Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,σήμερα διάβασα οτι το λιτλε μπιγκ πλάνετ θα καθυστερίσει μέχρι τις 14νοέμβρη πωπω,λόγο των muslims,υπήρχαν μέσα 2 σύμβολα προσβλητικά και ζήτησαν να επιστραφούν όλα τα copies για να τα αλλάξουν,.........άλλες 15 μέρες τουλάχιστον πριν χτυπήσω το ps3 σνιφ σνιφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,σήμερα διάβασα οτι το λιτλε μπιγκ πλάνετ θα καθυστερίσει μέχρι τις 14νοέμβρη πωπω,λόγο των muslims,υπήρχαν μέσα 2 σύμβολα προσβλητικά και ζήτησαν να επιστραφούν όλα τα copies για να τα αλλάξουν,.........άλλες 15 μέρες τουλάχιστον πριν χτυπήσω το ps3 σνιφ σνιφ

 

Η μ....α σε ολο της το μεγαλειο!!Και το χειροτερο ειναι πως θα πρεπει να βρεθει λυση για τα ατομα που το εχουν ηδη.Παντως δεν θελω να φανταστω να αναγκαζονται να αποσυρουν ολα τα copies και να φτιαξουν αλλα....Θα τους καταστρεψει οικονομικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούν να βγάλουν απλά ένα update.
και αν ο άλλος δεν έχει νετ τι θα γίνει? καλά κάνουν να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο δεν είναι να παίζεις με τέτοια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν θα ειναι update.Η ΜΜ εβγαλε ανακοινωση:

As some of you may have noticed, LBP has been slightly delayed in some territories. At MM we were as shocked and dismayed by this as anyone - shellshocked and gutted. We canʼt wait for you all to get playing and creating!

 

We learnt yesterday that there is a lyric in one of the licensed tracks which some people may find offensive, and which slipped through the usual screening processes. Obviously MM and Sony together took this very seriously. LBP should be enjoyable by all. So within 12 hours of hearing about this issue involving a lyric (in Somalian, I believe!), we prepared an automatic day 0 patch and had a new disk image ready; however a decision was made within Sony that the right thing to do for quality and support of people with no on-line was to replace existing disks. They assure us that they are doing everything in their power to get things straightened out as fast as possible, and will announce dates soon.

 

Apologies to everyone excited to play the game and I can assure you that when it arrives, it will be worth the wait! We want everyone to be able to enjoy the game, and this tweak should help - weʼre just gutted it couldnʼt be sooner. MM continues to work hard to support the game too. We know that LBP will be something that you can enjoy for a long time to come, when all of this is forgotten and all that remains are thousands of incredible levels and creations to play, create and share.

 

Κριμα.Αυτο μαλλον θα τους στοιχισει οικονομικα αρκετα εκτοσ αν μπορουν να γραψουν στα υπαρχοντα Blue ray disks αν και μαλλον ειανι αδυνατο.Αυτο που φοβαμαι ειναι τους ανοητους fanboyw που θα αρχισουν να οριονται παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το πηρα απο mediamark

ps3 80gb +2o dual shock 3 + pes 2009 = 489 euros.

 

 

-----Προστέθηκε 18/10/2008 στις 08 : 13 : 58-----

 

 

προσπαθησα να αγορασω απο το play.com το gt4 αλλα μου

λεει μονο για uk adresses.

μολις πηρα το πανω πακετο , μπορει να μου προτεινει καποιος

αλλα 1-2 καλα games να παρω.

με call of duty 4 + gt4 (η grandturismo) ειμαι οκ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά τι μου προτείνετε,να πάρω το ps3 σκέτο με 400 ευρώ ή με τρία παιχνίδια (Motorstorm,Uncharted,GTA4) me 500 ευρώ (από το Πλαίσιο);

Επεξ/σία από G_Zisis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σε συμφέρει πιο πολύ οικονομικά.

 

Μην κολλάς στο θέμα του μεταχειρισμένου σε ό,τι αφορά τα παιχνίδια.Να λέγαμε για τη συσκευή ναι, για τα άλλα είναι τσάμπα χρήματα.

 

Και εγώ έχω το κόλλημα με τα καινούρια, αλλά στο θέμα των παιχνιδιών έχω αναθεωρήσει τις απόψεις μου, trust me.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω,αλλά επειδή έχω δει διάφορους άσχημους χειρισμούς του CD/DVD του παιχνιδιού αλλά και της θήκης με τα περιεχόμενά της από άλλους,έχω ξεφύγει πολύ από την ιδέα του να αγοράσω κάτι (ακόμα και παιχνίδι) μεταχειρισμένο.

 

Πάντως κι εγώ για το σκέτο πήγαινα αλλά όχι τόσο για τον οικονομικό λόγο.Άμα το έδιναν bundle με το GTA4 που με ενδιαφέρει σαν παιχνίδι και που μπορεί να το αγοράσω αν πάρω το σκέτο,τότε θα το έπερνα.Αλλά τώρα πρέπει να πάρω υποχρεωτικά και τα Motorstorm και Uncharted τα οποία δεν γνωρίζω αν είναι καλά ή αν θα μου αρέσουν και θα πάνε τζάμπα τα 50 ευρώ. :P Με λίγα λόγια δεν ξέρω τι να κάνω. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTA IV καινούριο->27.99Ε

Motorstorm Platinum Edition καινούριο->20.99Ε

Unchartted Drake's Fortune Platinum Edition καινούριο->20.99Ε

 

δωρεάν έξοδα αποστολής από http://www.play.com

To Unchartted Drake's Fortune είναι όλα τα λεφτά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...