Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια χωρα να επιλεξω στο Playstaiton Store για να κατεβαζω demo?

Αμερική, η ακόμα καλύτερα Ιαπωνία που βγαίνουν όλα πολύ νωρίτερα απο Αμερική (θα έχεις ενα μικρό πρόβλημα με τα ιαπωνικά, αν σε ενοχλούν φτίαξε λογαρισμό Hong Kong που έχει και αγγλικά, και τα ίδια demo με Ιαπωνία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκειται να το αγορασω για χρηση ως blueray player. Ως παιχνιδομηχανη, θα το χρησιμοποιει η πενταχρονη κορη μου. Απο οτι ειδα ομως στους τιτλους παιχνιδιων, δεν υπαρχει τιποτα για αυτην την ηλικια,ενω υπαρχουν πολλα σε PS2. Αυτοι οι τιτλοι θα ειναι συμβατοι με το PS3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκειται να το αγορασω για χρηση ως blueray player. Ως παιχνιδομηχανη, θα το χρησιμοποιει η πενταχρονη κορη μου. Απο οτι ειδα ομως στους τιτλους παιχνιδιων, δεν υπαρχει τιποτα για αυτην την ηλικια,ενω υπαρχουν πολλα σε PS2. Αυτοι οι τιτλοι θα ειναι συμβατοι με το PS3;

 

εξαρταται ποια εκδοση του PS3 θα παρεις. απο οσο ξερω μονο αυτη με 60 κ 80GB σκληρο παιζει κ PS2 games. για λεπτομεριες θα μπορουσες να ρωτησεις καποιο καταστημα οπως Πλαισιο.

 

Ρε παιδια να ρωτήσω κάτι? Το update του PES09 πως το κατεβάζει? Εμενα δεν το εχει κατεβασει παρα το οτι ειναι συνδεδεμενο στο internet κανονικα!

 

απο οτι θυμαμαι πας στο Settings μεσα απο το μενου του παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή τη τιμή είναι το καλύτερο που κυκλοφορεί, νομίζω...

 

Πάντως μέχρι πέρσι τέτοια εποχή ήταν το καλύτερο...

 

Πάντως νομίζω πως είναι value for money μηχάνημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι γαμάτο.. γιατί υποστηρίζει και το blu ray v2.0 και μέσο updates εξελισετε συνεχως. και χωρια οτι το ps3 ειναι αριστο media center παιζει τα παντα ( εκτως απο h264 και mkv )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3 Megabox Homebrew Project Is Linux For Commitment-Phobes

H τελική έκδοση θα είναι και στα Αγγλικά. Απ'ότι κατάλαβα πανε να κάνουν το αντίστοιχο το XBMC στο PS3

ppalpqkn4.jpg

 

http://kotaku.com/346073/ps3-megabox-homebrew-project-is-linux-for-commitment+phobes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται ποια εκδοση του PS3 θα παρεις. απο οσο ξερω μονο αυτη με 60 κ 80GB σκληρο παιζει κ PS2 games. για λεπτομεριες θα μπορουσες να ρωτησεις καποιο καταστημα οπως Πλαισιο.

 

 

 

αν δεν κανω λαθος η εκδοση με 80ρι σκληρο,που ειναι και η μοναδικα που θα βρεις πλεον στα καταστηματα (αντε να χει μεινει κανενα στοκ 40ρι) δεν παιζει παιχνιδια του PS2

 

τετοια επαιζε μονο η εκδοση 60 (ισως και η 20ρα που δεν ηρθε ποτε ελλαδα), που πλεον εχει σταματησει να βγαινει-η καλυτερα η εκδοση που εχουμε τωρα ειναι κουτσουρεμενη εκδοση της αρχικης που ειχε 60ρι σκληρο

 

ειπαν πως θα παιζει καποια στιγμη στο μελλον παιχνιδια ps2 μεσω καποιου εξομοιωτη software, και οχι μεσω hardware οπως ηταν αρχικα το πλει,για να μειωσουν το κοστος παργωγης και διαθεσης του.

 

μενει να δουμε καποιες μελλοντικες αναβαθμισεις του firmware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια βοηθηστε λιγο.στο playstation 3 στο fifa 2009 οταν παιζουμε ,2 ατομα, ας πουμε ενα πρωταθληματακι με δυο ομιλους γιατι δεν αφηνει τον αλλον να παιξει αντιπαλο, αλλα σου επιτρεπει να παιξεις μονο την ομαδα που εχεις διαλεξει.εντωμεταξυ δεν μπορεις να τις διαλεξεις ολες γιατι σου λεει μονο 4 ομαδες οτι μπορεις να παρεις(και στα δυο control).control εχω ενα κανονικο και ενα με καλωδιο αλλα δεν νομιζω να φταιει αυτο.Βασικα ας μου πει καποιος γιατι δεν αφηνει να κανεις select sides οποια ομαδα θελεις.Στο pro δεν το κανει

αυτο.

ελπιζω να μου απαντησει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...