Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να μου πεις και τον λόγο που μου προτείνεις το σκέτο; :P

 

Πάντως γενικά προτιμώ να μην παίρνω μεταχειρισμένα πράγματα.

 

Όταν πληρώνεις τόσα λεφτά για να πάρεις μια πανάκριβη κονσόλα και άλλα τόσα για τα παιχνίδια της, μιας και δεν υπάρχει "ακόμα" αντιγραφή, θα ξαφνιαστείς το πόσο αμεταχείριστα θα σου φαίνονται τα παιχνίδια που λέγονται μεταχειρισμένα.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπότε απ' ότι βλέπω πάω για το σκέτο.Έχω δει και το αυτοκόλλητο που είναι κολλημένο στο κουτί (με τα παιχνίδια) και μου χαλάει την εμφάνιση του κουτιού. :P Αξιοπρεπές επιχείρημα,έτσι;

Επεξ/σία από G_Zisis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν φτιαχνουμε εδω μια λιστα με ανταλλαγες ετσι ωστε να παιξουμε ολοι ολα τα games χωρις να δινουμε μια περιουσια. αφου μετα τον τερματισμο μενουν στα ραφια. δεν αναφερομαι σε παιχνιδια που εχουν αψογο Multiplayer οπως COD4 κλπ

 

αλλα για games οπως uncharted - heavenly sword - metal gear solid και πολλα αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aξιοπρεπέστατο, χάχα!

 

Ήξερα ότι θα συμφωνήσεις. :P

 

Εγώ αν αγοράσω το ps3,τα παιχνίδια που τερματίζονται και μετά "κάθονται" λέω να τα νοικιάζω μέχρι να τα τερματίσω και αυτό.Άντε να αγοράσω κανά mgs4 που ανήκει σε αυτά τα παιχνίδια,αλλά έχει συλλεκτικό χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέχασα να ρωτήσω κάτι.Έχω διαβάσει ότι στο μέλλον,σε κάποιο firmware update,θα μπορεί κάποιος να παίξει ps2 games στο ps3 μέσω software emulation και στις άλλες εκδόσεις (εκτός από την 60gb που ήδη έχει ηαρδςαρε εμθλατιον).Αληθεύει αυτό;Ρωτάω γιατί είναι μερικά παιχνίδια του ps2 που θέλω να παίξω και άμα μπορέσω να τα παίξω στο ps3,να μην πάρω τζάμπα και ένα ps2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Υπαρχει περιπτωση να παιξει το ps3 .avi με εξωτερικους υποτιτλους σε .srt?

2,Υπαρχει περιπτωση να παιξει το ps3 .mkv με εξωτερικους υποτιτλους σε .srt η ενσωματωμενους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θα βγεί τίποτα τις προκοπής σύντομα γιατι σκεύτομαι πολύ σοβαρά να το πουλήσω, πλέον έχω φτάσει να το ανοίγω μια φορά το μήνα!!

Dead Space όλα τα λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θα βγεί τίποτα τις προκοπής σύντομα γιατι σκεύτομαι πολύ σοβαρά να το πουλήσω, πλέον έχω φτάσει να το ανοίγω μια φορά το μήνα!!

το τι ειναι "της προκοπης" ειναι εντελως υποκειμενικο, για παραδειγμα πολλα ατομα περιμενουν πως και πως το νεο pro , εγω ουτε καν το demo δεν κατεβασα, οποτε πες μας τι ειναι για σενα "της προκοπης" για να σου απαντησουμε αναλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πάντως πιστεύω πως το PS3 είναι μια μεγάλη αποτυχία. Δεν μου αρέσει και το καταλαβα απο τις πρώτες 2 εβδομάδες. Δεν έχει σχεδόν τίποτα αποκλειστικό, έχει το απαίσιο instal σε κάθε **παίχνιδο που μου έχει κάνει τα νεύρα κρόσια και το κυριότερο δεν υπάρχει αντιγραφή.

Αν πάντως βρεθεί αγοραστής θα το πουλούσα ευχαρίστως με τα metal gear 4, soul calibur 4, devil may cry 4, Sonic, Ninja Gaiden Sigma (αν είναι δυνατόν να λανσάρουν παιχνίδι του XBOX1).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...