Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εσύ που ξέρεις να ψάχνεις γιατί δεν μας δίνεις κανένα url;

 

edit.

Το βρήκα και όντως κοστίζουν 3.75Ε αν αγοράσεις 20.

και για του λόγου το αληθές:

http://stores.shop.ebay.com/nikoneko-Ya_20-Packs_W0QQ_fsubZ290060013QQ_sidZ161091173QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εσύ που ξέρεις να ψάχνεις γιατί δεν μας δίνεις κανένα url;

 

edit.

Το βρήκα και όντως κοστίζουν 3.75Ε αν αγοράσεις 20.

και για του λόγου το αληθές:

http://stores.shop.ebay.com/nikoneko-Ya_20-Packs_W0QQ_fsubZ290060013QQ_sidZ161091173QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322

 

 

Σωστός..

 

Κι εδώ το powerbuy του cdfreaks: 20% έκπτωση από τον ίδιο seller..

 

http://club.cdfreaks.com/f142/cdfreaks-special-event-blu-ray-media-discount-sale-group-order-262578/

 

Ορμάτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Help παιδιά,το PS3 που έχω δεν παίζει τα DVD:shock:. Όταν βάζω ένα DVD να παίξει αναγνωρίζει το δισκάκι και η οθόνη γίνετε μαύρη και κολλάει εκεί, το μόνο που μπορώ να κάνω στη συνέχεια είναι να βγάλω το δισκάκι από το μηχάνημα, η οθόνη δεν αλλάζει είναι καθόλα τη διάρκεια μαύρη, επίσης πατώντας για να κλίσω το ps3 αναβοσβήνει συνέχεια το πράσινο λαμπάκι χωρίς τελικά να κλίνει και αναγκάζομαι να το κλίσω από τον κεντρικό διακόπτη (από πίσω) το μηχάνημα έχει δουλέψει ελάχιστες ώρες, ξερή κάποιος τι κώλυμα έφαγε? Επίσης να αναφέρω ότι ένα αντιγραμμένο DVD που έχω το παίζει κανονικά και τα παιχνίδια φυσικά!!!!!!!!:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το συγκεκριμένο δισκάκι είναι χαλασμένο;

Έχω δεν είναι χαλασμένο δοκίμασα άλλα 2 και κάνει το ίδιο πράγμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok θα το δοκιμάσω αύριο, παντός λογικά δεν χάλασε ο οπτικός δίσκος για τη δεν θα διάβαζε και τα υπόλοιπα έτσι δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείσε το PS3 και όταν γίνει κόκκινο το φωτάκι ακούμπησε το πλήκτρο αφής μέχρι να ακούσεις 2 beep,θα μπείς στο service mode και έχει κάτι επιλογές παίξε λιγάκι με αυτές τις ρυθμίσεις.Το laser σου μια χαρά είναι αν δεν ήταν θα σου πέταγε error code.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τελικά λύθηκε το πρόβλημα, έκανα reset τις ρύθμισης από μέσα από τα settings του ps3, προφανώς είχα κάνει κατά λάθος κάποια ρύθμιση, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις επαιξα το demo tou FEAR 2 Origin.Πολυ ωραια γραφικα αλλα αυτο που μου αρεσε πιο πολυ ηταν η ομαλοτητα στην κινηση του χαρακτηρα αλλα και των αντιπαλων.Αυτο που δεν μου αρεσε καθολου ηταν το μεγαλο frame drop σε καποιες σκηνες.Και δεν μιλαω για σκηνες με πολλους αντιπαλους.Εκει ηταν οκ.Το ζορι ηταν σε σκηνες με περιεργους φωτισμους και καπνους.Εκει η κονσολα τον επινε κρυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...