Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χωρίς να θέλω να δείξω 100% σίγουρος,θα πω οτι απο οτι ξέρω οχι δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις ποντίκι/πληκτρολόγιο....αν και εσένα τι σε πειράζει?κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλύτερο με χειριστήριο :X

εδώ άλλοι στα pc τους πάνε και παίρνουν χειριστήρια για να παίξουν παιχνίδια,και εσύ θες να κάνεις το αντίθετο? :lol::lol: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χωρίς να θέλω να δείξω 100% σίγουρος,θα πω οτι απο οτι ξέρω οχι δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις ποντίκι/πληκτρολόγιο....αν και εσένα τι σε πειράζει?κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλύτερο με χειριστήριο :X

εδώ άλλοι στα pc τους πάνε και παίρνουν χειριστήρια για να παίξουν παιχνίδια,και εσύ θες να κάνεις το αντίθετο? :lol::lol: :P

 

θα με τρελανεις εσυ μαλλον.FPS games τα παιζεις εσυ με χειριστηριο;;;;;;;

Δεν εχχχω ξανακουσει κατι τετοιο...Quake 3 κτλ παιζονται με χειρηστηριο....???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Ηθελα να ρωτησω αν η καινουργια εκδοση των 80giga εχει hdmi καλωδιο μεσα στο κουτι η αν πρεπει να αγοραστει ξεχωριστα.Και επισης για ενα καλωδιο 3 μετρων hdmi ποσα λεφτα πρεπει να υπολογιζω (σε περιπτωση που πρεπει να αγοραστει εξτρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ...αλλη μια ερωτηση.εχει φτιαξει το encoding με τις ελληνικες σελιδες η οχι?Γιατι στο psp εχει πολλα προβληματα με τους ελληνικους χαρακτηρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι στο psp εχει πολλα προβληματα με τους ελληνικους χαρακτηρες...

 

Μήπως έχεις να μπεις καιρό στο http://www.pspgr.net

γιατί κυκλοφορήσαμε την ελληνική γραμματοσειρά για τον internet browser του PSP και πλεον δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με κανένα ελληνικό χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...