Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εναλλακτικά, πάει όλο το ποστ σου στο VS topic, κάνεις και μια αγγελία και όλα οκ...

 

:rolleyes: Με ένα σπάρο 2 τριγώνια φίλε.

Πάντος πραγματικά με αφορμή τον προηγούμενο μου βγήκε το παράπονο :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εγώ πάντως πιστεύω πως το PS3 είναι μια μεγάλη αποτυχία. Δεν μου αρέσει και το καταλαβα απο τις πρώτες 2 εβδομάδες. Δεν έχει σχεδόν τίποτα αποκλειστικό, έχει το απαίσιο instal σε κάθε **παίχνιδο που μου έχει κάνει τα νεύρα κρόσια και το κυριότερο δεν υπάρχει αντιγραφή.

Αν πάντως βρεθεί αγοραστής θα το πουλούσα ευχαρίστως με τα metal gear 4, soul calibur 4, devil may cry 4, Sonic, Ninja Gaiden Sigma (αν είναι δυνατόν να λανσάρουν παιχνίδι του XBOX1).

 

Μήπως είσαι απόγονος του Απόκλειρου;Το άλλο με τις αποκλειστικότητες που είπες πάντως με έκανε και γέλασα,να σαι καλά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είσαι απόγονος του Απόκλειρου;Το άλλο με τις αποκλειστικότητες που είπες πάντως με έκανε και γέλασα,να σαι καλά ;)

 

Είναι ανάγκη ο κάθε x απογοητετευμένος για τους δικούς του y λόγους να χαρακτηρίζεται άμεσα fanboy?(αν και τα επιχειρήματα στο συγκεκριμένο post δεν ήταν και τα πιο τρανταχτα:-D)

 

Φιλικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου εκαναν δωρο χθεs το Burnout Paradise κ μπhκα στο εξης διλιμα:

1)Να το κρατησω

2)να παω να το αλλαξω κ να παρω το Dead Space

 

Εσεις τι λετε?Εχει online gaming to dead space?Τι αναλυση εχει για PS3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι ....πολλες φορες οταν παιζω ταινιες στο playstation η ακομα και στα παιχνιδια παρατηρω μια πολυ ενοχλητικη εναλλαγη φωτεινοτητας...δηλαδη αν ο χαρακτηρας μπει σε ενα περιβαλλον σκοτεινο αμεσως σκοτεινιαζει ακομα περισοτερο η εικονα σαν να πεφτει η φωτεινοτητα αυτοματα ....αυτο μπορω να το αλλαξω με καποιο setting του ps3 η παιζει να εχει να κανει με τις ρυθμισεις της τηλεορασης? παντως αυτο δεν γινεται πχ οταν βλεπω dvd η blueray ....μονο σε avi ταινιες και εσχατως το παρατηρησα και στο gta4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε στην TV σου για Backlight/Οπίσθιο φωτισμό και από "αυτόματο" βάλε "κλειστό".

Αυτό το κάνουν οι LCD για να πετύχουν αξιοπρεπές μαύρο...

 

δεν εχει κατι τετοιο ..δηλαδη ειναι θεμα τηλεορασης και οχι ps3???

 

κατι ρυθμισεις για video noise on mpeg παιζουν ρολο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αμα το έχουνε όλες.

Η δική μου από Default το είχε ενεργοποιημένο και το έχω κλείσει γιατί στα σκοτεινά Games δεν έβλεπα καλά.

Video noise και mpeg που λες είναι άλλα φίλτρα.

Στη δική μου TV δε το έχει στο ίδιο μενού με αυτά τα φίλτρα τη ρύθμιση του Backlight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει κατι τετοιο ..δηλαδη ειναι θεμα τηλεορασης και οχι ps3???

 

κατι ρυθμισεις για video noise on mpeg παιζουν ρολο??

 

Φίλε μου απενεργοποίησε το dymanic contrast από την τηλεόρασή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα και από εμένα,

Θα ήθελα να μου πει κάποιος αν υπάρχει κάτι που πρέπει να κατεβάσω ώστε να ανοίγουν οι ιστοσελίδες στο PS3 στα ελληνικά που πρέπει και όχι σε αυτή την βλακεία που χρησιμοποιεί τώρα. Μετά θα ήθελα να ρωτήσω εαν μπορείς να κατεβάσεις τραγούδια και γενικά να κάνεις μια χρήση όπως στα windows. Το πήρα χτες για αυτό έχω και τόσες ερωτήσεις.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...