Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θελω τη γνωμη σας. Σκεφτομαι να παρω κονσολα, τι προτεινεται xbox 360 ή ps3???

 

Πρώτον, καλός ήρθες.

Δεύτερον, η ερώτηση είναι ψηλό μπίου!

Τρίτον, γιατί την κάνεις στο Topic του PS3 και όχι στο VS να γελάσουμε και λίγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα παιδιά, μόλις σήμερα έγινα και εγώ ένας ευτυχείς κάτοχος ενός PS3.

Ερώτηση, πια FPS games υποστηρίζουν keyboard και mouse?

ερωτηση2, το PS3 σπ@ει?

Επεξ/σία από giorgos_g
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ρε παίδες!!!Έχω μια ερώτηση: επειδή ακούγονται διάφορα θα ήθελα να μάθω ποια είναι η καλύτερη έκδοση του playstation 3?

 

Παρε την προσφορα με τα 160 GB και 4 παιχνιδια!

Ααα αν παντως σε ενδιαφερει το 360 εκει ειναι η elite ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας

ένας φίλος έχει πάρει ps3 απο έξω και δεν μπορει να παίξει όλα τα παιχνίδια μπορουμε να κάνουμε κάτι κάποιο update να ξεκληδωθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας

ένας φίλος έχει πάρει ps3 απο έξω και δεν μπορει να παίξει όλα τα παιχνίδια μπορουμε να κάνουμε κάτι κάποιο update να ξεκληδωθει?

 

To ps3 είναι region free στα παιχνίδια PS3.Όχι δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να "ξεκλειδωθεί".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ps3 είναι region free στα παιχνίδια PS3.Όχι δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να "ξεκλειδωθεί".

 

Είναι region-free μόνο για HD τηλεοράσεις. Ο φίλος του λογικά προσπαθεί να παίξει κάποιο PAL παιχνίδι σε NTSC PS3 σε SDTV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις λάθος,τα παιχνίδια πάλι θα παίζουν αλλά αν δεν υποστηρίζει η SDtv του απλά θα τα δείχνει ασπρόμαυρα αν είναι πια τόσο παλιά η τηλεόρασή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η οθόνη είναι plasma αλλα όχι hd δηλ αν το βάλουμε σε μια hd θα παίζει όλα τα παιχνίδια δεν είναι κάποιο πρόβλημα λογισμικου να θέλει ξεκλειδομα και τέτοια!!σόρρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα δεν ξέρω και πολλα απο ps3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...