Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδες ερωτηση

για να παιξει κανεις στο psn με οποιοδηποτε game χρειαζεται να πληρωσει? [κατι αντιστοιχο του live]

αν δεν πληρωνεις τοτε ποσα ατομα μπορει να παιξουνε online ταυτοχρονα στην ιδια κονσολα?

[πχ στο pes2009]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

No, it's free..

 

Για το pro συγκεκριμενα, πρεπει μονο να δηλωσεις τον Serial σου κ μετα εισαι οκ!

 

wait

δλδ εχω το προ αυθεντικο δηλωνω το Serial και φερνω αλλους 3 φιλους στο σπιτι και παιζουμε σε 1 ps3 με 1 game 4 ατομα online vs οποιονδηποτε αλλον στον κοσμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας να μου πει πως μπορώ να συνδεθώ στο αγγλικό Playstation Store?Ρωτάω γιατί από το μενού του Playstation 3 με κάνει σύνδεση με το ελληνικό κι ας έχω φτιάξει λογαριασμό στην ιστοσελίδα του αγγλικού από το PC μου.Μήπως πρέπει να φτιάξω καινούριο mail που να δηλώνω αγγλικά στοιχεί ή χρειάζεται να επέμβω στις ρυθμίσεις του router / playstation μου?(Έχω φτιάξει ξεχωριστό account γι' αυτή τη δουλειά).Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά και καλή χρονιά σε όλους!

Έχω το εξής θέμα: Αγόρασα έναν δίσκο 320 GB για το PS3, το έβαλα, to φορμάρισα, αλλά μου βγάζει ότι έχει διαθέσιμα 263/298 GB. Προφανώς εντύπωση μου κάνει το 263, αφού δεν έχει τίποτα μέσα. Ούτε δέσμευσα 10 GB για Linux. Σας έχει συμβεί και εσάς; Είναι λογικό; Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τι εννοείς; Καταλαβαίνω ότι αντί για 320 GB βλέπει 298 GB, λόγω μονάδας μέτρησης, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεσμεύει 35 GB, χωρίς να υπάρχει τίποτα μέσα στο δίσκο. Και όταν κάνω restore backup data, μου δεσμεύει extra χώρο. Δεν ισχύει δηλαδή ότι δεσμεύει προκαταβολικά αυτά τα GB, λόγω του backup που είχα κάνει. Τα 35 GB πού πηγαίνουν και εγώ δεν μπορώ να τα αξιοποιήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν έχει νόημα να κάνω format πρώτα στο PC, καθώς όταν κάνω restore backup data μου κάνει format το PS3 από μόνο του... Θα το δοκιμάσω πάντως τώρα και θα σας πω.

 

 

-----Προστέθηκε 2/1/2009 στις 05 : 18 : 05-----

 

 

Λοιπόν, ο Disk Management μπορεί να κάνει format μόνο σε NTFS. Το Partition Magic mπορεί να κάνει σε FAT32, αλλά μόνο στα 200 GB και με ένα δεύτερο partition να κάνει στα υπόλοιπα!! Έκανα Extended Partition αλλά μόλις τον ξαναέβαλα στο PS3 έκανε format, οπότε πάλι τα ίδια... Δε νομίζω να υπάρχει γιατρειά... Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!!

Επεξ/σία από Watt
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει πρόβλημα ένας φίλος μου και δεν μπορει να συνδεθει στο ίντερνετ με usb της cosmote.

Συνδέει ps3 με pc με καλώδιο δικτύου και ενω έμπαινε κανονικά ξαφνικά δεν τον βάζει μέσα.

Τι μπορεί να φταίει?Πήγα το κοιταξα για λίγο δεν του ανγνώρισε καν το Pc το ps3 έβαλα χειροκίνητα ip και dns το είδε αλλά έβγαζε σφάλμα στο test toy internet connection.

Ξέρει κάποιος τι μπορεί να φταίει?Η κάποια άλλη λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...