2 ατομα, ας πουμε ενα πρωταθληματακι με δυο ομιλους γιατι δεν αφηνει τον αλλον να παιξει αντιπαλο, αλλα σου επιτρεπει να παιξεις μονο την ομαδα που εχεις διαλεξει.εντωμεταξυ δεν μπορεις να τις διαλεξεις ολες γιατι σου λεει μονο 4 ομαδες οτι μπορεις να παρεις(και στα δυο control).control εχω ενα κανονικο και ενα με καλωδιο αλλα δεν νομιζω να φταιει αυτο.Βασικα ας μου πει καποιος γιατι δεν αφηνει να κανεις select sides οποια ομαδα θελεις.Στο pro δεν το κανει

αυτο.

ελπιζω να μου απαντησει καποιος.

 

ούτε στο Pro σε Champions league σε αφήνει να παίξεις αντίπαλους (σε απλά πρωταθλήματα δεν έχω δοκιμάσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οι 80 GB που κυκλοφορουν αυτοι τη στιγμη στην αγορα ΔΕΝ ειναι συμβατες με τιτλους PS2...απο εκει & περα οι 60 Gb που εινια συμβατες, ειναι ελαχιστες & ειναι πανακριβες οπου τυχον βρεθουν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ειναι φοβερό...

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

..το blue-ray player του PS3 είναι απίστευτα καλό...

 

Σ'ένα παλιό (περσινό) Hi-tec που διάβαζα, το θεωρούσαν από τα καλύτερα blue-ray...

 

 

 

το blu-ray player tou ps3 ειναι καλο,η χειροτερο απο ενα blu-ray player.?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,όταν παίζετε παιχνίδια,παίζετε έχοντας τα φώτα ανοιχτά ή κλειστά?Αν είναι μέρα,κλείνετε μπατζούρια/παράθυρα και πόρτες ή όχι?

 

Ξέρω,πολύ ώριμη ερώτηση... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τύφλα σκοτάδι,αναζητώντας την επιληψία :P

Αν θεωρείτε πηγή φωτός το ενοχλητικό μπλε led φωτάκι του Ν73 μου που συνεχώς αναβοσβήνει τότε έχω αυτό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα...θελω να ρωτησω

1)αν παρω το hdmi καλωδιο που πουλαει τα eshop με 10 μονο euro,εχει καμια διαφορα με αυτο που πουλαει το πλαισιο και οχι μονο,της sony με 25 euro????εχει καμια απωλεια στην εικονα η ηχο?δηλ. να ειναι ημιτασιον!!!!

2)ενα απλο bluetooth μπορω να το συνδεσω με το ps3?θα εχω καλη ακουστικη(τσαταρεις ανετα)η να παρω αυτο που θα ερθει τον αλλον μηνα που ειναι του ps3 αλλα θα κοστιζει περιπου 50 euro??

3)σημαντικη ερωτηση...εχω μια οθονη crt 29 ιντσων(πιστευω οχι για πολυ),οταν μπαινω στο ιντερνετ,οι σελιδες δεν ειναι πληρες στην οθονη(οπως στον υπολογιστη),πρεπει να κανω δεξια-αριστερα για να βλεπω κατι που θελω(το πανω-κατω ειναι λογικο).θελει καμια ρυθμιση απο το ps3?i don't know!απο την τηλεοραση δεν ειναι παντως(ετσι νομιζω).

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα...θελω να ρωτησω

1)αν παρω το hdmi καλωδιο που πουλαει τα eshop με 10 μονο euro,εχει καμια διαφορα με αυτο που πουλαει το πλαισιο και οχι μονο,της sony με 25 euro????εχει καμια απωλεια στην εικονα η ηχο?δηλ. να ειναι ημιτασιον!!!!

2)ενα απλο bluetooth μπορω να το συνδεσω με το ps3?θα εχω καλη ακουστικη(τσαταρεις ανετα)η να παρω αυτο που θα ερθει τον αλλον μηνα που ειναι του ps3 αλλα θα κοστιζει περιπου 50 euro??

3)σημαντικη ερωτηση...εχω μια οθονη crt 29 ιντσων(πιστευω οχι για πολυ),οταν μπαινω στο ιντερνετ,οι σελιδες δεν ειναι πληρες στην οθονη(οπως στον υπολογιστη),πρεπει να κανω δεξια-αριστερα για να βλεπω κατι που θελω(το πανω-κατω ειναι λογικο).θελει καμια ρυθμιση απο το ps3?i don't know!απο την τηλεοραση δεν ειναι παντως(ετσι νομιζω).

thanks

 

 

ναι παρε αυτο με 10ευρω την ιδια δουλεια κανουν. δοκιμασε το απλο bluetooth και αν εισαι ικανοποιημενος τοτε κρατα το. δεν ξερω το αλλο που λες δεν το εχω δοκιμασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα...θελω να ρωτησω

1)αν παρω το hdmi καλωδιο που πουλαει τα eshop με 10 μονο euro,εχει καμια διαφορα με αυτο που πουλαει το πλαισιο και οχι μονο,της sony με 25 euro????εχει καμια απωλεια στην εικονα η ηχο?δηλ. να ειναι ημιτασιον!!!!

 

Σχετικα με την ερωτηση σου για το Hdmi θα διαφωνησω με τον φιλο darksoho. Το πλαισιο εχει και hdmi με 7 ευρω δεν ειναι εκει το θεμα υπαρχουν ομως και καλωδια τα οποια ειναι επιχρυσωμενα στις ακρες τους για να μην εχεις απωλειες σηματος, να μην χαλαει ευκολα το καλωδιο στην ακρη του etc. Εγω προσωπικα χρησιμοποιω παντα επιχρυσωμενο γιατι ειχα πριν ενα απλο και μου εσπασε στην ακρη.

Συγκεκριμενα αυτο εδω http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&product=960802. Το καλωδιο της sony δεν θα το προτεινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την ερωτηση σου για το Hdmi θα διαφωνησω με τον φιλο darksoho. Το πλαισιο εχει και hdmi με 7 ευρω δεν ειναι εκει το θεμα υπαρχουν ομως και καλωδια τα οποια ειναι επιχρυσωμενα στις ακρες τους για να μην εχεις απωλειες σηματος, να μην χαλαει ευκολα το καλωδιο στην ακρη του etc. Εγω προσωπικα χρησιμοποιω παντα επιχρυσωμενο γιατι ειχα πριν ενα απλο και μου εσπασε στην ακρη.

Συγκεκριμενα αυτο εδω http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&product=960802. Το καλωδιο της sony δεν θα το προτεινα

 

ορισμένοι λένε οτι επειδή το σήμα είναι ψηφιακό δεν υπάρχει απώλεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορισμένοι λένε οτι επειδή το σήμα είναι ψηφιακό δεν υπάρχει απώλεια..

δεν ισχυει ακριβως αυτο οταν μιλαμε για το hdmi... ψαξτο να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μικρές αποστάσεις οποιοδήποτε και να πάρει θα κάνει ισάξια τη δουλεία του,αρκεί να έχει επιχρυσομένες άκρες.Για μεγάλες αποστάσεις ίσως χρειαστεί κάποιο μεγαλύτερης ποιότητας/πιο ακριβό.

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

Παιδιά,το κουτί ενός καινούργιου ps3 πρέπει να είναι τυλιγμένο με ζελατίνα?Αν δεν είναι τυλιγμένο σημαίνει ότι το έχουν ανοίξει ή γενικά δείχνει κάτι "ύποπτο"?Εγώ πάντως όσα κουτιά βλέπω στα ράφια των καταστημάτων,απ' όσο έχω προσέξει,δεν έχουν ζελατίνα.

 

Τα ρωτάω αυτά,επειδή ένας φίλος μου θέλει να αγοράσει ps3 και είχε αυτή την απορία.Εγώ δεν θυμάμαι αν είχε ή δεν είχε το δικό μου.:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...