Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ειχανε το βγαλανε το βαζουνε???? αμα εχουν τοσο χρονο για να ασχοληθουν με αυτο, καλλητερα να τον αξιοποιουσαν στα υποσχεμενα!:P

 

παντως ειναι λιγο ταλαιπωρία για τους 40/80GB Users να περιμενουν update..

 

οχι οτι θα το χρησιμοποιησουν ολοι για να παιζουν PS2 παιχνίδια, απλα να υπαρχει.. (οπως κ γω για κανα Tekken 4/Tag tournament το χω το 60GB:-))

 

γιατι να εντείνει κανεις την χρηση του drive του PS3 για να παιξει PS2?? ας παρει με 99Ε το PS2, λιγοτερη ζημια θα του ρθει..μακροχρόνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα βγει τπτ για το Ps3 ή να το πεταξω. το εχω και καθεται και χρησιμοποιω μονο το xbox. ημαρτον

 

Βγαίνουν multiplatform που ομολογουμένως για διάφορους λόγους (κόπιες, γραφικά, Live, achievements) οι περισσότεροι που έχουν και τις δύο προτιμούν 360, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν βγαίνουν. Για exclusives περίμενε little big planet, motorstorm 2 και resistance 2. Έχουν ανακοινωθεί για τέλος Οκτώβρη αρχές Νοέμβρη, λογικά θα βγούνε. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ παιδες εννοω σε cfw

 

 

-----Προστέθηκε 7/10/2008 στις 07 : 04 : 40-----

 

 

επισης πως μπορω να δηλωσω την κονσολα μου καθως δεν εχω την αποδειξει ετσι ωστε να εχω εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια.....αν μπορει καποιος να με βοηθησει....

μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ με το playstasion 3 και να παιξω pro evolution με καποιον ο οποιος θα κανει τη παραπανω συνδεση κι αυτος?οποιος γνωριζει ας μου απαντησει τι ακριβως πρεπει να κανω...

!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να κάνω μεταγγραφές στο PRO 2008 (PS3) όχι όμως μέσω του master league;;;;;

Μέχρι και το PRO 2006 ήταν πολύ απλό να γίνει κάτι τέτοιο....

Να ενημερώνεις ανα πάσα στιγμή τα roster των ομάδων.Λίγο που το κοίταξα μάλλον κάτι τέτοιο δεν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια.....αν μπορει καποιος να με βοηθησει....

μπορω να συνδεθω στο ιντερνετ με το playstasion 3 και να παιξω pro evolution με καποιον ο οποιος θα κανει τη παραπανω συνδεση κι αυτος?οποιος γνωριζει ας μου απαντησει τι ακριβως πρεπει να κανω...

!!

 

Με κάποιον συγκεκριμένο νομιζω οχι,αλλα μπορεις να μπεις στο ταμπλο toy networkplaying να τον βρεις εκει και να παιξετε

 

 

-----Προστέθηκε 9/10/2008 στις 06 : 35 : 59-----

 

 

Μπορώ να κάνω μεταγγραφές στο PRO 2008 (PS3) όχι όμως μέσω του master league;;;;;

Μέχρι και το PRO 2006 ήταν πολύ απλό να γίνει κάτι τέτοιο....

Να ενημερώνεις ανα πάσα στιγμή τα roster των ομάδων.Λίγο που το κοίταξα μάλλον κάτι τέτοιο δεν γίνεται

 

Αν κατάλαβα καλα αυτό που θες να πεις μπορείς κανονικά από το edit mode,επισης για να μην πεδεύεσαι μπορεις να κατεβάσεις και options files,με μεταγραφες καλοκαιριού,σωστά ονόματα κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια μια ερώτηση ,περιμένω πως και πως το little big planet 80giga bundle στα 400e για να πάρω ps3,ξέρει κανείς πότε ακριβώς θα έρθει(το bundle όχι το παιχνίδι);

 

έχει κανείς καμιά πληροφορία αν θα κυκλοφορίσει στανταρ στην ελλάδα;και μήπως γίνει κανα Bundle απο τα μαγαζιά με το καινούριο προ?(νομίζω παλιά είχαν με το pes2008)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια μια ερώτηση ,περιμένω πως και πως το little big planet 80giga bundle στα 400e για να πάρω ps3,ξέρει κανείς πότε ακριβώς θα έρθει(το bundle όχι το παιχνίδι);

 

έχει κανείς καμιά πληροφορία αν θα κυκλοφορίσει στανταρ στην ελλάδα;και μήπως γίνει κανα Bundle απο τα μαγαζιά με το καινούριο προ?(νομίζω παλιά είχαν με το pes2008)

Στην θεσσαλονικη νομίζω ο Σαραφίδης(δεν είμαι σιγουρος)δινει καποια μέρα το προ με το pes,αλλα περιορισμένα κομματια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια μια ερώτηση ,περιμένω πως και πως το little big planet 80giga bundle στα 400e για να πάρω ps3,ξέρει κανείς πότε ακριβώς θα έρθει(το bundle όχι το παιχνίδι);

 

έχει κανείς καμιά πληροφορία αν θα κυκλοφορίσει στανταρ στην ελλάδα;και μήπως γίνει κανα Bundle απο τα μαγαζιά με το καινούριο προ?(νομίζω παλιά είχαν με το pes2008)

 

για το lil big planet να υπολογιζεις περιπου 1 βδομαδα μετα το κανονικο release(τοσο εκαναν και για να φερουν το gta σε bundle...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...