Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά επειδή σε 2-3 μέρες θα αγοράσω ένα ΜΤΧ PS3 60GB από videoclub σε πολύ καλή τιμή το οποίο όμως είναι το αμερικάνικο μοντέλο και θα ήθελα να μου πείτε αν θα έχω προβλήματα με τα ευρωπαϊκά games και με το PSN γενικά. Επίσης είναι region free τα games έτσι; Δοκίμασα και κάτι PS2 games Που είχαν εκεί αλλά δεν τα παίζει μιας και είναι PAL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή σε 2-3 μέρες θα αγοράσω ένα ΜΤΧ PS3 60GB από videoclub σε πολύ καλή τιμή το οποίο όμως είναι το αμερικάνικο μοντέλο και θα ήθελα να μου πείτε αν θα έχω προβλήματα με τα ευρωπαϊκά games και με το PSN γενικά. Επίσης είναι region free τα games έτσι; Δοκίμασα και κάτι PS2 games Που είχαν εκεί αλλά δεν τα παίζει μιας και είναι PAL.

προβλημα δεν θα εχεις με τα παιχνδια τοσο σε blu-ray Οσο και απο το psn , προβλημα θα εχεις μονο με τις ταινιες ειτε ειναι απλα dvd ειτε blu-ray.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους θέλουν να πάρουν PS3 και μένουν Αθήνα (και είναι σβέλτοι) ...

 

 

 

 

PS3 στα 299!!! ευρώ μαζί με το GTA4 ....

Μόνο από αύριο Πέμπτη 18/9 μέχρι και το Σαββάτο 21/9 στο Saturn Συγγρού 340.

 

 

 

Αμφιβάλω αν έμεινε κομμάτι ... 70,000 κόσμος λέει πέρασε σήμερα από τα εγκαίνια του Saturn.

Πήγε ένας φίλος και στήθηκε από τις 9:00 που άνοιξε και πήρε ένα Laptop HP 299 ευρώ στις 10:00 ...

Το απόγευμα είχε σχεδόν κλείσει η Συγγρού από τον χαμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο πρόκειται να αγοράσω το PS3 αλλά έχω μπερδευτεί με τόσα μοντέλα που κυκλοφορούν. Έχω δει στο wikipedia ποια μοντέλα κυκλοφορούν αλλά το ενα εχει 2 usb το άλλο δεν παίζει PS2 παιχνίδια(αν και δεν με ενδιαφέρει γιατι εχω PS2). Εσείς πιο λέτε να πάρω; Σε όλα τα μοντέλα μπάινει Linux; Όλα τα μοντέλα είναι συμβατά με πληκτρολόγιο και ποντίκι; Υπάρχει bundle με GTAIV ή PES2009; Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά ειμαι λίγο άσχετος... Ευχαρστ'ω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 60αρια τα παλια παιζουν PS2 .

Linux σε ολα μπαινει.

Ειναι συμβατα με πληκτρολόγιο και ποντίκι.

Bundle ολο και κατι θα υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα 60αρια τα παλια παιζουν PS2 .

Linux σε ολα μπαινει.

Ειναι συμβατα με πληκτρολόγιο και ποντίκι.

Bundle ολο και κατι θα υπαρχει.

 

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση!

Απο πιο μαγαζί θα βρω bundle?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κάποιος φίλος πότε πρόκειται να βγεί νέο F1??αυτό που κυκλοφορεί τώρα αξίζει?

Το EA Battlefield Bad Company το έχει παίξει κανείς??

Δεν εχω ακουσει κατι, αυτο που κυκλοφορει τωρα δε λεει κ πολλα..ειναι παλιο...

Το BF δε μου αρεσε καθολου, οπως και ολα τα FPS σε κονσολα, μεχρι να σημαδεψεις πεθανες...χρειαζεσαι mouse, εχουν βγει κατι πατεντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ακουσει κατι, αυτο που κυκλοφορει τωρα δε λεει κ πολλα..ειναι παλιο...

Το BF δε μου αρεσε καθολου, οπως και ολα τα FPS σε κονσολα, μεχρι να σημαδεψεις πεθανες...χρειαζεσαι mouse, εχουν βγει κατι πατεντες.

 

 

για να πεθάνεις ένας άλλος παίχτης με gamepad σε σκοτώνει που σημαίνει ότι αν προσπαθήσεις λίγο μπορείς να είσαι σχεδόν το ίδιο καλός με το αν έπαιζες με mouse.αν και στο ps είναι ποιο δύσκολο λόγο της διάταξης των sticks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με το F1.η sony αν δεν κανω λαθος δεν εχει πια τα δικαιωματα της FIA για νεο παιχνιδι με φορμουλα.οποτε το θεμα αυτο ειναι στον αερα.

Τωρα οσο για τον resident evil 5 αναμενεται για Μαρτιο(πρωτο 15νθημερο) και το gt5 ισως το τελευταιο τεταρτο του 09

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H F1 lisence ανηκει πλεον στους Codemasters αρα multiplatform.

Αν βελτιωσουν την Dirt μηχανη και δουλεψουν τα physics,τοτε θα εχουμε το καλυτερο F1 game απο την εποχη του Grand Prix 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H F1 lisence ανηκει πλεον στους Codemasters αρα multiplatform.

Αν βελτιωσουν την Dirt μηχανη και δουλεψουν τα physics,τοτε θα εχουμε το καλυτερο F1 game απο την εποχη του Grand Prix 4

Αυτά τα δύο νομίζω δεν επιτρέπονται μαζί στην ίδια πρόταση. :D

 

p.s. xrest τι έγινε, είδες Ρεκόμπα και είπες να 'ρθεις? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...