Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα κοιταξω να κανω μια καταγγελεια και σε αυτους να δουμε αν θα βρεθει ακρη, αλλη λυση πλυν του να το φτιαξω μονος δεν υπαρχει.

 

 

 

να ξερεις πως αν τους στειλεις εξωδικο πριν γινει το δικαστηριο θα προτεινουν συμβιβασμο γιαιτι δεν θελουν να υπαρξει δεδικασμενο.

κανονικα δικη θελουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ευχαριστω για τις πληροφοριες. Αυτο με τα 2 χρονια το ηξερα και γω αλλα φυσικα οταν το ανεφερα τηλεφωνικως απλα το προσπερασαν και συνέχισαν την κασετα με τα 230 ευρω..

 

Ριξε μια ματια εδω http://avclub.gr/forum/showthread.php?t=35994

Ιδια περιπτωση αλλα αυτος δικαιωθηκε εν τελη γιατι εστειλε εξωδικο στη sony ελλας. Αν χρειαστει να κανω και γω το ιδιο δυσκολα γιατι θελει να πληρωσεις και δικηγορο οποτε ισως συμφερει περισσοτερο να το φτιαξω μονος, δεν ξερω.

 

Εχουν στισει καλη κομπινα εκει στην sony για να βγαζουν χρημα.

Αυτο το προβλημα με το blu ray εχει συμβει σε τοσο πολλα ατομα που σε συνδιασμο με την ολη κατασταση της εγγυησης με εχει κανει να σκεφτομαι οτι ειναι στημενη απατη εξου και η προφαση του 1 ετους.

Αλλιως μπορουσαν να κανουν μια εξαιρεση στο συγκεκριμενο προβλημα.

 

 

Μιλαμε για τρελη ΦΑΜΠΡΙΚΑ της SONY απο το 1996 απο ps1 μεχρι τωρα εχει αρμεξει ολο τον κοσμο με τα κολοlazer της!

Οταν εγω τα λεω δεν με ακουτε...

 

επεσε το χαρατσι απο τα 300 ευρω στα 230! Ισχυει? Κατι ειναι και αυτο!

Επεξ/σία από DarkHero
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες εκει που επαιζα pro9 σταματησε να αποκρινεται το συστημα ζητωντας να ελενξω το dvd. Το εκλεισα και το ξανα ανοιξα και πλεον δεν αναγνωριζει κανενα παιχνιδι παρα μερικες dvd ταινιες.

.

 

Επαθα ακριβως το ιδιο πριν λιγο καιρο οταν ενω επαιζα ενα παιχνιδι επεσε η ασφαλεια.

Οταν το ξεκινησα δεν διαβαζε τιποτα.

Εκανα reset τα settings και ολα ειναι ενταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη η κονσόλα μου έχει 40gb και αρχιζει να γεμιζει μπορώ απο οτι έχω καταλάβει να αγοράσω κάποιο σκληρό sata2 ας πουμε κα εσωτερικό και να τον βάλω στο σύστημα ,,πως γίνεται αυτή η διαδικασία είναι απλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για τρελη ΦΑΜΠΡΙΚΑ της SONY απο το 1996 απο ps1 μεχρι τωρα εχει αρμεξει ολο τον κοσμο με τα κολοlazer της!

Οταν εγω τα λεω δεν με ακουτε...

 

επεσε το χαρατσι απο τα 300 ευρω στα 230! Ισχυει? Κατι ειναι και αυτο!

Ναι η ταριφα ειναι πλεον 230 ευρω, επιβεβαιομενο τηλεφωνικα.

 

Μιλησα με την sony Θεσσαλονικης. Με το που τους ειπα για ps3 αρχισε η κασετα "θα απευθυνθειτε στην cometron αυτη ειναι για το service...".

Τους λεω οτι αυτοι δεν το επισκευαζουν αλλα κανουν αντικατασταση με αλλο το οποιο εχει 3 μηνες εγγυηση μονο οποτε αν χαλασει μετα θα θελει παλι αλλα τοσα λεφτα κ.ο.κ. Επισης ανεφερα οτι ο 1 χρονος εγγυηση ειναι παρανομος και θα εχουμε μπλεξιματα με δικαστηρια οποτε να μου δωσουν εναν υπευθυνο να μιλησω.

Μου δινει ενα τηλ. οπου και πηρα. Εκει μου ειπαν οτι μπορουν με ενα κοστος 50-60 ευρω να μου κανουν την αλλαγη της κεφαλης, για δωρεαν και εγγυηση ουτε λογος φυσικα.

 

Οποτε σκεφτηκα οτι μιας και πανω κατω τοσο θα μου εβγαινε η ολη διαδικασια να αγορασω μονος το λειζερ + του να το περασω μονος, καλυτερα να το παω σε αυτους να το αλλαξουν να τελειωνω.

Γιατι οπως και να χει εγω θελω την δικια μου συσκευη να φτιαχτει και οχι να μου δωσουν μια οτι να ναι αυτοι.

 

Τωρα αν ξανα χαλασει και ζητανε παλι λεφτα, θα παει μια και καλη στο εξοχικο να παιζει ταινιες divx τα καλοκαιρια και πολυ του ειναι.

Φυσικα για εμενα πλεον το ονομα sony ειναι συνωνυμο της απατεωνιας και της ξεφτιλας, τπτ αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πες τους να σου κάνουν την αλλαγή κεφαλής με τα 60 ευρώ.

 

Πάντως δεν έχω ξανακούσει να κάνει αλλαγή κεφαλής η sony σε ps3,ακόμα και μετά από απειλές.Επιμένουν στην αντικατάσταση.Λέτε μαζί με την μείωση τιμής να πρόσθεσαν κι αυτή τη συνατότητα; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα δεν μιλησα απευθειας με την αθηνα, εκεινοι ξερουν να παιζουν μονο την κασετα και τπτ αλλο.

Οποτε ειπα να δοκιμασω να παρω στη Θεσσαλονικη. Και αυτοι πηγαν να με προωθησουν σε αθηνα αλλα οταν ακουσαν για δικαστηρια κλπ ειπαν θα σου δωσουμε να μιλησεις με το ταδε ατομο στο service.

Μιλησα μαζι του και ειπε φερτο σε μας και με 50-60 ευρω, ακριβως δεν ηξερε, θα στην αλλαξουμε.

Ε αυτο θα παω να κανω να τελειωνει η υποθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη η κονσόλα μου έχει 40gb και αρχιζει να γεμιζει μπορώ απο οτι έχω καταλάβει να αγοράσω κάποιο σκληρό sata2 ας πουμε κα εσωτερικό και να τον βάλω στο σύστημα ,,πως γίνεται αυτή η διαδικασία είναι απλό?

 

www.youtube.com/watch?v=NNSytaL9hnI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανενας αν υπάρχει επιπλέον χρέωση για σύνδεση του Playstation 3 στο internet για online gaming?Μπορεί να έχει απαντηθεί ηδη απλά εγώ δεν το πρόσεξα κάπου.Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανενας αν υπάρχει επιπλέον χρέωση για σύνδεση του Playstation 3 στο internet για online gaming?Μπορεί να έχει απαντηθεί ηδη απλά εγώ δεν το πρόσεξα κάπου.Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Οχι. Το Online gaming του PS3 είναι δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...