Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδες ερωτηση

για να παιξει κανεις στο psn με οποιοδηποτε game χρειαζεται να πληρωσει? [κατι αντιστοιχο του live]

αν δεν πληρωνεις τοτε ποσα ατομα μπορει να παιξουνε online ταυτοχρονα στην ιδια κονσολα?

[πχ στο pes2009]

Το PS3 υποστηρίζει μέχρι 8 χειριστήρια ταυτόχρονα. Από εκεί και πέρα είναι θέμα του κάθε παιχνιδιού πόσοι χρήστες υποστηρίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ανάμενσα σε http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.303916 και σε αυτόν http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.650695,εχεις να μου προτείνεις κάτι καλύτερο?

 

δεν ειμαι σχετικός πανω στο θεμα.. ρωτα τα παιδια απο το αλλο subforum. (αποθηκευτικά μεσα)

 

 

-----Προστέθηκε 8/1/2009 στις 11 : 09 : 55-----

 

 

Το PS3 υποστηρίζει μέχρι 8 χειριστήρια ταυτόχρονα. Από εκεί και πέρα είναι θέμα του κάθε παιχνιδιού πόσοι χρήστες υποστηρίζονται.

7 χειριστήρια ταυτόχρονα οχι 8.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας.

Ίσως δεν είναι το σωστό μέρος να το ρωτήσω αυτό αλλά δεν βρήκα κάτι παρόμοιο την λίγη ώρα που το έψαξα.Έχω το star wars force unleashed για το ps3 και προσπαθώ 2 μέρες να βρώ που είναι μια downloadable πίστα του (συγκεκριμένα αυτή που είναι στο jedi tempe).

Όταν το έψαξα στο google διάβασα ότι είναι διαθέσιμο στο ps store και πως κοστίζει 7,99€, έψαξα στα we recomend, all games, game addons, και δεν το βρήκα.

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, εχω συνδεσει το ps3 σε μια Samsung LCD HD ready με HDMI καλωδιο. Αγορασα το fifa 09 και αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα ghosting. Φταιει το καλωδιο? Εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο καλωδιο αν ειναι αυτο το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, εχω συνδεσει το ps3 σε μια Samsung LCD HD ready με HDMI καλωδιο. Αγορασα το fifa 09 και αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα ghosting. Φταιει το καλωδιο? Εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο καλωδιο αν ειναι αυτο το προβλημα?

 

Μα καλα... Πηρες PS3 και δεν πηρες την Sony Bravia Full HD με δυνατοτητα αναπαραγωγης 4D γραφικών και 120 fps ?

Καμια αλλη τηλεόραση δεν μπορει να τρεξει καλα τις δυνατοτητες του "θηριου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να το πας στο AV3?Για να δουλεύει από το scart στα 576i?Καλύτερα HDMI στα 720p/1080p.

 

μα νομιζω πως και στο hdmi δουλευει στα 576.

μηπως πρεπει να κανω κατι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας.

Ίσως δεν είναι το σωστό μέρος να το ρωτήσω αυτό αλλά δεν βρήκα κάτι παρόμοιο την λίγη ώρα που το έψαξα.Έχω το star wars force unleashed για το ps3 και προσπαθώ 2 μέρες να βρώ που είναι μια downloadable πίστα του (συγκεκριμένα αυτή που είναι στο jedi tempe).

Όταν το έψαξα στο google διάβασα ότι είναι διαθέσιμο στο ps store και πως κοστίζει 7,99€, έψαξα στα we recomend, all games, game addons, και δεν το βρήκα.

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

Ευχαριστώ.

 

Καλημέρα.

 

Μόλις τσέκαρα στο psn και δεν βρήκα κάτι. Πήγα για browse Α-Ζ, βρήκα τον φάκελλο του The Force Unleashed το οποίο έχει και περιγραφή μάλιστα πως εδώ θα περιέχονται όλα τα updates του τίτλου, μπήκα μέσα και βρήκα μόνο το demo :/

 

Κοίταξα στο gameover.gr και το συγκεκριμένο pack έπρεπε να υπάρχει στο store στις 24/12. Κοίταξα και τα latest λοιπόν (περιέχει τα πάντα από το update στις 18/12) αλλά ούτε εκεί.

 

Anyway βρήκα αυτό και αυτό οπότε όπως καταλαβαίνεις το ευρωπαϊκό psn μαλακίζεται ως συνήθως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Καλημέρα.

 

Μόλις τσέκαρα στο psn και δεν βρήκα κάτι. Πήγα για browse Α-Ζ, βρήκα τον φάκελλο του The Force Unleashed το οποίο έχει και περιγραφή μάλιστα πως εδώ θα περιέχονται όλα τα updates του τίτλου, μπήκα μέσα και βρήκα μόνο το demo :/

 

Κοίταξα στο gameover.gr και το συγκεκριμένο pack έπρεπε να υπάρχει στο store στις 24/12. Κοίταξα και τα latest λοιπόν (περιέχει τα πάντα από το update στις 18/12) αλλά ούτε εκεί.

 

Anyway βρήκα αυτό και αυτό οπότε όπως καταλαβαίνεις το ευρωπαϊκό psn μαλακίζεται ως συνήθως :P

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ.

Πήρα το ps3 πριν 15 μέρες και δεν ήξερα ότι γίνονται αυτά...

Δέν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί δεν υπάρχει στο παιχνίδι αυτό το level μιας και πού στην έκδοση για ps2 κάνεις 3 ταξίδια εκεί ανάμεσα στις άλλες αποστολές...

Κρίμα.....

 

 

Το ps3 κάνει upscaling αρχεία βίντεο που υπάρχουν στο pc μου μέσω media server ή πρέπει να τα κατεβάσω στο hdd του???

Επεξ/σία από s2t2s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...