Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει και σε κομμάτια σε περίπτωση που ήθελες να κατεβάσεις μόνο κάποιο επεισόδιο ξεχωριστά και τα χρέωνε 9.99Ε τα 3.Σαν πακέτο τα έδινε 29.99Ε και είναι ένα μεγάλο αρχείο GAME.PUP μεγέθους περίπου 6GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδεσα επιτέλους το PS3 στο internet.Πήρα να μπω στο Hotmail μου και δεν μπόρεσα.Μπήκα στο site της "euromedica" και τα ελληνικά μου τα έβγαζε κινέζικα.Οπως επίσης ακόμη και το Google δεν έχει την εμφάνιση που έχει στον υπολογιστή.Διορθώνετε κάπως αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδεσα επιτέλους το PS3 στο internet.Πήρα να μπω στο Hotmail μου και δεν μπόρεσα.Μπήκα στο site της "euromedica" και τα ελληνικά μου τα έβγαζε κινέζικα.Οπως επίσης ακόμη και το Google δεν έχει την εμφάνιση που έχει στον υπολογιστή.Διορθώνετε κάπως αυτο?

 

 

απο οτι εχω διαπιστωσει στα ελληνικα site τρωει οτι γραμμα ειναι τονισμενο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω δυο πραγματακια.

 

Αυτο εδω μπορει να χρησιμοποιηθει στο PC για αποθηκευση των save aπο psx/ps2?

 

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PS3.00082

 

Επισης στην προσφορα εδω με το voucher τι παιχνιδια μπορεις να κατεβασεις απο το playstation network?

 

http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PS3.00208

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το ps3 κυρίως για χρήση ως media senter και μετά ως παιχνιδομηχανή αλλά έχω κάποιες απορίες και αν γίνεται να μου πουν τη γνώμη τους κάποιοι κάτοχοι της κονσόλας.

Καταρχήν θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί να συνδεθεί στο internet με στικάκι ή μπορεί μόνο με καλώδιο και επίσης σχετικά με αρχεία avi.

Δέχεται ελληνικούς υπότιτλους και αν ναι, πρέπει να είναι ενσωματομένοι στο αρχείο ή παίζει κάτι με srt αρχεία?

Από usb stick μπορώ να μεταφέρω αρχεία?

Υπάρχουν προβλήματα συνδεσιμότητας με διάφορες συσκεύες?

Από τηλεόραση έχω μια sonyBravia 40 fullhd και με ενδιαφέρει επίσης η ποιότητα εικόνας του blueray drive.

Να στε καλά και ευχαριστώ:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ps3 έχει wi-fi οπότε μπορείς να συνδεθείς και ασύρματα.Παίζει αρχεία .avi και όχι μόνο,αν έχεις ξεχωριστούς υπότιτλους θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις ένα προγραμματάκι avi2sub ή κάπως έτσι,υπάρχει εδώ μέσα αν ψάξεις και θα σου πάρει μόλις 2 λεπτά για να τους ενσωματώσει χωρίς να χρειαστεί να το μετατρέψει.Ναι μπορείς να μεταφέρεις αρχεία αρκεί να είναι FAT16/FAT32 και να έχει θύρα USB,είτε είναι δίσκος είτε στικάκι ή mp3 player.Μια χαρά θα σου παίξει στην bravia,ότι πρέπει για media center.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεδια αξιζει να φερω ps3 απο το play.com? Εχει καλες τιμες τωρα που εχει πεσει και η λιρα, Αγγλικο ειναι αρα δεν εχει τελωνειο, αρα πιστευω πως αξιζει σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεδια αξιζει να φερω ps3 απο το play.com? Εχει καλες τιμες τωρα που εχει πεσει και η λιρα, Αγγλικο ειναι αρα δεν εχει τελωνειο, αρα πιστευω πως αξιζει σωστα?

 

Δεν στέλνει ηλεκτρονικές συσκευές στο Ελλαδιστάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το play.com στέλνει χωρίς ταχυδρομικά στην ελλάδα ? πόσες μέρες κάνει? και πως καταλαβαίνω αν είναι new or used?

 

δωρεάν τα έξοδα αποστολής σε ότι και να πάρεις,πάντα είναι καινούρια εκτός κι αν αγοράσεις από χρήστες του playtrade εκεί γράφει αν είναι New/USED.Τώρα για τις μέρες εξαρτάται,μου έχει έρθει παιχνίδι μέσα σε 5 ημέρες μου έχει έρθει και μέσα σε 20 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...